XtraSize: Opinie, Skład, Efekty – Warte zakupu tabletki na powiększenie penisa? [Recenzja 2022]

Oceń artykuł

Aktualizacja 8 września, 2022

Xtrasize to prawdziwy weteran na rynku tabletek na powiększanie penisa (w sprzedaży od ponad 10 lat). Regularne stosowanie preparatu ma zapewnić zwiększenie rozmiaru członka nawet o 7,5 cm w 6 miesięcy a także poprawę erekcji oraz libido. 

Xtrasize tabletki

Jak działają tabletki xtrasize, czy ich stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia oraz jakie są opinie użytkowników na temat skuteczności produktu? Na te pytania odpowiadamy w tej recenzji. W recenzji również wady i zalety tabletek xtrasize, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz gdzie kupić preparat aby zaoszczędzić nawet 20%.

Zestawy XtraSize do -20% taniej

Recenzja XtraSize: Podsumowanie

Skrócona wersja recenzji dla tych zabieganych.

W składzie tabletek xtrasize znajduje się 9 składników aktywnych mających działać kompleksowo zarówno na powiększanie penisa jak i wzmocnienie erekcji oraz wzrost ochoty na seks (libido). 

Opakowanie tabletek xtrasize

W preparacie znajdują się jedynie składniki pochodzenia naturalnego jak tribulus terrestris, l-arginina, saw palmetto czy żeń-szeń koreański co znacznie zwiększa bezpieczeństwo stosowania produktu. 

Podstawowe działanie tabletek to poprawa ukrwienia członka i zwiększenie napływu krwi do ciał jamistych. Mechanizm ten ma zapewnić wzrost rozmiaru penisa już w pierwszych dwóch miesiącach o 3 cm

Minusem jest słaba dostępność xtrasize. Preparat można zamówić bowiem jedynie przez internet. Jednak zamawiając tabletki bezpośrednio na stronie producenta można skorzystać z zakupu zestawów z naliczonym rabatem sięgającym nawet 20%. 

Zaletą jest również 90-dniowa gwarancja satysfakcji umożliwiająca zwrot produktu w przypadku nie uzyskania zadowalających efektów. Niestety gwarancja dotyczy jedynie nie otwartych wcześniej opakowań. 

Dawkowanie suplementu jest bardzo proste. Dzienna dawka to tylko 1 kapsułka po porannym posiłku. Opakowanie wystarczy więc na 60 dni codziennego stosowania.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

60 kapsułek

Dzienna dawka

1 kapsułka

Cena

199,00 zł

Jak działa xtrasize i do kogo jest skierowany?

Xtrasize należy do kategorii suplementów diety przeznaczonych dla mężczyzn chcących uzyskać powiększenie penisa bez konieczności ingerencji chirurgicznej. 

Opakowanie produktu na powiększenie członka

W skład preparatu wchodzą jedynie substancje naturalne, które mają m.in. usprawnić krążenie i nasilić przepływ krwi do ciał jamistych członka.

Przy regularnym stosowaniu dzięki poprawie chłonności ciał jamistych poprawie ma ulec nie tylko rozmiar penisa (wydłużenie i pogrubienie) ale również erekcja. Jej uzyskanie staje się bowiem łatwiejsze na skutek lepszej cyrkulacji krwi i jej większego magazynowania przez ciała jamiste. 

W preparacie xtrasize znajdują się także składniki mające korzystny wpływ na sprawność seksualną, popęd płciowy (wzrost libido) i wydłużenie stosunku. 

Zalety
 • Atrakcyjna cena (opakowanie wystarcza na 60 dni)
 • 9 składników aktywnych w porcji
 • Wyłącznie naturalne składniki
 • 90 dni na zwrot produktu
 • Kapsułki łatwe do połknięcia
 • Tylko 1 kapsułka dziennie
 • Wiele lat na rynku
Wady
 • Słaba dostępność (tylko sprzedaż internetowa)
 • Zwrot tylko nie otwartych opakowań

Xtrasize: Opinie użytkowników (forum i komentarze)

Opinie wraz z odręcznie napisanymi listami można znaleźć tutaj. Według opinii mężczyzn tabletki xtrasize mogą zapewnić powiększenie penisa nawet o kilka centymetrów. Według Dominika w 6 tygodni udało się uzyskać wzrost rozmiaru członka aż o 3 cm.

Kobieta z miarką w dłoni

Niestety w kategorii produktów mających na celu powiększenie członka bardzo trudno znalezienie opinii na forum czy w komentarzach na blogach a tym bardziej zdjęć przedstawiających efekty przed i po kuracji danym preparatem. 

Panowie którzy mieli okazję testować działanie xtrasize i chcą podzielić się swoją opinią mogą przesłać ją na adres opinie@vesmed.pl. Wówczas zaktualizujemy naszą recenzję o przesłane opinie 🙂  

Warto jednak wziąć pod uwagę, że w przypadku suplementów diety wiele zależy od indywidualnej reakcji. Dlatego efekty stosowania xtrasize mogą różnić się w zależności od konkretnej osoby. Producent deklaruje jednak, że poprawie może ulec zarówno długość jak i grubość penisa, a także popęd płciowy czy wzmocnienie erekcji.

Jak stosować xtrasize? (dawkowanie, ulotka)

Dzienna dawka preparatu to 1 kapsułka xtrasize, którą należy popić dużą ilością wody (do 300 ml). Preparat należy przyjmować po pierwszym posiłku. Stosowanie suplementu na pełny żołądek może zapewnić lepsze przyswajanie składników odżywczych i zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów żołądkowych. 

Nie zaleca się zwiększania ilości kapsułek na własną rękę. Odpowiednio dobrane składniki preparatu sprawiają, że nie ma potrzeby stosowania wyższych dawek niż zalecane przez producenta. 

Nie będzie to miało bowiem szczególnego przełożenia na uzyskane efekty, może natomiast zwiększyć niepotrzebnie koszt całej kuracji. Warto również wziąć pod uwagę, że nawet naturalne składniki w nadmiarze mogą powodować skutki uboczne. 

Przed rozpoczęciem kuracji należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania i upewnić się czy nie występuje u nas nadwrażliwość na któryś ze składników tabletek.

Skład xtrasize: Co znajduje się w środku?

W skład tabletek xtrasize wchodzi 9 naturalnych składników jak buzdyganek naziemny, l-arginina, palma sabałowa, korzeń maca czy żeń-szeń koreański. Składniki aktywne preparatu poza powiększeniem penisa mają także działać korzystnie na sprawność seksualną i popęd płciowy (libido). 

Saw palmetto

Plusem z pewnością jest fakt wykorzystania jedynie naturalnych składników co minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych w trakcie kuracji. To bardzo istotne biorąc pod uwagę konieczność regularnego i długotrwałego stosowania preparatu (nawet kilka miesięcy). 

Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny)

Tribulus terrestris ma bardzo wszechstronne zastosowanie. Dzięki zawartym w nim saponimom steroidowym korzystnie wpływa na układ hormonalny i wzrost poziomu wolnego testosteronu we krwi. 

Tym sposobem podnosi libido zwiększając ochotę na seks. Co więcej, podobnie do l-argininy wykazuje właściwości rozkurczające czym ułatwia przepływ większej ilości krwi do ciał jamistych członka stymulując zarówno uzyskanie silniejszej erekcji jak i zwiększenie rozmiaru penisa. 

L-arginine HCL

L-arginina jest kluczowym składnikiem tabletek na powiększenie penisa jak i poprawę sprawności seksualnej.

Odpowiada bowiem za nasilenie produkcji tlenku azotu w organizmie i rozkurcz naczyń krwionośnych. Mechanizm ten sprawia, że ciała jamiste są w stanie wchłonąć większą ilość krwi. Dzięki systematycznemu poddawaniu penisa “rozciąganiu” poprzez usprawnione krążenie krwi ma dojść do zwiększenia jego rozmiaru zarówno na długość jak i w obwodzie. 

Dostępne są również badania wskazujące, że stosowanie l-argininy może zapewnić pozytywne efekty w przypadku zaburzeń erekcji gdyż usprawniony przepływ krwi może ułatwić osiągnięcie wzwodu. 

Maca Root (korzeń maca)

Korzeń maca wykazuje właściwości adaptogenne dzięki czemu pomaga radzić sobie w sytuacjach stresogennych. Co więcej, maca root działa korzystnie pod względem samopoczucia, wzrostu energii oraz popędu seksualnego, może również zwiększać płodność dzięki poprawie jakości nasienia. 

Saw palmetto (palma sabałowa)

Saw palmetto stanowi świetnie uzupełnienie dla buzdyganka naziemnego znajdującego się w tabletkach xtrasize. Wynika to z faktu iż buzdyganek może powodować podniesienie poziomu testosteronu, natomiast palma sabalowa zapobiega jego nadmiernej konwersji do dihydrotestosteronu (DHT). 

Palma sabałowa hamuje bowiem enzym 5-α-reduktazy, który to odpowiada za przekształcanie testosteronu do DHT. Nadmiar DHT może powodować choćby łysienie typu męskiego (androgenowego). Wyższy testosteron to także lepsze samopoczucie i wyższe libido. 

Panax ginseng (żeń-szeń koreański)

Żeń-szeń znany jest jako silny afrodyzjak działający korzystnie na popęd seksualny. Ponadto, dodaje energii i poprawia wytrzymałość a także pomaga obniżyć poziom cukru i cholesterolu we krwi. 

Dostarcza również ginsenozydy wspierające rozkurcz naczyń krwionośnych, tym samym pomaga wypełnić ciała jamiste zwiększoną ilością krwi co ma zarówno zwiększyć rozmiar penisa  jak i zapewnić wzmocnienie erekcji. 

Składniki aktywne tabletek xtrasize:

 • Tribulus terrestris
 • Maca root
 • Saw palmetto
 • L-arginine HCL
 • Pumpkin seed
 • Panax ginseng
 • Sarsaparilla
 • Stinging nettle
 • Licorice root

Gdzie kupić xtrasize – apteka, allegro, strona producenta?

Niestety preparat xtrasize nie jest dostępny w aptekach, zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych. W tej sytuacji najpewniejszym miejscem z którego można zamówić tabletki aby mieć pewność, że stosujemy oryginalny produkt jest oficjalna strona preparatu www.xtrasize.pl

Zamawiając preparat na oficjalnej stronie producenta mamy pewność, że zawiera on dokładnie te składniki, które widnieją na etykiecie. Zaletą tej formy zakupu jest także możliwość skorzystania z oferowanych na stronie produktu zestawów z naliczonym rabatem (do -20%) oraz gwarancji satysfakcji, która umożliwia zwrot nieotwartych opakowań w ciągu 90 dni od dnia zakupu. 

Ile kosztuje xtrasize: Cena i zestawy do -20%

Cena xtrasize to 199,00 zł. W tej cenie otrzymujemy jedno opakowanie zawierające 60 kapsułek na dwumiesięczną kurację (1 kapsułka dziennie). Dzienny koszt kuracji powiększającej preparatem to 6,63 zł. 

Dla mężczyzn zdecydowanych na dłuższą kurację producent przygotował również specjalne zestawy z naliczonym rabatem. Oznacza to, że zamawiając jednorazowo dwa lub trzy opakowania możemy zmniejszyć cenę za sztukę nawet do 159,67 zł. 

Pakiety dostępne na stronie produktu:

 • POLECANY: w skład tego pakietu wchodzą 3 opakowania tabletek xtrasize, które wystarczą na 6 miesięcy kuracji za 479,00 zł (taniej o 118,00 zł). Według producenta taka ilość opakowań wystarczy na uzyskanie maksymalnego efektu powiększania penisa, które może wynieść nawet +7,5 cm. 
 • EKONOMICZNY: w pakiecie ekonomicznym znajdują się 2 sztuki preparatu za 339,00 zł. W tym wypadku możliwy do uzyskania wzrost penisa to nawet +5 cm.  
 • START: pakiet startowy to tak naprawdę jedno opakowanie na dwa miesiące stosowania w cenie 199,00 zł. Taka ilość kapsułek powinna wystarczyć aby uzyskać widoczne wydłużenie i pogrubienie penisa. Jest to dobry wybór dla mężczyzn, którzy nie mieli okazji testować działania produktu i chcą upewnić się czy będzie on w ich przypadku skuteczny. Niestety pakiet startowy nie jest objęty żadnym rabatem. 

Zestawy XtraSize do -20% taniej

Czy suplement diety xtrasize powoduje skutki uboczne?

Xtrasize to suplement diety na bazie składników pochodzenia naturalnego, które u zdrowych mężczyzn nie powinny powodować skutków ubocznych dla zdrowia. 

Należy jednak stosować się do dawkowania zalecanego przez producenta i nie zwiększać ilości przyjmowanych kapsułek na własną rękę. Stosowanie dawek wyższych niż zalecane może spowodować chociażby wystąpienie problemów ze strony układu pokarmowego jak ból brzucha czy nudności. 

Żeń-szeń, arginina czy buzdyganek naziemny to naturalne składniki w dużym stopniu bezpieczne, warto jednak wziąć pod uwagę czynniki jak stan naszego zdrowa czy alergie. 

Przeciwwskazania do stosowania

Niestety jak w przypadku każdego suplementu diety tak i tu istnieją pewne przeciwwskazania do stosowania produktu. Nie należy stosować xtrasize w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Należy również zachować szczególną ostrożność w przypadku problemów ze zdrowiem oraz przyjmowaniem leków. Niektóre zioła mogą bowiem osłabiać lub nasilać działanie niektórych leków lub działać niekorzystnie w przypadku schorzeń jak np. cukrzyca czy schorzenia wątroby. W takiej sytuacji najlepiej skonsultować chęć przyjmowania tabletek na wzrost penisa z lekarzem. 

FAQ

Co to jest xtrasize?

Preparat pobudza syntezę tlenku azotu w organizmie powodując lepszy przepływ krwi do ciał jamistych co poza powiększeniem członka ma zapewnić również uzyskanie silniejszej erekcji. Inne działanie tabletek to także wydłużenie stosunku seksualnego oraz podniesienie libido. Przy długotrwałym stosowaniu preparatu wzrost rozmiaru prącia może ulec zwiększeniu o 7,5 cm. Dawkowanie xtrasize to 1 kapsułka dziennie.

Czy mogę zwrócić tabletki xtrasize?

Tak. Na oficjalnej stronie producenta znajduje się informacja, że produkt objęty jest 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że jeśli w tym czasie rozmiar penisa nie ulegnie zwiększeniu można odesłać nieotwarte wcześniej opakowania i odzyskać wydane pieniądze.

Czy są zamienniki dla tabletek xtrasize? 

Tak. Inne cieszące się dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn tabletki na powiększanie członka oraz sprawność seksualną to member xxl, penilarge, gigantx oraz penisizexl. Preparaty te opierają swoje działanie na naturalnych składnikach i podobnie do xtra size umożliwiają zarówno wydłużenie i pogrubienie penisa jak i wzmocnienie erekcji oraz wzrost libido.  

Czy powiększenie penisa dzięki xtra size jest trwałe?

Według producenta regularne przyjmowanie tabletek poprawia chłonność ciał jamistych na tyle, że nawet po zakończeniu kuracji uzyskany przyrost członka pozostaje bez zmian. 

Gdzie znajdę zdjęcia przed i po stosowaniu xtrasize?

Niestety na forach internetowych nie znajdziemy zdjęć przed i po kuracji preparatem xtrasize. Nie są to suplementy diety na odchudzanie czy redukcję cellulitu a na powiększanie członka stąd też panowie niechętnie publikują tego typu zdjęcia na forum publicznym.

Po ilu dniach widać pierwsze efekty stosowania xtrasize?

Pierwsze efekty takie jak silniejsza erekcja czy wydłużenie stosunku mogą być odczuwalne już po kilku dniach od rozpoczęcia kuracji. Natomiast wpływ na wielkość penisa można zaobserwować już po miesiącu stosowania tabletek. W tym czasie penis może powiększyć się o 3 cm. Uzyskanie optymalnych efektów według producenta może wymagać nawet 6 miesięcy (+ 7,5 cm). 

Czy tabletki xtrasize są dostępne w aptece?

Nie. Preparaty na porost penisa nie są dostępne w aptece. Tabletki xtrasize dostępne są wyłącznie w sprzedaży internetowej za pośrednictwem oficjalnej strony producenta oraz na allegro. 

Czy kapsułki xtrasize można połączyć z kremem?

Tak. Xtra size to suplement diety do stosowania w formie kapsułek. Można połączyć go więc z kremem o działaniu miejscowym na tkanki penisa. Niestety preparat nie jest dostępny w zestawie z kremem, dlatego należy dokupić go od innego producenta.