Najlepsze tabletki na powiększenie biustu: Ranking preparatów na większy biust – 2023

5/5 - (1 vote)

Aktualizacja 11 stycznia, 2023

Kobiety, które nie są zadowolone z rozmiaru swoich piersi i nie chcą poddawać się zabiegom chirurgicznym coraz częściej wybierają naturalne tabletki na powiększenie biustu bez recepty

Najlepsze tabletki na powiększenie biustu - ranking vesmed

Metoda ta jest niedroga, niezwykle prosta do wdrożenia a według producentów może korzystnie wpłynąć nie tylko na rozmiar biustu (1-2 rozmiary), ale również na poprawę napięcia skóry i ujędrnienie piersi.

Niestety, rosnąca liczba produktów skierowanych do kobiet chcących uzyskać większy biust sprawia, że coraz trudniej ocenić, które tabletki na powiększenie piersi są naprawdę skuteczne i przede wszystkim bezpieczne dla naszego zdrowia. 

W vesmed przyjrzeliśmy się 10 preparatom na większy rozmiar piersi i wybraliśmy 4, które opierają swoje działanie na bezpiecznych i naturalnych składnikach, są łatwe w stosowaniu i można kupić je w przystępnej cenie. 

Ranking tabletek na powiększenie biustu Vesmed 2022

Najlepsze tabletki w naszym zestawieniu to probreast plus, perfect bust, bigger bust oraz boombreast. Wykorzystano w nich jedynie jedynie naturalne składniki jak chmiel, czerwona koniczyna czy koper włoski, które zawierają fitoestrogeny roślinne mające pozytywny wpływ na wielkość piersi oraz poprawę ich pełności oraz jędrności (efekt push-up).

#1. Probreast Plus

Nr 1 Probreast plus

Probreast plus to unikalna formuła łącząca ze sobą tabletki działające od wewnątrz z kremem o bezpośrednim działaniu na tkanki biustu. Krem nie tylko wspomaga proces powiększania piersi, ma również korzystny wpływ na nawilżenie i poprawę elastyczności skóry, dzięki czemu biust wydaje się pełniejszy i bardziej uniesiony. 

Tabletki na powiększenie piersi probreast plus nie zawierają sztucznych hormonów a fitoestrogeny roślinne, które nasilają produkcję estrogenu i stymulację gruczołów piersiowych do wzrostu. W preparacie znajdziemy tylko naturalne składniki jak ekstrakt z kozieradki pospolitej czy szyszek chmielu co znacząco wpływa na bezpieczeństwo stosowania produktu i minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Dużą zaletą tabletek na porost biustu probrast plus jest również 90 dniowa gwarancja oferowana przez producenta. Gwarancja pozwala nam odesłać produkt w ciągu 90 dni od dnia zakupu jeśli ten nie spełni naszych oczekiwań a rozmiar biustu nie ulegnie poprawie.

Efekty stosowania preparatu mogą być widoczne już w ciągu 14 dni od rozpoczęcia przyjmowania probreast plus co sprawia, że jest to jeden z szybciej działających produktów na rynku w tej kategorii. 

Probreast plus (www.probreastplus.pl) to najdroższe tabletki w naszym rankingu, jednak nie możemy zapomnieć, że w tym wypadku otrzymujemy zarówno opakowanie tabletek jak i kremu do stosowania bezpośrednio na skórę biustu na pełne 30 dni kuracji.

Jak stosować probreast plus?
2 razy dziennie po jednej kapsułce, rano i wieczorem. Kapsułki należy popić dużą ilością wody i najlepiej przyjmować je po posiłku.

Skład:
Ekstrakt kozieradki [sproszkowane nasiona], koper włoski, ekstrakt z szyszek chmielu, kmin rzymski, ekstrakt z izoflawonów sojowych, L-tyrozyna, witamina E, witamina B6.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki + Krem

Liczba kapsułek

60 kapsułek

Dzienna dawka

2 kapsułki

Cena

239,00 zł

Korzyści
 • Przystępna cena (tabletki + krem)
 • Połączenie tabletek z krem o działaniu miejscowym
 • Pierwsze efekty nawet w 14 dni
 • Rabaty dostępne na stronie producenta
 • Szybkość działania produktu
Wady
 • Produkt można zamówić jedynie przez internet

#2. Perfect Bust

Nr 3 Perfect bust

Działanie perfect bust również polega przede wszystkim na dostarczeniu do organizmu składników bogatych w fitoestrogeny roślinne oraz substancji nasilających gromadzenie się lipidów w adipocytach. Fitohormony zachowują się w organizmie kobiety w sposób bardzo zbliżony do estrogenów i mają stymulować wzrost tkanek biustu podobnie jak ma to miejsce w okresie dojrzewania. 

Składniki aktywne perfect bust stymulują także proces syntezy kolagenu oraz nasilają produkcję elastyny co sprawia, że skóra jest lepiej nawilżona, elastyczna a piersi bardziej uniesione.

W tabletkach na powiększenie biustu perfect bust wykorzystano jedynie naturalne składniki bez dodatku syntetycznych hormonów. Naturalny skład sprawia, że stosowanie produktu nie wiąże się ze skutkami ubocznymi, które mogą wystąpić np. stosując pigułki antykoncepcyjne.

Dawkowanie perfect bust to 3 kapsułki dziennie, w tym wypadku opakowanie zawiera jednak 90 a nie 60 kapsułek, dzięki czemu również wystarczy na pełne 30 dni kuracji mającej na celu poprawę wyglądu biustu oraz jego rozmiaru. 

Opakowanie suplementu kosztuje 169,90 zł. Producent perfect bust zapewnia także 30 dniową gwarancję umożliwiająca zwrot preparatu jeśli ten nie zapewni deklarowanych efektów.

Jak stosować perfect bust?
3 razy dziennie po jednej kapsułce. Kapsułki należy popić dużą ilością wody i najlepiej przyjmować je po posiłku.

Skład:
Nasiona kozieradki, saw palmetto, nasiona kopru włoskiego, korzeń dzięgla chińskiego, nasiona kminku, drapacz lekarski, owoc pieprzowca.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

90 kapsułek

Dzienna dawka

3 kapsułki

Cena

169,90 zł

Korzyści
 • Aż 8 substancji aktywnych w porcji
 • Przystępna cena za opakowanie
 • 30 dni na zwrot
 • Wyrobiona na rynku marka
 • Możliwość dokupienia kremu
Wady
 • Produkt można zamówić jedynie przez internet
 • Dzienna dawka to 3 kapsułki

#3. Bigger Bust

Nr 4 Bigger bust

Trzecie miejsce w naszym zestawieniu zajmują tabletki na powiększenie biustu bigger bust.

Bigger bust zawiera 6 substancji aktywnych o korzystnym wpływie na wzrost piersi oraz ich ujędrnienie a także poprawę nawilżenia i elastyczności skóry. Tabletki bigger bust zawierają fitoestrogeny, mające korzystne działanie nie tylko na rozmiar piersi ale również łagodzące nieprzyjemne objawy menopauzy czy PMS.

Wystąpienie skutków ubocznych zostało ograniczone do minimum dzięki wykorzystaniu w tabletkach bigger bust jedynie składników pochodzenia naturalnego jak szyszki chmielu czy czerwona koniczyna. 

Stosowanie preparatu można połączyć z kremem o bezpośrednim działaniu na biust co może przyspieszyć uzyskanie efektów i dodatkowo zadbać o lepsze nawilżenie i regenerację skóry w okolicy dekoltu.

Według producenta pierwsze widoczne zmiany w rozmiarze piersi są widoczne u 52% kobiet w ciągu 4 tygodni od rozpoczęcia przyjmowania preparatu bigger bust.

Cena tabletek bigger bust to 159,90 zł za opakowanie zawierające 90 kapsułek, które przy sugerowanym dawkowaniu (3 kapsułki dziennie) wystarczy na 30 dni stosowania.

Jak stosować perfect bust?
3 razy dziennie po jednej kapsułce. Kapsułki należy popić dużą ilością wody i najlepiej przyjmować je po posiłku.

Skład:
Szyszki chmielu, ekstrakt z czerwonej koniczyny, gryka zwyczajna, soja, kukurydza, jęczmień, błonnik jabłkowy.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Nie

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

90 kapsułek

Dzienna dawka

3 kapsułki

Korzyści
 • Wyłącznie naturalne substancje
 • Możliwość dokupienia kremu do stosowania na biust
 • Przystępna cena
 • Widoczne zmiany nawet w 4 tygodnie
Wady
 • Produkt można zamówić jedynie przez internet
 • Producent nie oferuje możliwości zwrotu
 • Dzienna dawka to 3 kapsułki

#4. Boombreast

Nr 2 Boombreast

Boombreast to preparat cieszący się dużym zainteresowaniem wśród kobiet chcących powiększyć biust bez ingerencji chirurgicznej i zdobywca czwartego miejsca w naszym rankingu. 

W preparacie znajdziemy aż 12 składników aktywnych, które dostarczają fitoestrogenów odpowiadających za wzrost biustu, lepsze nawilżenie skóry oraz poprawę wyglądu piersi jak kozieradka czy koper włoski. Działanie preparatu polega na pobudzeniu gruczołów piersiowych do wzrostu na skutek zwiększonej produkcji hormonów. 

To co szczególnie podoba nam się w tym produkcie to jego bardzo przystępna cena pomimo wykorzystania dużej ilości składników aktywnych. W tym wypadku za opakowanie na 30 dni codziennego stosowania zapłacimy jedynie 135,00 zł, możemy także skorzystać z oferowanych przez producentów zestawów w obniżonych cenach do -48%. 

Tabletki na powiększanie biustu boombreast opierają swoje działanie na składnikach pochodzenia naturalnego, a pierwsze widoczne zmiany w wyglądzie biustu mogą pojawić się w ciągu 21 dni od rozpięcia przyjmowania preparatu.

Jak stosować boombreast?
2 razy dziennie po jednej kapsułce, rano i wieczorem. Kapsułki należy popić dużą ilością wody i najlepiej przyjmować je po posiłku.

Skład:
Ekstrakt z ziela czerwonej koniczyny, ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej, ekstrakt z nasion kopru włoskiego, ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego, ekstrakt z kory wierzby białej, ekstrakt z korzenia pochrzynu dzikiego, witamina C, żelazo, witamina E, witamina A, mangan, witamina B6.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

60 kapsułek

Dzienna dawka

2 kapsułki

Cena

140,00 zł

Korzyści
 • Aż 12 składników aktywnych
 • Zastosowanie jedynie naturalnych składników
 • Bardzo atrakcyjna cena
 • Efekty widoczne nawet w 14-21 dni
 • Dostępne rabaty
Wady
 • Produkt można zamówić jedynie przez internet
 • Producent nie oferuje możliwości zwrotu

Jak wybraliśmy najlepsze tabletki do naszego rankingu Vesmed

Wybierając najlepsze tabletki na powiększenie biustu najważniejszy był ich skład. To właśnie składniki aktywne znajdujące się w preparacie pełnią kluczową rolę a nie ładne opakowanie czy marketing. Wszystkie cztery suplementy w rankingu opierają swoje działanie na ziołach jak kozieradka czy chmiel a także na witaminach i minerałach bez dodatku syntetycznych hormonów jak choćby estrogen czy progesteron. 

Istotnym dla nas czynnikiem była również cena. Choć to ile kosztują konkretne tabletki na powiększenie biustu nie jest najistotniejsze, musimy wziąć pod uwagę konieczność wielomiesięcznej kuracji co z pewnością może stanowić obciążenie dla naszego budżetu. Dlatego w zestawieniu vesmed wyróżniliśmy produkty cechujące się przystępną ceną oraz możliwością skorzystania zakupu w zestawie 3 lub 6 sztuk w obniżonej cenie.  

Zwracaliśmy także uwagę czy producent oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli preparat okazałby się w naszym przypadku mało skuteczny. W naszym rankingu 2 z 4 produktów objęte są taką gwarancją – są to tabletki na powiększenie biustu probreast plus oraz perfect bust.

Jak działają tabletki na powiększenie piersi?

Działanie tabletek na powiększenie piersi polega na systematycznym dostarczaniu do organizmu substancji bogatych fitoestrogeny, które są roślinnym odpowiednikiem żeńskich hormonów – estrogenów. 

Kobieta z dużym biustem

W najlepszych preparatach na wzrost biustu wykorzystuje się najczęściej ekstrakt z nasion kozieradki zawierający duże ilości fitoestrogenów oraz inne zioła jak chmiel czy soje odpowiadające za produkcję hormonów i podnoszące poziom estrogenu. 

Niektóre suplementy diety jak probreast plus zawierają również koper włoski dostarczający anetol mający wpływ nie tylko na poziom estrogenu ale również stężenie prolaktyny. Poprzez wzrost produkcji hormonów suplementy pobudzają gruczoły piersiowe do wzrostu, podobnie jak ma to miejsce w okresie dojrzewania. 

Stosowanie tabletek bogatych w fitohormony ma zapewnić przede wszystkim poprawę rozmiaru biustu, a dzięki nasileniu produkcji kolagenu i elastyny także ujędrnienie biustu i lepsze napięcie skóry zapewniając piersiom naturalny efekt push-up.

Czy tabletki na powiększenie biustu bez recepty są bezpieczne dla zdrowia?

Staraliśmy się aby w rankingu tabletek na porost biustu vesmed znalazły się jedynie preparaty w których składzie wykorzystano wyłącznie bezpieczne i od lat stosowane w medycynie naturalnej wyciągi i ekstrakty ziołowe.  

Choć stosowanie tabletek na powiększenie biustu u zdrowych kobiet wydaje się być bezpieczne, tak w niektórych przypadkach mogą wystąpić skutki uboczne jak choćby biegunki, zaparcia czy nudności a także nadwrażliwość na promienie słoneczne czyli tzw. fotodermatoza (koper włoski). 

W nielicznych przypadkach mogą także pojawić się reakcje alergiczne na skutek stosowania niektórych ziół, dlatego należy upewnić się czy nie występuje u nas nadwrażliwość na którekolwiek z nich przed rozpoczęciem kuracji.

Po suplementy diety zawierające wyciągi i ekstrakty ziołowe obfitujące w fitohormony nie powinny sięgać kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią. 

W przypadku problemów ze zdrowiem najlepiej skonsultować z lekarzem chęć stosowania tabletek na większy biustu, gdyż znajdujące się w nich zioła mogą wpływać na działanie niektórych leków. Np. wierzbownica nie powinna być stosowana przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe.  

W większości przypadków wysokiej jakości preparaty bazujące na składnikach ziołowych i dopuszczone do obroty na terenie UE nie powinny powodować skutków ubocznych. Zawsze należy jednak indywidualnie rozpatrywać bezpieczeństwo stosowania konkretnego produktu.

Tabletki czy kremy na powiększenie biustu – co lepsze?

Zarówno tabletki jak i kremy na powiększenie biustu zawierają zioła cechujące się wysoką zawartością fitoestrogenów, które na skutek regularnego stosowania mogą prowadzić do wzrostu biustu.

Opakowanie tabletek probreast plus z kremem

Jeśli jednak naszym głównym celem jest uzyskanie pełniejszego i większego rozmiaru biustu, preparaty w formie tabletek mogą zapewnić wyższą skuteczność kuracji powiększającej. Wynika to z faktu, iż skład tabletek zawiera zazwyczaj wyższe stężenie fitohormonów i z reguły także większą ilość substancji aktywnych niż kremy do stosowania miejscowego. 

Kremy mogą natomiast świetnie sprawdzić się wspomagająco w trakcie stosowania tabletek na powiększenie biustu poprzez optymalne nawilżenie skóry i poprawę jej elastyczności, mogą także zapewnić pozytywny wpływ na jędrność piersi.   

Z pomocą kremów można także wykonać masaż piersi, który jest jedną z bezoperacyjnych metod mających na celu ujędrnienie biustu.   

Dobrym pomysłem wydaje się więc połączenie obu metod powiększania piersi jak kremy z tabletkami działającymi od wewnątrz. Większość produktów na rynku zawiera fitoestrogeny, które powiększają piersi na podobnej zasadzie do antykoncepcji hormonalnej, jednak to preparaty w formie kapsułek uważa się za efektywniejsze jeśli chodzi o porost piersi. 

Warto również uwzględnić fakt, że składniki aktywne zawarte w tabletkach na większy i jędrny biust to bogate źródło fitoestrogenów, które często stosuje się w celu łagodzenia objawów menopauzy. W ten sposób tabletki to zarówno terapia hormonalna dla kobiet w wieku dojrzałym jak i naturalna metoda na poprawę rozmiaru piersi. 

Jakie składniki aktywne zawierają najlepsze tabletki na wzrost biustu?

Najlepsze tabletki na powiększenie piersi jak probreast plus zawierają w swoim składzie nasiona kozieradki pospolitej, nasiona kopru włoskiego oraz chmiel, które obfitują w fitohormony nasilające produkcję estrogenów a w przypadku kopru włoskiego, dzięki zawartości anetolu również prolaktyny. 

Nasiona kozieradki pospolitej na powiększanie piersi

Składniki tabletek na większe piersi to przede wszystkim zioła, w niektórych przypadkach wzbogacone o witaminy i minerały. Sprawia to, że bezpieczeństwo stosowania tego typu preparatów jest wyższej niż ma to miejsce w przypadku pigułek antykoncepcyjnych, które w swoim składzie zawiera ja syntetyczny estrogen. 

Zioła wykorzystane w preparatach do stosowania doustnego jak i kremach o działaniu miejscowym na tkanki piersi mają zapewnić korzystny wpływ nie tylko na wygląd biustu (poprawa jędrności, lepsze nawilżenie skóry), ale także nadać mu większej pełności i powiększyć go nawet o 1 lub 2 rozmiary. 

Jakie jeszcze zioła na powiększenie biustu można znaleźć w suplementach dla kobiet? Poniższe składniki zawierają najlepsze tabletki na powiększenie biustu bez recepty.

 • Czerwona koniczyna
 • Mniszek lekarski
 • Czarnuszka
 • Palma sabałowa
 • Wild yam
 • Korzeń pluskwicy groniastej
 • Wierzbownica

Czy tabletki antykoncepcyjne mogą wpłynąć na wielkość piersi?

To prawda, że pigułki antykoncepcyjne mogą działać korzystnie na wygląd i powiększenie piersi. Wynika to z faktu, iż w tabletkach antykoncepcyjnych znajduje się estrogen, który inicjuje wzrost tkanek piersi poprzez przyczepienie się do receptorów estrogenowych i stymulację gruczołów piersiowych. W ten sposób hormony powodują wzrost biustu jednak nie jest to trwały efekt. Stosowanie pigułek może również sprzyjać gromadzeniu się płynów fizjologicznych oraz odkładaniu się tkanki tłuszczowej w piersiach. 

Tabletki antykoncepcyjne na większy biust

Sprawia to, że piersi stają się bardziej nabrzmiałe i większe nawet o jeden lub dwa rozmiary w trakcie przyjmowania pigułek, jednak jest to jedynie efekt tymczasowy. Tabletki hormonalne powodują wzrost biustu (estrogen, prolaktyna) są obarczone możliwymi działaniami niepożądanymi.

Często spotykane skutki uboczne występujące w trakcie stosowania antykoncepcji hormonalnej to nudności, wymioty, bóle głowy, zwiększone łaknienie czy plamienia. Warto pamiętać, że środków hormonalnych nie powinno się stosować na własną rękę a jedynie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Jakie hormony na powiększenie biustu są skuteczne?

Podstawowe hormony mające wpływ na powiększenie piersi bez operacji to estrogen, prolaktyna i progesteron. 

Stosowanie syntetycznych hormonów w celu poprawy rozmiaru piersi nie jest zalecane ze względu na wysokie ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Np. tabletki antykoncepcyjne zawierające estrogen i syntetyczny progesteron mogą doprowadzić do wzrostu biustu, jednak z powodu ryzyka wystąpienia działań niepożądanych nie praktykuje się tej metody tylko po to aby wpłynąć na wygląd piersi.

Dlatego tabletki na powiększenie biustu dla kobiet chcących poprawić jędrność piersi i nadać im pełniejszego wyglądu wykorzystuje się fitoestrogeny roślinne, które zachowują się podobnie do estrogenów jednak ze względu na swoje słabsze działanie nie są obarczone tylko skutkami ubocznymi.

Gdzie znaleźć opinie o tabletkach na powiększenie piersi?

Opinii kobiet na temat skuteczności interesujących nas tabletek na powiększenie piersi warto szukać na publicznych forach dyskusyjnych. Panie często dzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi stosowania i efektywności konkretnych produktów właśnie na forach internetowych. 

Kolejnym miejscem gdzie można znaleźć opinie to recenzje interesującego nas produktu. W tego typu recenzjach bardzo często znaleźć można nie tylko wiele opinii kobiet na temat skuteczności działania danego preparatu, ale również kody rabatowe czy linki do ciekawych promocji, dzięki którym można zaoszczędzić w trakcie zakupu. 

Opinie o boombreast czy probreast plus znajdziemy również na oficjalnych stronach produktów nadesłane do producenta przez samych klientów, one również mogą okazać się pomocne w trakcie podejmowania decyzji.

Czy tabletki są tak skuteczne jak operacja plastyczna?

Wiele kobiet zastanawia się czy bezoperacyjne metody powiększania biustu jak tabletki boombreast, probreastplus czy perfect bust mogą być tak samo skuteczne co operacja plastyczna? (implanty piersi).

Niestety w wielu przypadkach odpowiedź brzmi, nie. Preparaty na wzrost rozmiaru piersi zawierają składniki pochodzenia naturalnego, które zwiększają produkcję estrogenu w organizmie kobiety. 

W ten sposób działają podobnie do tabletek antykoncepcyjnych jednak nie wykazują takiej ilości efektów ubocznych. Mogą więc poprawić pełność piersi oraz ich jędrność zapewniając pierwsze widoczne efekty w stosunkowo niedługim czasie.

Jeśli jednak chcemy uzyskać większe piersi o 2 rozmiary (rozmiar miseczki z B do D) lub więcej może wymagać to zabiegu powiększania piersi przy użycia skalpela. Alternatywą dla operacji plastycznej są także mniej inwazyjne metody jak lipotransfer czy wypełnienie biustu preparatem na bazie kwasu hialuronowego.

Niestety zabiegu tego typu są zdecydowanie droższe niż dostępne na rynku tabletki na powiększenie biustu na bazie składników ziołowych.

Czy ćwiczenie na mięśnie klatki piersiowej powiększają biust?

Panie często zastanawiają się czy trenując mięśnie klatki piersiowej mogą uzyskać zwiększenie rozmiaru biustu? Niestety ćwiczenia jak pompki czy rozpiętki stymulują jedynie tkankę mięśniową co może jedynie delikatnie podnieść piersi. 

Jeśli zastanowimy się jak działają tabletki na większe piersi to zauważymy, że stymulują gruczoły piersiowe (gruczoły sutkowe) do wzrostu, tak aby zwiększyć tkankę piersi oraz zwiększyć ilość wody gromadzącej się pod skórą (większy poziom estrogenów). Tak więc w celu powiększenia piersi ćwiczenia fizyczne mogą okazać się niewystarczające i mogą zapewnić piersią jedynie naturalne uniesienie.

Pełne i jędrne piersi nie są bowiem wynikiem rozwoju tkanki mięśniowej. Zaletą ćwiczeń jest to, że nie powodują skutków ubocznych i są w pełni darmowe.

Jak są jeszcze dostępne metody powiększania piersi?

Panie chcące zwiększyć rozmiar piersi mogą skorzystać nie tylko z zabiegów chirurgicznych ale również wybrać mniej inwazyjne metody. Popularnym jednak dość kosztownym zabiegiem mogącym zwiększyć rozmiar i poprawić kształt piersi jest lipotransfer. 

Zabieg tego typu może dać zauważalne efekty w krótkim czasie jednak wymaga on powtórzenia po upływie około 24 miesięcy. Problemem dla wielu kobiet może być również wysoki koszt zabiegu sięgający kilku tysięcy złotych. 

Jaką metodę na powiększenie piersi wybrać? To zależy od efektu jaki chcemy uzyskać, budżetu jakim dysponujemy i czy godzimy się na możliwe skutki uboczne. Efekty przyjmowania tabletek są ciężkie do przewidzenia i trzeba brać to pod uwagę wybierając tę konkretną metodę.

FAQ

O ile rozmiarów tabletki są w stanie powiększyć piersi?

Wiele zależy od wyjściowego rozmiaru miseczki oraz indywidualnej reakcji a także od jakości wybranych przez nas tabletek na powiększenie biustu. Według producentów możliwy wzrost biustu to nawet 1 lub 2 rozmiary, wymaga to jednak regularnego stosowania przez co najmniej 2-3 miesiące. 

Niestety nie dysponujemy obecnie niezależnymi badaniami, które mogłyby jednoznacznie potwierdzić  ich skuteczność w kontekście powiększenia biustu oraz w postaci poprawy jędrności piersi. Musimy więc opierać się na opiniach kobiet publikowanych w internecie czy oficjalnych stronach producentów.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty stosowania tabletek na wzrost piersi?

Czas w którym mogą pojawić się pierwsze efekty stosowania w dużej mierze zależny jest od wybranego przez nas preparatu i stężenia fitoestrogenów. Według producenta wyróżnionego w naszym rankingu suplementu probreast plus widoczne zmiany w rozmiarze piersi mogą pojawić się już po 2 tygodniach stosowania. W przypadku boombreast czas ten wynosi 14-21 dni.

Czy można kupić preparaty na większy biust w aptece?

Wiele kobiet zastanawia się czy aby kupić tabletki na powiększenie piersi potrzebuje recepty i czy środki tego typu są dostępne w aptece?

Niemal wszystkie tabletki na powiększenie biustu dostępne na rynku należą do grupy suplementów diety i dostępne są bez recepty. Część z nich do kupienia jest jedynie przez internet, niektóre jak bust-up duo czy dakolen można kupić w aptekach zarówno stacjonarnych jak i online.

Jak długo utrzymuje się efekt powiększenia piersi?

Niestety w przypadku naturalnych suplementów diety jak i leków na bazie estrogenu i progesteronu powiększenie piersi nie jest trwałe. Efekt z reguły utrzymuje się do momentu gdy poziom estrogenu wróci do poziomu wyjściowego. Z tego powodu producenci niektórych tabletek zalecają stosowanie dawki podtrzymującej po uzyskaniu satysfakcjonującego wzrostu piersi.

Dlaczego w rankingu nie ma tabletek breast fast czy bust-up?

Zarówno tabletki breast fast, bust-up czy dakolen bazują na naturalnych składnikach i dostępne są w przystępnej cenie. Chcieliśmy jednak aby nasz ranking tabletek na powiększenie piersi zawierał maksymalnie cztery preparaty z tej kategorii. Tabletki breast fast dostępne są jedynie w sprzedaży online, natomiast dwa pozostałe preparaty można kupić w aptekach. Cena beast fast to 219,00 zł za opakowanie a producent oferuje 90 dni na zwrot preparatu.

Jakie są opinie lekarzy o powiększaniu piersi przy użyciu tabletek

Niestety nie znajdziemy zbyt wielu opinii lekarzy na temat preparatów na powiększanie biustu czy badań, które mogłyby jednoznacznie potwierdzić ich skuteczność i realny wpływ na wygląd biustu. O skuteczności tego typu produktów mogą świadczyć natomiast opinie kobiet przesłane do producentów oraz te pozostawione na forach dyskusyjnych.

Należy mieć jednak świadomość, że tabletki powiększające piersi, czy to suplement diety czy krem nie zapewni takich efektów jak operacja polegająca na wszczepieniu implantów. Jeśli chodzi o powiększenie biustu, tabletki mogą być dobrym wyjściem dla kobiet, które chcą uniknąć zabiegu lub nie mogą sobie na niego pozwolić ze względu na cenę.

Czy warto stosować tabletki na powiększenie biustu? – Podsumowanie

Tabletki na powiększenie piersi bez recepty to ciesząca się coraz większą popularnością bezoperacyjna metoda aby powiększyć rozmiar piersi i nadać im pełniejszego i jędrniejszego wyglądu. 

Kobieta mierząca obwów piersi

Zadbaliśmy o to aby ranking tabletek na powiększenie piersi vesmed zawierał jedynie preparaty, których skład opiera się wyłącznie na bezpiecznych i naturalnych składnikach jak kozieradka, szyszki chmielu czy koper włoski, ograniczając w ten sposób ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

W zestawieniu wyróżniliśmy 4 preparaty, które naszym zdaniem prezentują się naprawdę dobrze pod kątem składu oraz ceny, są to probreast plus, boombreast, perfect bust oraz bigger bust. Niektóre z nich jak probreast plus oraz perfect bust objęte są także gwarancją zwrotu pieniędzy w przypadku braku zadowalających efektów. 

Tabletki na większy biust to dla wielu kobiet naturalna alternatywa dla kosztownych i obarczonych ryzykiem powikłań zabiegów chirurgicznych.

Bibliografia:
Pawlaczyk M., Jagła D., Korzeniowska K., Wykorzystanie kosmetyków z fitoestrogenami przez kobiety w wieku dojrzałym, 2012; 5: 106-110.
Sreeja S., V Anju., In vitro estrogenic activities of fenugreek Trigonella foenum graecum seeds, 2010;131:814-9.
Simons R, Gruppen H, Bovee TF, Verbruggen MA, Vincken JP., Prenylated isoflavonoids from plants as selective estrogen receptor modulators (phytoSERMs), 2012;3:810-27.
Tempfer C.B., Froese G., Heinze G., Bentz E.-K., Hefler L.A., Huber J.C, Side Effects of Phytoestrogens: A Meta-analysis of Randomized Trials., 122(10), pp.939-946.e9.
Albertazzi P., Purdie D., The nature and utility of the phytoestrogens: a review of the evidence, 2002;25;42(3):173-85.