Royal Skin 500: Opinie, Skład, Efekty – Skuteczne tabletki na trądzik bez recepty? [Recenzja 2022]

5/5 - (1 vote)

Aktualizacja 31 lipca, 2022

Tym razem zrecenzujemy wieloskładnikowe tabletki na trądzik bez recepty – Royal Skin 500. Ze względu na kompleksowe działanie i naturalny skład preparat zajął 1 miejsce w rankingu vesmed na najlepsze tabletki przeciwtrądzikowe. 

Royal skin 500

Pryszcze, krosty i zaskórniki to bardzo powszechny problem. Badania pokazują, że nawet 85% osób w wieku od 12 do 24 lat choć raz w swoim życiu miało problem z trądzikiem.

Według producenta royal skin 500, regularne dostarczanie składników aktywnych znajdujących się w tabletkach ma nie tylko zniwelować już istniejące krosty i zaskórniki, ale również zapobiec powstawaniu nowych zmian skórnych.

W recenzji przeanalizujemy skład tabletek i to czy znajdujące się w nich substancje aktywne rzeczywiście mogą być pomocne w leczeniu trądziku.

Sprawdzimy także dostępne opinie o royal skin 500, czy produkt może powodować skutki uboczne i jak zaoszczędzić od od 58,00 do nawet 80,00 zł na każdym opakowaniu. 

Sprawdź zestawy do 56% taniej

Recenzja Royal Skin 500: Podsumowanie

Dla osób, które nie mają czasu na przeczytanie pełnej recenzji, poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje o produkcie. 

Opakowanie tabletek na trądzik na stole

W preparacie royal skin 500 znajdziemy 6 naturalnych składników, które w przeciwieństwie do maści czy kremów od środka uderzają w główne przyczyny trądziku.

Kluczowe składniki preparatu to biotyna oraz cynk, które zmniejszają aktywność gruczołów łojowych ograniczając w ten sposób nadmierne wydzielanie sebum. To niezwykle istotne, bowiem nadmiar sebum może prowadzić zapychania się porów i rozwoju bakterii a w konsekwencji do powstawania stanów zapalnych i trądziku.

Pozostałe składniki zawarte w tabletkach zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie, dbają o jej elastyczność i prawidłowe napięcie. Mają także usuwać niedoskonałości skóry jak blizny i wgłębienia po usuniętych krostach. 

Stosowanie preparatu jest bardzo proste. Tak naprawdę, ogranicza się jedynie do połknięcia 2 kapsułek dziennie po posiłku, które należy popić dużą ilością wody. 

Cena preparatu royal skin 500 to 145,00 zł z opakowanie na 30 dni kuracji. Producent zapewnia jednak możliwość zamówienia tabletek w zestawie z 40% lub 56% rabatem. 

Zalety produktu to z pewnością naturalny skład co zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, atrakcyjne rabaty a także ciekawe połączenie substancji aktywnych ułatwiających pozbycie się niedoskonałości skóry.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

60 kapsułek

Dzienna dawka

2 kapsułki

Cena

145,00 zł

Jak działa royal skin 500 i co to jest?

Royal skin 500 to wieloskładnikowy suplement diety przeznaczony dla osób z cerą trądzikową na bazie 6 naturalnych składników aktywnych.

Kobieta z cerą trądzikową

Formuła preparatu przede wszystkim reguluje wydzielanie sebum przez gruczoły łojowe. To właśnie nadmiar sebum jest jedną z głównych przyczyn powstawania trądziku. Nadmiar łoju zapycha bowiem pory co powoduje namnażanie się bakterii i powstawanie stanów zapalnych.

Zmniejszenie wydzielania łoju ma nie tylko zapewnić efekt doraźny i pomóc zniwelować już istniejące zmiany skórne ale również zapobiec powstawaniu nowych stanów zapalnych, krost i zaskórników w przyszłości

Składniki zawarte w tabletkach royal skin 500 mają także pomóc usunąć niedoskonałości skóry i blizny potrądzikowe. Odpowiada za to przede wszystkim kwas hialuronowy oraz kolagen, które wspierają regenerację skóry i zapewniają jej odpowiednie nawilżenie i napięcie. Na rynku dostępnych jest wiele suplementów przeciwzmarszczkowych właśnie na bazie kolagenu i kwasu hialuronowego. 

W skład suplementu wchodzą także antyutleniacze jak witamina C czy selen, które niwelują szkodliwe działanie wolnych rodników i ich negatywny wpływ na procesy starzenia się skóry. To bardzo ważne, gdyż wolne rodniki mogą uszkadzać włókna kolagenowe a tym samym osłabiać napięcie skóry, jej elastyczność oraz prawidłowe nawilżenie.

Działanie royal skin 500: 

 • Ogranicza nadmierne wydzielanie sebum
 • Odblokowuje pory
 • Łagodzi stany zapalne
 • Pomaga pozbyć się blizn i śladów po krostach
 • Poprawia nawilżenie i napięcie skóry

Royal skin 500: Opinie użytkowników (forum i komentarze)

Jeśli kogoś interesują opinie użytkowników o royal skin 500 to może je znaleźć tutaj wraz ze zdjęciami przed i po. Nie są to co prawda opinie zamieszczone na forum wizaż czy kafeteria, jednak one również mogą być przydatne. 

Zdjęcie przed i po usunięciu trądziku
Zdjęcie podglądowe

Według przesłanych opinii royal skin 500 skutecznie i w krótkim czasu pomaga pozbyć się zmian trądzikowych. Według Karoliny poprawa stanu skóry widoczna była już po kilku dniach od rozpoczęcia stosowania tabletek. Natomiast po 2 miesiącach skóra przestała się przetłuszczać, nowe krosty przestały się pojawiać, zniknęły również ślady po usuniętych pryszczach

Fragment opinii ze strony producenta: (Sprawdź wszystkie)

Walczyłem z trądzikiem od 15 roku życia. Teraz mam 23, więc zajęło mi to 8 długich lat, wiele wyrzeczeń i nerwów. Szkoda, że takich produktów jak Royal Skin 500 nie było właśnie wtedy. Moje życie byłoby o wiele łatwiejsze, bo Royal Skin 500 usunął wszelkie niedoskonałości i te paskudne wypryski z mojej twarzy. Polecam zdecydowanie każdemu, kto chce pozbyć się problemów z trądzikiem.

Nie wszystkie opinie o produkcie są jednak pozytywne, znajdziemy również komentarze z których wynika, że preparat zapewnił jedynie niewielkie zmiany lub w ogóle nie nastąpiła poprawa stanu skóry.

Warto jednak pamiętać, że suplementy diety w niektórych przypadkach mogą okazać się niewystarczające. W przypadkach zaawansowanego trądziku konieczne może okazać się stosowanie leków na bazie izotretynoiny.

Efekty stosowania royal skin 500

Musimy pamiętać, że w przeciwieństwie do silnych leków wydawanych jedynie na receptę (izotek) suplementy diety jedynie wspierają naturalne procesy zachodzące w organizmie. 

Biorąc jednak pod uwagę właściwości składników aktywnych oraz deklaracje producenta odnośnie efektów stosowania, preparat może zredukować stany zapalne spowodowane nadmiarem bakterii a także udrożnić zatkane pory. W ten sposób tabletki działają korzystnie na pozbycie się trądziku i poprawę stanu skóry. 

Efekty stosowania tabletek royal skin 500 to:

 • Redukcja trądziku
 • Ograniczenie wydzielania sebum
 • Mniejsza widoczność blizn i śladów po krostach
 • Zniwelowanie niedoskonałości skóry
 • Nawilżenie i wygładzenie skóry

Skład royal skin 500: Analiza składników

W skład suplementu royal skin 500 wchodzi 6 naturalnych składników aktywnych mających ułatwić pozbycie się trądziku. Składniki te mają pomóc nie tylko w eliminacji już istniejących zmian skórnych (krosty, pryszcze, zaskórniki), ale również zapobiegać tworzeniu się nowych stanów zapalnych a nawet wygładzić ślady po usuniętych krostach. 

W składzie royal skin 500 znajduje się biotyna, cynk, kolagen morski, kwas hialuronowy, selen i kwas l-askorbinowy. Wspomniane składniki aktywne hamują nadaktywność gruczołów łojowych ograniczając nadmierne wydzielanie sebum. Ponadto, wykazują właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne, a także oczyszczają skórę i zapewniają jej odpowiednie nawilżenie.

Z pewnością do zalet preparatu można zaliczyć, że wykorzystano w nim jedynie naturalne składniki. To bardzo istotne w przypadku suplementów diety, które należy stosować przez dłuższy czas bowiem znacząco wpływa na bezpieczeństwo stosowania produktu. 

1. Biotyna

Biotyna znana także jako witamina H lub witamina B7 to podstawowy składnik suplementów diety na mocne włosy i paznokcie. Nie wszyscy jednak wiedzą, że siarka znajdująca się w biotynie działa również korzystnie na stan skóry. 

Witamina B7 (biotyna) hamuje nadaktywność gruczołów łojowych czym ogranicza nadmierne wydzielanie sebum. Zapobiega w ten sposób zapychaniu się porów i namnażaniu bakterii co łagodzi stany zapalne i zapobiega tworzeniu się nowych zmian skórnych. Witamina B7 jest rozpuszczalna w wodzie, dzięki czemu trudno o jej przedawkowanie nawet podczas przyjmowania wysokich dawek. 

2. Cynk

Ze względu na swój korzystny wpływ na stan skory cynk jest bardzo często stosowany w maściach przeciwtrądzikowych do stosowania miejscowego. Wspomaga bowiem leczenie trądziku na kilka sposobów. Przede wszystkim oczyszcza skórę i łagodzi stany zapalne. Ponadto, cynk reguluje wydzielanie sebum (zmniejsza aktywność gruczołów łojowych) dzięki czemu zapobiega zapychaniu się porów i tworzeniu zaskórników. 

Ponadto, cynk wykazuje silnie działanie antyutleniające chroniąc komórki skóry i włókna kolagenowe przed uszkodzeniem. Wolne rodniki mogą przyspieszać procesy starzenia się, pogarszać jej elastyczność i nadmiernie ją wysuszać. 

3. Kolagen morski

Kolagen jest kluczowy dla odpowiedniego nawilżenia skóry, jej jędrności i elastyczności.  Jest bowiem głównym budulcem skóry, gdy kolagenu jest za mało może stać się ona mniej napięta i bardziej podatna na tworzenie się zmian skórnych. Ma także korzystny wpływ na regenerację skóry. 

W skład preparatu royal skin 500 wchodzi kolagen morski. Ta forma kolagenu jest najbardziej zbliżona do kolagenu ludzkiego co ułatwia jego przyswajanie. 

4. Kwas hialuronowy

Składnik ten ma właściwości przeciwzapalne. Wspomaga także namnażanie się nowych komórek ułatwić pozbycie się niedoskonałości skóry. Kwas hialuronowy ma niesamowite zdolności do wiązania cząsteczek wody czym zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie. Dzięki właściwościom wiążącym wodę stanowi jeden z kluczowych składników suplementów przeciwzmarszczkowych. 

5. Kwas L-askorbinowy

Kwas l-askorbinowy (witamina C) to często spotykany składnik preparatów antycellulitowych jak i przeciwzmarszczkowych. Witamina C nasila bowiem produkcję kolagenu, który dba o odpowiednią kondycję i nawilżenie skóry. Ponadto, kwas l-askorbinowy to silny antyoksydant, który neutralizuje wolne rodniki (chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników) i ogranicza ich negatywny wpływ na procesy starzenia się skóry.

6. Selen

Jak stosować royal skin 500? (dawkowanie, ulotka)

Zalecane dawkowanie royal skin 500 to 2 kapsułki dziennie, które należy popić dużą ilością wody (około 300 ml). Preparat najlepiej przyjmować po posiłku co pozwoli na lepsze przyswajanie substancji aktywnych. 

Przyjmowanie preparatu na pusty żołądek może również powodować nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu pokarmowego jak choćby bóle brzucha. 

Choć w preparacie royal skin 500 wykorzystano jedynie naturalne składniki, należy stosować się do dawkowania produktu zalecanego przez producenta i nie zwiększać ilości kapsułek na własną rękę.

Gdzie kupić royal skin 500? – Apteka, allegro czy strona producenta?

Niestety dostępność produktu jest nieco ograniczona co oznacza, że nie kupimy preparatu w aptece (zarówno stacjonarnej jak i online). Gdzie w tej sytuacji najlepiej zamówić tabletki na trądzik royal skin 500? 

Jeśli chcemy mieć pewność, że stosowany przez nas produkt jest oryginalny i pełnowartościowy, najlepiej zamówić preparat na stronie producenta www.royalskin500.pl. Poza gwarancją oryginalności zyskamy również możliwość zamówienia tabletek w zestawie, który umożliwia obniżenie ceny nawet o 56%. 

Preparat dostępny jest również na allegro oraz za pośrednictwem ceneo, niestety ta forma zakupu nie daje możliwości skorzystania z rabatów (więcej na ten temat w następnej części).

Ile kosztuje royal skin 500: Cena i rabaty

Suplement diety royal skin 500 można zamówić bezpośrednio na stronie producenta. Pozwala to na ominięcie pośredników i na skorzystanie z oferowanych przez producenta zestawów rabatowych.  

6 opakowań tabletek

Cena royal skin 500 to 145,00 zł za opakowanie w którym znajduje się 60 kapsułek na miesiąc stosowania. Dzienny koszt kuracji przeciwtrądzikowej wyniesie nas więc 4,8 zł. Tabletki można zamówić również w zestawie składającym się z 3 opakowań za 259,00 zł lub 6 sztuk preparatu w cenie 385,00 zł (taniej o 56%). 

Jak skorzystać z zestawów rabatowych? Wystarczy wejść na stronę produktu www.royalskin500.pl a następnie przejść do formularza zamówienia. Wówczas do wyboru będziemy mieć następujące pakiety:

 • PROGRAM START: w pakiecie podstawowym otrzymujemy jedno opakowanie produktu za 145,00 zł. 
 • PROGRAM POLECANY: Jeśli jesteśmy zdecydowani na dłuższe stosowanie produktu wybór tego zestawu może zapewnić nam oszczędności na poziomie 40%. Za całość trzeba zapłacić 259,00 zł czyli o 176,00 zł mniej. 
 • PROGRAM MAKSYMALNY EFEKT: największy pakiet przeznaczony jest raczej dla osób, które przetestowały wcześniej działanie produktu i są pewne, że będą stosować go przez kilka miesięcy. Wybieraj ten zestaw zapłacimy za 6 opakowań tylko 385,00 zł czy mniej o około 485,00 zł. Zestaw ten warto wybrać wówczas gdy mamy pewność co do skuteczności w naszym konkretnym przypadku.

Sprawdź zestawy do 56% taniej

Czy preparat royal skin 500 powoduje skutki uboczne?

Tabletki royal skin 500 to suplement diety oparty na naturalnych i bezpiecznych składnikach jak cynk czy biotyna. W przypadku zdrowych osób preparat nie powinien więc powodować skutków ubocznych. 

Jak każdy produkt spożywczy tak RS500 może powodować efekty uboczne jak reakcje alergiczne w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników. Osoby mające problemy zdrowotne i/lub przyjmujące leki powinny skonsultować chęć przyjmowania produktu z lekarzem.  Skutki uboczne stosowania tabletek w zbyt dużych dawkach to dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do stosowania to uczulenie na którykolwiek ze składników produktu, bez konsultacji z lekarzem nie zaleca się również stosowania produktu kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Co to jest trądzik i jakie są przyczyny jego powstawania? 

Trądzik to choroba przewlekła do której dochodzi na skutek zwiększonej produkcji łoju i nasilonego rogowaceń naskórka. Gdy gruczoły łojowe produkują nadmierną ilość sebum dochodzi do zapchania porów a w następstwie do gromadzenia i rozwoju bakterii. W ten sposób powstaje stan zapalny na skutek czego tworzą się krosty i grudki. Royal skin 500 poprzez formę suplementu a nie kremu likwiduje pryszcze od wewnątrz a nie poprzez działanie jedynie na powierzchni skóry.

Co może powodować nadmierne wydzielanie łoju przez gruczoły łojowe?

 • Zaburzenia hormonalne
 • Nadmierny stres
 • Niewłaściwa pielęgnacja
 • Czynniki genetyczne
 • Stosowanie niektórych leków

FAQ

Czy jest zamiennik dla preparatu royal skin 500?

Tak. Zamiennik mogą stanowić inne naturalne wieloskładnikowe tabletki na trądzik jak derminax, nonacne, visaxinum lub acnex. Wszystkie wymienione preparaty wykazują działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i regulujące produkcję sebum. Ponadto, mogą być stosowane na każdy rodzaj trądziku.

Czy tabletki na trądzik royal skin 500 można kupić w aptece?

Nie. Tabletki royal skin 500 nie są dostępne w aptece. Nie kupimy preparatu w drogerii czy aptekach stacjonarnych i internetowych. Produkt można zamówić jedynie przez internet z dostawą do domu. 

Czy potrzebuje recepty?

Nie. Suplementy diety zawierające naturalne składniki aktywne regulujące produkcję sebum i zmniejszające stan zapalny jak royal skin 500 można kupić bez recepty. Środek nie powoduje skutków ubocznych jakie mają miejsce w przypadku silnych leków wydawanych.

Jak długo trzeba czekać na pierwsze efekty stosowania?

Wiele osób zadaje sobie pytanie “kiedy zobaczę pierwsze efekty”? Według informacji ze strony producenta oraz opublikowanych tam opinii użytkowników wynika, że pierwsze efekty powinny pojawić się już po kilku dniach, natomiast wyraźna poprawa stanu skóry może nastąpić po 1-2 miesiącach suplementacji. W przypadku suplementów diety nie należy jednak oczekiwać natychmiastowego efektu gdyż konieczne jest regularne dostarczanie składników aktywnych. 

Czy można połączyć tabletki royal skin 500 z maścią przeciwtrądzikową?

Tak. Można połączyć tabletki jak royal skin 500 działające od wewnątrz np. z maścią cynkową działającą bezpośrednio w miejscu występowania trądziku.