PeniSizeXL: Opinie, Cena, Efekty – Skuteczny na powiększenie penisa? [Recenzja 2022]

5/5 - (1 vote)

Aktualizacja 1 września, 2022

Tym razem zrecenzujemy popularne tabletki na powiększanie penisa PeniSizeXL na bazie 10 składników aktywnych. Według producenta systematyczne stosowanie preparatu może zapewnić wydłużenie członka nawet o 7,7 cm a także wpłynąć korzystnie na poprawę erekcji czy wzrost popędu seksualnego.

Penisizexl

Jak działają tabletki, czy ich stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia, jakie są opinie mężczyzn na temat penisizexl i gdzie kupić preparat w najlepszej cenie? Na te oraz inne pytania odpowiadamy w tej recenzji.

Zestawy w cenie do -52%

Recenzja Penisizexl: Podsumowanie

Skrócona wersja recenzji dla tych zabieganych. 

Opakowanie tabletek penisizexl

Penisizexl to wieloskładnikowy preparat skierowany do mężczyzn chcących zarówno powiększyć swojego penisa jak i poprawić ogólną sprawność seksualną. W składzie tabletek znajduje się bowiem aż 10 składników aktywnych o korzystnym wpływie na rozmiar penisa oraz wzmocnienie erekcji i popędu seksualnego. 

Podstawowe działanie produktu to powiększenie penisa w sposób bezinwazyjny. Odpowiadają za to przede wszystkim składniki jak l-arginina czy tribulus terrestris. Nasilają bowiem rozkurcz naczyń krwionośnych i ułatwiają transport krwi do ciał jamistych. Mechanizm ten ma zapewnić wzrost członka nawet o 7,7 cm

Pierwsze efekty w postaci silniejszej erekcji mogą być odczuwalne już od pierwszej kapsułki, natomiast na zmiany w wielkości penisa trzeba poczekać co najmniej 2-3 tygodnie.

Dzienna dawka to 2x po 1 kapsułce. Pierwsza kapsułka na 20 minut przed śniadaniem. Drugą kapsułkę można przyjąć przed planowanym stosunkiem (poprawa erekcji) lub również 20 minut np. przed obiadem.

Cena penisizexl to 209,00 zł. W tym przypadku otrzymujemy jednak nie jedno a dwa opakowania po 60 kapsułek. Taki zestaw wystarczy więc na 60 dni kuracji.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

60 + 60 kapsułek

Dzienna dawka

2 kapsułki

Cena

209,00 zł

Jak działa penisizexl i do kogo jest skierowany?

Penisizexl to naturalny suplement diety, który skierowany jest do mężczyzn chcących powiększyć członka bez ingerencji chirurgicznej a także uzyskać poprawę erekcji czy popędu seksualnego. 

Suplement penisizexl działa na zasadzie poprawy krążenia krwi i rozkurczu naczyń krwionośnych co powoduje zwiększony dopływ krwi do ciał jamistych penisa. W ten sposób składniki aktywne produktu mają zapewnić silniejszą erekcję a przy długotrwałym stosowaniu również wzrost rozmiaru penisa do 7,7 cm (maksymalny efekt). 

Penisizexl: Opinie użytkowników (forum i komentarze)

Niestety w przypadku preparatów na powiększanie członka jak penisizexl nie znajdziemy zbyt wielu opinii na forum jak kafeteria, wizaż czy w innych miejscach gdzie często można trafić na recenzje produktów.

Z oczywistych względów nie znajdziemy również zdjęć przed i po kuracji co jest w pełni zrozumiałe gdyż panowie nie chcą przesyłać takich zdjęć na publiczne fora dyskusyjne. Nie oznacza to, że nie nie są dostępne żadne opinie na temat działa produktu.

Pozytywne opinie o penisizexl opublikowane są w tym miejscu. Według opinii Tomiego wzrost rozmiaru członka widoczny był po upływie 3 tygodni kuracji preparatem. Jak wynika z opinii Petera tabletki penisizexl działają nie tylko na powiększenie członka ale również w przypadku zaburzeń erekcji ułatwiając osiągnięcie silniejszego wzwodu. 

Fragment opinii ze strony producenta:

Moja żona nie dała mi tego odczuć, ale nie mogłem pozwolić, by nasze życie erotyczne powoli umierało z mojej winy. Wyczytałem, że PeniSizeXL pozwoli mi pozbyć się zaburzeń erekcji. Postanowiłem więc spróbować. Jestem po 5 tygodniach kuracji. Nasze życie seksualne jest bardziej udane niż 20 lat temu.

Skład penisizexl: Analiza składników

W preparacie penisizexl wykorzystano aż 10 składników, które mają kompleksowo wspierać męską sprawność seksualną. Podstawowe działanie substancji aktywnych ma na celu powiększenie penisa (pogrubienie i wydłużenie), jednak formuła preparatu wspiera również uzyskanie silniejszej erekcji czy wzrost libido. 

Saw palmetto

W składzie tabletek penisizexl znajduje się m.in. tribulus terrestris, palma sabałowa, l-arginina, żeń-szeń, korzeń maca czy liść damiana. Składniki aktywne preparatu mają więc działać wszechstronnie nie tylko zwiększając rozmiar penisa ale również wspomagając nasze możliwości w sypialni. 

Plusem z pewnością jest to, że w preparacie znajdziemy jedynie naturalne składniki, których stosowanie u zdrowych osób nie powinny powodować skutków ubocznych co znacznie zwiększa bezpieczeństwo stosowania produktu.

Tribulus terrestris

Podstawowym składnikiem preparatów na powiększenie penisa jest tribulus terrestris (buzdyganek naziemny).

Składnik ten dzięki zawartości saponin steroidowych korzystnie oddziałuje na układ hormonalny i wzrost poziomu wolnego testosteronu we krwi. Wzmacnia w ten sposób libido i powoduje wzrost ochoty na seks.

Buzdyganek nasila również rozkurcz naczyń krwionośnych dzięki czemu do ciał jamistych penisa może przedostać się większa ilości krwi. Mechanizm ten ma zapewnić wzrost rozmiaru penisa zarówno jeśli chodzi o długość jak i obwód. 

Ponadto, buzdyganek naziemny korzystnie wpływa również na poprawę erekcji a także pobudza spermatogenezę (produkcje spermy) czym może powodować wzrost ilości nasienia w trakcie wytrysku.  

L-arginina

Ze względu na swoje właściwości rozkurczające to l-arginina odgrywa kluczową rolę w tabletkach na większy rozmiar członka jak i w preparatach na poprawę erekcji.

L-arginina jest bowiem prekursorem tlenku azotu w organizmie co sprawia, że dzięki jej stosowaniu ciała jamiste może wypełnić większa niż normalnie ilość krwi. Sposób działania tego składnika ma nie tylko zapewnić powiększenie penisa ale również pomóc w uzyskaniu silniejszej erekcji [1][2]

Żeń-szeń

Żeń-szeń zawiera ginsenozydy wspomagające uwalnianie tlenku azotu w organizmie dzięki czemu wykorzystuje się go zarówno w produktach na porost penisa jak i na poprawę sprawności seksualnej. Dzięki temu, że powoduje nasilenie napływu krwi do członka wzmacnia erekcję jak i w konsekwencji długotrwałego stosowania ma doprowadzić do wzrostu masy penisa na całej jego powierzchni i podnosi zdolności seksualne mężczyzn. 

Składnik ten uważany jest również za silny afrodyzjak, który zwiększa libido a także dodaje energii, poprawia wytrzymałość i działa korzystnie na samopoczucie. 

Palma sabałowa

Kolejnym składnikiem, który znajduje się w tabletkach na powiększanie penisa penisizexl jest palma sabalowa (saw palmetto). Palma sabałowa wykazuje właściwości ograniczające aktywność enzymu 5-alfa-reduktazy odpowiadającego za konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT). Dzięki zmniejszeniu przekształcania się testosteronu do DHT działa również korzystnie na popęd seksualny (wzrost libido) i produkcję spermy. 

Dzięki swoim właściwościom saw palmetto ogranicza wypadanie włosów spowodowane łysieniem typu androgenowego. Ponadto, zioło to stosuje wspomagająco w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego [3]

Korzeń maca

Korzeń maca (maca root) określany czasem jest jako “peruwiański żeń-szeń”. Obfituje w cenne witaminy i minerały jak witamina c, e, witaminy z grupy B oraz cynk, miedź czy żelazo. Maca root wykazuje właściwości adaptogenne co sprawia, że pomaga łatwiej radzić sobie ze stresem. Działa również korzystnie na libido oraz jakość nasienia (poprawia ruchliwość plemników). 

Lista składników aktywnych tabletek penisizexl:

 • Tribulus terrestris
 • L-arginina
 • Żeń-szeń
 • Palma sabałowa
 • Korzeń maca
 • Liść damiana
 • Cynk
 • Selen
 • L-leucyna
 • Lukrecja

Jak stosować penisizexl? (dawkowanie, ulotka)

Forma produktu sprawia, że jego stosowanie jest bardzo wygodne i ogranicza się jedynie do połknięcia porcji preparatu dwa razy w ciągu dnia. 

Kapsułki na stole

Dzienna dawka to 2 kapsułki penisizexl. Jedną kapsułkę należy przyjąć na 20 minut przed śniadaniem a drugą 30-40 minut przed planowanym stosunkiem lub również na 20 minut przed posiłkiem (np. przed obiadem lub kolacją). Kapsułki należy popić dużą ilością wody (wystarczy 200-300 ml).

Warto zauważyć, że producent zaleca przyjmowanie drugiej kapsułki na 30-40 minut przed stosunkiem. Ma to na celu uzyskanie mocniejszej erekcji, jeśli jednak nie planujemy stosunku możemy drugą kapsułkę przyjąć przed obiadem lub kolacją. 

Przed rozpoczęciem stosowania produktu należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Nie należy również przekraczać dziennej porcji do spożycia zalecanej przez producenta. Pozwoli o uniknąć problemów ze strony układu pokarmowego.

Gdzie kupić penisizexl – apteka, strona producenta czy allegro?

Biorąc pod uwagę, że preparat nie jest dostępny w aptece najlepiej zamówić go więc na oficjalnej stronie produktu www.penisizexl.pl. Dlaczego właśnie tam a nie na allegro?

Zamawiając produkt bezpośrednio u producenta zyskujemy zarówno gwarancję oryginalności produktu gdyż kupujemy go bezpośrednio u źródła, ale również możemy skorzystać z oferowanych na oficjalnej stronie zestawów z naliczonym rabatem sięgającym nawet 52%. 

Więcej na ten temat w następnej części recenzji. 

Ile kosztuje penisizexl: Cena oraz rabaty

Cena penisizexl to 209,00 zł za dwa opakowania preparatu po 60 kapsułek. Taki zestaw wystarczy na 60 dni codziennego stosowania co daje nam w przeliczeniu 3,48 zł dziennie. Preparat można zamówić również w zestawie składającym się z 2 sztuk produktu za 350,00 zł oraz 6 opakowań za 599,00 zł. 

6 opakowań produktu penisize xl

Jak zamówić tabletki na powiększenie penisa w zestawie z naliczonym rabatem? Wystarczy na oficjalnej stronie producenta przejść na stronę z formularzem  i zaznaczyć jeden z trzech dostępnych tam pakietów. 

 • STARTOWY: w skład tego zestawu wchodzą dwa opakowania za 209,00 zł na 60 dni kuracji na większy rozmiar penisa. Jedno opakowanie zawiera bowiem 60 kapsułek na miesiąc suplementacji.
 • POLECANY: w składzie tego pakietu znajdują się trzy opakowania w cenie 350,00 zł. Otrzymujemy więc 180 kapsułek na 3-miesięczną kurację.  
 • MAKSYMALNY EFEKT: wybierając ten zestaw cena za dzień stosowania preparatu penisizexl to 3,33 zł. Zestaw ten składa się z 6 sztuk produktu za 599 zł. Zestaw ten może być szczególnie korzystny dla mężczyzn, którzy mieli okazję testować preparat i są zdecydowani na dłuższą kurację. 

Zestawy w cenie do -52%

Tabletki penisizexl: Efekty stosowania

Preparat penisizexl działa na kilku płaszczyznach. Zawiera bowiem zarówno substancje mające korzystny wpływ na męskie funkcje seksualne w tym na erekcję, popęd seksualny oraz przede wszystkim na rozmiar penisa. Sprawia to, że jego działanie nie ogranicza się jedynie do wzrostu długości czy obwodu członka ale również poprawy ogólnej sprawności seksualnej. 

Efekty stosowania penisizexl według producenta to:

 • Powiększenie penisa nawet o 7,7 cm
 • Wzmocnienie erekcji
 • Zwiększone libido
 • Intensywniejsze orgazmy
 • Wydłużenie stosunku

Skutki uboczne stosowania penisizexl

Penisizexl to tabletki na powiększenie penisa mające w pełni naturalny skład w których znajdują się składniki jak żeń-szeń, liść damiana, l-arginina czy tribulus, które u zdrowych mężczyzn nie powinny powodować skutków ubocznych.

Warto jednak zachować pewne środki ostrożności o którym można dowiedzieć się więcej w następnej części recenzji dotyczącej przeciwwskazań do stosowania produktu. 

Przeciwwskazania

Choć tabletki bazują na składnikach pochodzenia naturalnego w trakcie stosowania których nie powinny wystąpić skutki uboczne, tak i tu istnieją pewne przeciwwskazania. 

Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku problemów ze zdrowiem, np. cukrzycą, chorą wątrobą należy skonsultować chęć przyjmowania tabletek z lekarzem. Wynika to z faktu, iż nawet naturalne składniki mogą osłabiać lub nasilać działanie niektórych leków, mogą również działać negatywnie w przypadku niektórych dolegliwości. 

FAQ

Co to jest penisizexl?

Penisize xl to naturalny suplement diety dla mężczyzn, którzy chcą zarówno uzyskać powiększenie rozmiaru penisa jak i wzmocnić erekcję oraz ochotę na seks. 

Czy tabletki penisizexl można kupić w aptece?

Nie. Tabletki na powiększanie penisa penisizexl nie są dostępne w aptekach zarówno tych stacjonarnych jak i online. Produkt można zamówić na oficjalnej stronie producenta lub na allegro. 

Czy suplement diety penisizexl działa także na erekcję?

Tak. W suplemencie znajdują się składniki jak l-arginina czy żeń-szeń dzięki czemu poprawia sprawność seksualną powodując zwiększony napływ krwi do penisa dzięki czemu może pojawić się silniejsza erekcja. Zaburzenia erekcji najlepiej konsultować z lekarzem.

Czy jest zamiennik dla penisizexl?

Inne dostępne na rynku preparaty usprawniające krążenie krwi i powodujące zwiększony napływ krwi do ciał jamistych, które mają powiększyć penisa to member xxl, penilarge, xtrasize oraz penis complete. 

Produkty te podobnie do penisize xl mają działać korzystnie nie tylko na porost członka ale również na uzyskanie mocniejszej erekcji, ponadto suplement podnosi libido. Wybierając skuteczne tabletki warto upewnić się czy mają pozytywne opinie mężczyzn, warto także sprawdzić czy mają naturalny skład.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty stosowania?

Poprawę erekcji można odczuć już po pierwszej kapsułce penisizexl, natomiast widoczne zmiany jeśli chodzi o wzrost rozmiaru członka mogą być zauważalne już po 2-3 tygodniach stosowania. Takie informacje znajdziemy na oficjalnej stronie producenta. 

Czy muszę mieć 18 lat aby stosować penisize xl?

Tak. Produkt mogą stosować jedynie mężczyźni, który ukończyli 18 lat. W tabletkach znajdują się bowiem składniki oddziałujące na układ hormonalny. 

Czy można stosować tabletki przed stosunkiem?

Tak. Tabletki penisizexl można stosować bezpośrednio przed planowanym stosunkiem w celu poprawy erekcji. Na stronie producenta penisizexl, opinie pokazują, że środek wspomaga również uzyskanie mocniejszej erekcji.