Penis Complete: Opinie, Efekty, Skład – [Recenzja 2022]

5/5 - (3 votes)

Aktualizacja 12 września, 2022

Penis complete to kompleksowy preparat dla mężczyzn, który ma działać zarówno na powiększenie penisa jak i ogólną sprawność seksualną (wydłużenie stosunku o 30 minut, silniejsza erekcja, wzrost libido).

Producent zapewnia, że systematyczne stosowania tabletek ma zwiększyć rozmiar penisa nawet o 8 cm i poprawić jakość życia seksualnego.

Penis complete

Analizując opinie użytkowników o penis complete wynika, że preparat rzeczywiście powoduje wzmocnienie erekcji oraz opóźnienie wytrysku, jednak wzrost penisa w stanie wzwodu nie przekracza z reguły 4 cm (co i tak jest bardzo dobrym wynikiem). 

Sprawdzimy dokładnie składniki preparatu i to czy jego stosowanie może powodować skutki uboczne dla zdrowia. W dalszej części również dawkowanie suplementu peniscomplete, przeciwwskazania do stosowania oraz gdzie kupić tabletki z gwarancją satysfakcji. 

Zestaw PenisComplete w cenie do -35%

Recenzja Penis Complete: Podsumowanie

Suplement diety penis complete zawiera 9 składników aktywnych dzięki czemu działa w sposób kompleksowy i może być stosowany zarówno przez mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem, problemami z erekcją czy chcących uzyskać większy rozmiar penisa. 

Mężczyzna i kobieta w sypialni

Składniki preparatu jak tribulus terrestris, l-arginina, maca root czy panax ginseng usprawniają przepływ krwi w naczyniach krwionośnych powodując wypełnienie ciał jamistych penisa większą ilością krwi co ma doprowadzić do ich rozrostu jak i zapewnić wzmocnienie erekcji.

Dawkowanie preparatu polega na połknięciu 2 kapsułek w ciągu dnia po pierwszym posiłku. Kapsułki należy obficie popić wodą (do 300 ml). Pierwsze efekty w postaci silniejszej erekcji czy wydłużenia stosunku mogą być widoczne już po 5 dniach

Cena penis complete to 199,90 zł za opakowanie zawierające 60 kapsułek. Ze względu na wysoką cenę warto rozważyć zakup zestawu składające się z 3 opakowań preparatu na trzy miesiące kuracji za 399,00 zł. Wybierając zestaw otrzymujemy rabat w wysokości 35% dzięki czemu cena za jedno opakowanie to tylko 133,30 zł.  

Tabletki penis complete objęte są również 30-dniową gwarancją satysfakcji. W przypadku braku efektów można go więc odesłać a producent deklaruje zwrot pieniędzy.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

60 kapsułek

Dzienna dawka

1-2 kapsułki

Cena

199,90 zł

Jak działa penis complete?

Penis complete to naturalny suplement diety przeznaczony dla mężczyzn chcących powiększyć członka jak i poprawić jakość życia seksualnego.

Opakowanie tabletek

Składniki aktywne tabletek usprawniają krążenie krwi czego efektem ma być silniejsza erekcja oraz powiększenie penisa (do 8 cm).

Na skutek systematycznego stosowania l-argininy, buzdyganka naziemnego czy żeń-szenia koreańskiego ciała jamiste powiększają swój rozmiar powodując zwiększenie masy penisa zarówno w stanie wzwodu jak i w stanie spoczynku. Ten sam mechanizm czyli nasilenie produkcji tlenku azotu i wzmożony przepływ krwi docierającej do ciał jamistych członka ma również wzmocnić siłę erekcji.      

Penis complete działa również zwiększenie możliwości w sypialni jak wydłużenie czasu trwania stosunku (do 30 minut) czy większy popęd seksualny.

Penis complete: Opinie użytkowników (forum)

Opinie mężczyzn na temat penis complete są w dużym stopniu pozytywne. Według opinii zamieszczonych w tym miejscu, dzięki stosowaniu preparatu erekcja stała się silniejsza i łatwiejsza do osiągnięcia. Po dłuższej kuracji niektórzy panowie zauważyli również powiększenie penisa jednak nie o sugerowane 8 cm, najczęściej wynik ten oscylował w granicach 2 do 4 cm. 

Opinie o penis complete

W opiniach panowie często zwracają uwagę również na brak efektów ubocznych w trakcie kuracji. To duża zaleta biorąc pod uwagę, że tego typu środki należy stosować systematycznie a nie jedynie doraźnie przed planowanym stosunkiem. 

Niestety tak jak wspomniałem na początku recenzji często podkreślana jest również dość wysoka cena samego preparatu. Obniżyć cenę za opakowanie można decydując się na zakup tabletek w zestawie. W takiej sytuacji trzeba jednak zapłacić z góry za 3 miesięczną kuracje 399,90 zł. 

Pojedyncze opinie można znaleźć również na forum a także w porównywarce cen.

Skład penis complete: Nasza analiza

W skład penis complete wchodzi m.in. tribulus terrestris, saw palmetto, l-arginina, żeń-szeń koreański, korzeń maca oraz pestki dyni. Składniki preparatu działają w sposób wszechstronny dzięki czemu tabletki mogą być stosowane zarówno przez mężczyzn chcących zwiększyć rozmiar penisa, poprawić sprawność seksualną lub zmagających się z przedwczesnym wytryskiem. 

Pokrzywa

Do zalet peniscomplete można zaliczyć z pewnością wykorzystanie aż 9 składników aktywnych oraz w naturalny skład co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo stosowania preparatu.

Trzeba bowiem pamiętać, że tego typu produkty nie działają natychmiastowo i często konieczne jest ich wielotygodniowe stosowanie. Naturalne składniki zmniejszają ryzyko wystąpienia skutków ubocznych w przeciwieństwie do leków syntetycznych. 

Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny)

Buzdyganek naziemny to bez wątpienia najczęściej występujący składnik zarówno w preparatach na powiększenie penisa jak i preparatów na poprawę sprawności seksualnej. 

Tribulus terrestris dostarcza saponin steroidowych, alkaloidów oraz flawonoidów. Działa korzystnie na pracę układu hormonalnego i zwiększenie produkcji hormonu luteinizującego (LH) czym wpływa na podniesienie poziomu testosteronu we krwi. Wyższy poziom testosteronu przekłada się zarówno na poprawę samopoczucia jak i wzrost libido (popędu seksualnego). 

Składnik ten wykazuje również pewne właściwości wspomagające ukrwienie penisa poprzez nasilenie rozkurczu naczyń krwionośnych i wzmożony przepływ krwi do ciał jamistych penisa. Tym samym wpływa korzystnie zarwano na rozmiar penisa poprzez naturalny rozrost ciał jamistych jak i pomaga uzyskać mocniejszą erekcję. 

Serenoa repens (saw palmetto)

Saw palmetto czyli palma sabałowa stanowi sensowne uzupełnienie dla tribulusa. Palma sabałowa hamuje bowiem aktywność enzymu 5-alfa-reduktazy, który odpowiada za przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT). Dzięki temu pozwala utrzymać wyższy poziom testosteronu a tym samym dba o wysokie libido. 

L-arginina

L-arginina (kwas 2-amino-5-guanidynowalerianowy) to kluczowy składnik suplementu diety penis complete. Składnik ten przyczynia się bowiem do zwiększonej produkcji tlenku azotu (NO) w organizmie. Wspomaga w ten sposób przepływ krwi przez naczynia krwionośne umożliwiając wypełnienie ciał jamistych prącia większą ilością krwi pozwalając na uzyskanie silniejszej erekcji. 

Ten sam mechanizm ma doprowadzić do zwiększenia objętości ciał jamistych a tym samym do zwiększenia rozmiaru penisa zarówno na długość jak i w obwodzie. Stosowanie l-argininy może przynieść korzystne efekty u mężczyzn u których występują łagodne zaburzenia erekcji spowodowane przez wysokie ciśnienie krwi.  

Panax ginseng (żeń-szeń koreański)

Żeń-szeń koreański korzystnie wpływa zarówno na sprawność seksualną jak i powiększanie członka. Jako znany i ceniony afrodyzjak zwiększa pożądanie a dzięki zawartości ginsenozydów wykazuje również właściwości rozkurczające na naczynia krwionośne.

W ten sposób ciała jamiste mogą wchłonąć zwiększoną ilość krwi i zapewnić wzmocnienie erekcji. Systematyczne poddawanie penisa “rozciąganiu” ma również doprowadzić wzrostu członka na całej jego powierzchni

Lepidium meyenii (korzeń maca)

Korzeń maca (maca root) działa korzystnie na popęd seksualny, a także na proces spermatogenezy poprawiając jakość oraz ilość produkowanego nasienia. Ekstrakt z korzenia maca zawiera również pewne ilości argininy co oznacza, że można podobnie do l-argininy czy buzdyganka naziemnego wzmacnia erekcję. 

Pełny skład suplementu diety penis complete:

 • Tribulus terrestris
 • Panax ginseng
 • L-arginina
 • Lepidium meyenii
 • Turnera diffusa
 • Serenoa repens
 • Sarsaparilla
 • Pestki dyni
 • Pokrzywa

Jak stosować penis complete? (dawkowanie)

Zalecana dawkowanie to 1-2 kapsułki penis complete dziennie, które należy popić obficie wodą (do 300 ml). Kapsułki należy przyjmować po pierwszym posiłku. Działanie penis complete nie jest doraźne, dlatego bardzo ważne jest regularne przyjmowanie suplementu.

W składzie peniscomplete znajduje się 9 substancji aktywnych w rozsądnych dawkach. Dlatego nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia gdyż może to powodować wystąpienie skutków ubocznych jak choćby ból brzucha, nudności czy problemy ze snem.

Gdzie kupić penis complete – apteka, drogeria czy allegro?

Tabletki penis complete dostępne są na allegro, za pośrednictwem ceneo jak i w dobrych drogeriach erotycznych. Preparat nie jest natomiast dostępny w aptekach czy lokalnych sklepach z suplementami diety. 

W tej drogerii erotycznej można zamówić suplement na powiększanie członka peniscomplete z 30-dniową gwarancją satysfakcji, która umożliwia zwrot produktu w przypadku braku efektów. 

Ile kosztują tabletki penis complete: Cena i Rabaty

Cena suplementu diety penis complete to 199,90 zł. Producent oferuje również zestaw składający się z 3 opakowań w cenie 399,90 zł. 

Biorąc pod uwagę dostępne na rynku preparaty na powiększenie członka peniscomplete jest jednym z droższych produktów w tej kategorii. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że w preparacie znajduje się aż 9 składników aktywnych a preparat zbiera pozytywne opinie użytkowników. 

Panowie zdecydowani na zakup preparatu mogą skorzystać z dwóch opcji: 

 • Zakupu jednego opakowania aby przetestować działanie produktu i przekonać się na ile w ich przypadku będzie on skuteczny. Niestety w tej sytuacji trzeba zapłacić standardową cenę 199,90 zł. 
 • Zdecydować się na zakup tabletek w zestawie w którego skład wchodzą 3 sztuki produktu za 399,90 zł. Wybór zestawu daje możliwość zmniejszenia ceny za opakowanie nawet o 66,60 zł.

Zestaw PenisComplete w cenie do -35%

Penis complete: Skutki uboczne

Penis complete to suplement diety, które formuła opiera się jedynie na składnikach pochodzenia naturalnego jak buzdyganek naziemny, palma sabałowa, wyciąg z pestek dyni czy wyciąg z korzenia sarsaparilla. Nie powinien on więc u zdrowych mężczyzn powodować skutków ubocznych. 

Należy jednak stosować się do zalecanego przez producenta dawkowania gdyż naturalne składniki w zbyt dużych ilościach również mogą powodować skutki uboczne (choćby ze strony układu pokarmowego). Należy również przez rozpoczęciem kuracji zapoznać się z przeciwwskazaniami do stosowania produktu. 

Przeciwwskazania do stosowania

Nie należy stosować tabletek u osób z chorą wątrobą lub cukrzycą (ze względu na l-argininę). Nie zaleca się przyjmowania preparatu także przy wyraźnych zmianach miażdżycowych serca i mózgu oraz u osób wykazujących stany lękowe. Osoby z nieregularnym rytmem serca i nadciśnieniem powinny skonsultować z lekarzem chęć stosowania produktu.

Choć tabletki skierowane są do mężczyzn chcących zwiększyć rozmiar penisa i poprawić życie seksualne warto wspomnieć, że po preparat nie powinny sięgać kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. 

Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przed rozpoczęciem kuracji należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.

FAQ

Czy stosowanie tabletek pomaga na wydłużenie stosunku?

Według producent składniki suplementu diety peniscomplete mogą zapewnić opóźnienie wytrysku do 30 minut. Dzięki temu tabletki mogą być stosowane przez mężczyzn których problemem jest przedwczesny wytrysk jak i poprzez lepszą cyrkulację krwi również na mocniejszą erekcję. 

Po jakim czasie zobaczę pierwsze efekty?

Pierwsze efekty stosowania tabletek w postaci wydłużenia stosunku jak i mocniejszej erekcji mogą być odczuwalne już po 5 dniach kuracji. 

Czy mogę kupić suplement diety penis complete w aptece?

Nie. Tabletki nie są dostępne w aptekach. Suplement diety można zamówić jedynie przez internet na oficjalnej stronie produktu, na allegro lub ceneo. 

Jak przechowywać produkt?

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej (w suchym i ciemnym miejscu) z dala od dzieci. 

Czy uzyskane powiększenie członka jest stałe?

Producent zapewnia, że uzyskany w trakcie kuracji wzrost penisa jest trwały i utrzymuje się po zakończeniu stosowania preparatu. 

Nasza opinia o penis complete – Czy warto kupić?

Logo Vesmed

Penis complete marki sexual health series wydaje się być naprawdę ciekawym produktem w kategorii preparatów na powiększanie penisa i poprawę sprawności seksualnej dla mężczyzn. W jego skład wchodzą kombinacja naturalnych składników o wszechstronnym działaniu, preparat cieszy się dobrą opinią stosujących go mężczyzn a także objęty jest gwarancją satysfakcji umożliwiającą zwrot produktu w razie braku zadowalających efektów. 

Cena tabletek mogłaby być nieco niższa jednak dzięki zamówieniu produktu w zestawie można obniżyć koszt opakowania nawet o 66,60 zł.