Penilarge: Opinie, Skład, Efekty – Powiększenie penisa o 8 cm w 2 miesiące? [Recenzja 2022]

5/5 - (1 vote)

Aktualizacja 10 września, 2022

Penilarge to cieszące się dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn tabletki na powiększenie członka bez recepty. Biorąc pod uwagę skład preparatu, opinie użytkowników oraz możliwe do uzyskania efekty zdecydowaliśmy się umieścić penilarge na trzecim miejscu w rankingu vesmed dla najlepszych tabletek na powiększenie penisa w 2022r.

Penilarge

Według producenta regularne stosowanie tabletek pozwala na wydłużenie penisa o 8 cm oraz pogrubienie o 4,5 cm w 2 miesiące. Linia produktów penilarge to to także krem oraz żel do stosowania miejscowego, który może przyspieszyć efekty kuracji (do kupienia oddzielnie). 

W recenzji skupimy się na działaniu poszczególnych składników produktu, sprawdzimy czy jego stosowanie jest bezpieczne a także jak zaoszczędzić do -45% podczas zakupu (z gwarancją satysfakcji).

Penilarge z 30-dniową gwarancją satysfakcji

Recenzja Penilarge: Podsumowanie

Penilarge jest naturalnym preparatem skierowanym do mężczyzn chcących zarówno zadbać o powiększenie penisa jak i poprawę życia seksualnego

Kobieta i mężczyzna w sypialni

W tabletkach znajduje się 6 składników aktywnych wspierających zarówno lepsze ukrwienie penisa (rozkurcz naczyń krwionośnych i poprawa przepływu krwi do ciał jamistych prącia) jak i wzrost popędu seksualnego.

Systematyczne stosowanie penilarge ma zapewnić wzrost członka nawet do 8 cm długości i 4,5 cm w obwodzie w 2 miesiące. Analizując jednak opinie mężczyzn na temat skuteczności tabletek wzrost ten wynosi z reguły około 2-4 cm. 

Minusem jest możliwość zamówienia preparatu jedynie przez internet. Nie kupimy tabletek w aptece czy sklepach stacjonarnych. Zakup produktu na w drogerii internetowej daje za to możliwość zwrotu w ciągu 30 dni od zakupu.  

Dawkowanie penilarge jest proste i wymaga jedynie połknięcia 2 kapsułek w ciągu dnia. Stosowanie tabletek można połączyć z innymi produktami z linii penilarge jak krem lub żel w celu przyspieszenia efektów (sprzedawany osobno). 

Cena penilarge to 149,90 za opakowanie zawierające 60 kapsułek. Przy sugerowanym dawkowaniu jedno opakowanie wystarczy na 30 dni kuracji. Preparat można zamówić także w zestawie 3 lub 6 opakowań z rabatem do -45%.

Informacje o produkcie:

Gdzie kupić?

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

60 kapsułek

Dzienna dawka

2 kapsułki

Cena

149,90 zł

Jak działa penilarge i do kogo jest skierowany?

Suplement diety penilarge skierowany jest do mężczyzn chcących uzyskać zarówno powiększenie członka jak i wpłynąć pozytywnie na swoją sprawność seksualną (wzmocnienie erekcji i wzrost libido). 

Opakowanie produktu na porost członka

Podstawowe działanie penilarge i znajdujących się w nim naturalnych składników odpowiada za rozkurcz naczyń krwionośnych i umożliwienie wchłaniania większej ilości krwi przez ciała jamiste prącia. W ten sposób preparat zarówno wzmacnia erekcję jak i przy długotrwałym stosowaniu ma wpłynąć na większy rozmiar członka. 

Składniki jak tribulus terrestris oddziałują na gospodarkę hormonalną co sprawia, że mogą zapewnić wzmocnienie libido (wzrost ochoty na seks) a dzięki zastosowaniu korzenia maca także poprawę jakości nasienia. 

Możliwy wzrost rozmiaru penisa dzięki regularnemu stosowaniu tabletek penilarge to 8 cm jeśli chodzi o długość oraz do 4,5 cm w obwodzie. Linia produktów penilarge to tabletki, żel, krem oraz spray.

Zalety
 • Wyrobiona marka
 • Wyłącznie naturalne składniki
 • Przystępna cena za opakowanie
 • Atrakcyjne rabaty do -45%
 • Łatwe stosowanie (2 kapsułki dziennie)
 • Gwarancja satysfakcji (30 dni)
 • Możliwość połączenia z kremem lub żelem
 • Wszechstronne działanie
Wady
 • Słaba dostępność (do zamówienia jedynie przez internet)
 • Tylko 30 dni na zwrot

Penilarge: Opinie użytkowników (forum i komentarze)

Penilarge jest jednym z nielicznych produktów na powiększenie penisa gdzie bez trudu możemy znaleźć wiele opinii na temat jego skuteczności (zaleta długiej obecności na rynku). 

Opinie o tabletkach penilarge są w znacznej większości pozytywne co widać choćby na załączonym poniżej obrazku. Panowie stosujący preparat chwalą go przede wszystkim za skuteczność w powiększaniu penisa, szybkie działanie oraz dodatkowy wpływ preparatu na poprawę potencji.

Ocena produktu
Zrzut z ceneo

Efekty raportowane przez stosujących tabletki penilarge mężczyzn oscylują z reguły w granicach od 2 do 4,5 cm czyli mniej niż deklarowane przez producenta 8 cm (Tutaj można sprawdzić opinie o penilarge). Niemniej jednak wzrost rozmiaru członka o 4 cm w kilka miesięcy wydaje się być naprawdę imponującym wynikiem. 

Penilarge opinie mężczyzn

Pojedyncze opinie można także znaleźć na forum kafeteria oraz abczdrowie. Wpisy są większości z 2019 roku jednak od tego czasu najprawdopodobniej skład tabletek nie był zmieniany więc produkt powinien działać z podobną skutecznością. 

Oczywiście nie ma produktów idealnych i znajdziemy również opinie negatywne. Niestety w przypadku suplementów diety nie da się dokładnie przewidzieć jakie będą końcowe efekty kuracji. W niektórych przypadkach panowie zgłaszali symboliczne efekty lub ich całkowity brak. 

Skład suplementu penilarge: Nasza analiza

Formuła preparatu składa się z 6 składników aktywnych mających zapewnić zarówno powiększenie penisa (nawet o 8 cm) jak i ogólną poprawę sprawności seksualnej.  

W skład tabletek penilarge wchodzi l-arginina, tribulus terrestris, korzeń maca, żeń-szeń koreański, palma sabałowa oraz żeń-szeń syberyjski. Działanie składników aktywnych polega na usprawnieniu przepływu krwi do ciał jamistych członka (efekt powiększenia penisa i poprawy erekcji) oraz zwiększenie popędu seksualnego. 

Żeń-szeń

Zaletą penilarge z pewnością jest fakt, że preparat opiera swoje działanie wyłącznie na naturalnych składnikach co zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych nawet przy dłuższym stosowaniu. Co więcej producent zapewnia, że składniki ziołowe znajdujące się w tabletkach pochodzą z ziół uprawianych organicznie.  

L-arginina

Kluczowe znaczenie w tabletkach na powiększenie penisa penilarge odgrywa l-arginina. L-arginina będąca prekursorem tlenku azotu w organizmie rozszerza naczynia krwionośne umożliwiając wypełnienie ciał jamistych prącia większą ilością krwi. 

Systematyczne poddawanie ciał jamistych rozciąganiu poprzez nasilony przepływ krwi ma zapewnić nie tylko wzrost rozmiaru penisa na całej jego powierzchni (poprawa długości oraz grubości) ale również wzmocnić erekcję. Dostępnych jest co najmniej kilka badań wskazujących na skuteczne działanie l-argininy u mężczyzn z zaburzeniami erekcji. 

Szczegółowe działanie składników penilarge:

Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny)

Tribulus terrestris ma korzystnie wpływać na pracę układu hormonalnego i wzrost poziomu wolnego testosteronu we krwi. Zawdzięcza to m.in. saponimom steroidowym, które mają zapewnić stymulację przysadki mózgowej do wydajniejszej produkcji hormonu luteinizującego (LH) zwiększając tym samym produkcję testosteronu. 

Dzięki swojemu wpływowi na poziom hormonów buzdyganek naziemny ma zapewnić podniesienie libido (popęd seksualny), wykazuje również pewne działanie rozkurczające i wspierające transport krwi do ciał jamistych penisa. Mechanizm ten podobnie jak w przypadku l-argininy ma doprowadzić zarówno do uzyskania silniejszej erekcji jak i zwiększenia objętości ciał jamistych a tym samym rozmiaru penisa. 

Lepidium meyenii (korzeń maca)

Korzeń maca to składnik stosowany przede wszystkim przez mężczyzn chcących poprawić swoją sprawność seksualną. Maca root dodaje energii, zapewnia wzrost wytrzymałości, wzmacnia erekcję, podnosi libido a także poprawia jakość nasienia poprzez zwiększenie ruchliwości plemników tym samym potęgując płodność u mężczyzn wpływając korzystnie na życie seksualne. 

W korzeniu maca znajdują się zarówno witaminy i minerały, aminokwasy jak i flawonoidy oraz saponiny. 

Panax ginseng (żeń-szeń koreański)

Żeń-szeń koreański również wykazuje właściwości nasilające rozkurcz naczyń krwionośnych umożliwiając tym samym wchłanianie przez ciała jamiste zwiększonej ilości krwi. Za działanie rozkurczające odpowiadają przede wszystkim znajdujące się w żeń-szeniu ginsenozydy. 

Składnik ten w tabletkach penilarge odpowiada więc nie tylko za rozmiar penisa ale również za zwiększenie popędu seksualnego (znany jako silny afrodyzjak) jak i uzyskanie mocniejszej erekcji. 

Serenoa rapens (palma sabałowa)

Palma sabałowa stanowi bardzo ciekawe połączenie z tribulusem. Saw palmetto oddziałuje bowiem na enzym 5-alfa-reduktazy zmniejszać w ten sposób nadmierną konwersje testosteronu do DHT. Poprzez ograniczenie przemiany testosteronu do dihydrotestosteronu może wspierać poprawę popędu seksualnego. 

Co więcej, ograniczenie konwersji do DHT ma korzystny wpływ także na ograniczenie łysienia typu męskiego (androgenowego). Znaczenie tego składnika znajduje również potwierdzenie w części badań dotyczących leczenia łagodnego przerostu gruczołu krokowego. 

Eleutherococcus senticosus (żeń-szeń syberyjski)

Choć składnik ten ma wiele cennych właściwości leczniczych nie wykazuje większego wpływu zarówno na potencję czy powiększanie penisa. Żeń-szeń syberyjski większość swoich prozdrowotnych właściwości zawdzięcza znajdującym się w nim eleuterozydom.  

Wykazuje właściwości adaptogenne dzięki czemu pomaga lepiej radzić sobie ze stresem i łagodzi jego nieprzyjemne objawy. Pomaga również w obniżeniu poziomu cholesterolu i cukru we krwi. 

Jak stosować penilarge? (dawkowanie, ulotka)

Zaleca się stosowanie 2 kapsułek preparatu dziennie, które należy popić dużą ilością wody (do 300 ml). Kapsułki najlepiej stosować po posiłku co może poprawić przyswajanie składników odżywczych. 

Choć jest to suplement diety zawierający jedynie naturalne składniki, nie należy przekraczać  zalecanej dziennej dawki preparatu (2 kapsułki). Nie wpłynie to w znaczący sposób na rozmiar członka, może natomiast powodować działania niepożądane jak niestrawność czy ból brzucha. 

Stosowanie penilarge ogranicza się jedynie do przyjęcia porcji preparatu o dowolnej porze dnia (najlepiej w godzinach porannych). Sprawia to, że powiększanie penisa przy pomocy tabletek jest zdecydowanie prostsze i mniej wymagające niż korzystanie z pompek czy urządzeń rozciągających.

Gdzie kupić penilarge – apteka, allegro czy drogeria?

Jeśli istnieje taka możliwość najlepiej kupować suplementy diety bezpośrednio w aptece. Niestety preparat dostępny jest jedynie w sprzedaży internetowej, w tej sytuacji warto więc skorzystać z cieszących się zaufaniem klientów drogerii erotycznych. 

W drogeriach takich jak ta można zamówić tabletki w przystępnej cenie z 30-dniową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że jeśli w tym czasie grubość oraz długość prącia nie ulegną poprawie można skorzystać z gwarancji i odzyskać wydane pieniądze. 

Preparat dostępny jest także na allegro, jednak ta forma zakupu nie jest objęta wspomniana gwarancją.

Ile kosztują tabletki penilarge – Cena i rabaty do -45%

Cena penilarge to 149,90 za opakowanie na miesięczna kurację. Preparat można zamówić także w zestawie składającym się z 3 sztuk za 299,90 zł oraz 7 opakowań w cenie 599,90 zł.

Jak było wspomniane na początku recenzji, preparat można połączyć również kremem lub żelem. Jednoczesne stosowanie preparatu w formie kapsułek z krem lub żelem o działaniu miejscowym ma według producenta skrócić czas potrzebny na uzyskanie powiększenia penisa jak i zapobiec tworzeniu się rozstępów. 

 • Zamówienie jednego opakowania to dobra opcja dla mężczyzn, którzy chcą upewnić się czy tabletki będą skuteczne w ich przypadku. Niestety 60 kapsułek nie wystarczy na przeprowadzenie pełnej kuracji. Konieczne więc może okazać się dokupienie dodatkowych opakowań. Można także zamówić zestaw penilarge tabletki + krem.  
 • Zestaw składający się z 3 sztuk produktu to 3 miesięczna kuracja. Cena takiego zestawu to 299,90 zł co w przeliczeniu daje 99,97 zł za opakowanie. Taka ilość kapsułek według producenta powinna wystarczyć na uzyskanie maksymalnego efektu. 
 • Największy zestaw składa się aż z 7 sztuk produktu za 599,90 zł. Analizując opinie użytkowników na temat skuteczności preparatu można zauważyć, że większość mężczyzn stosowała tabletki nawet przez 7 miesięcy. W takiej sytuacji pakiet ten może zapewnić największe oszczędności i obniżyć cenę za opakowanie do 85,70 zł.

Zestaw w niższej cenie o -35%

Czy stosowanie suplementu penilarge powoduje skutki uboczne?

Tabletki penilarge to naturalny suplement diety, którego działanie opiera się na naturalnych składnikach, których stosowanie u zdrowych osób wydaje się być bezpieczne i nie powinno powodować skutków ubocznych dla zdrowia. 

Nie należy jednak przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Stosowanie preparatu w zbyt dużej dawce może powodować działania niepożądane jak choćby problemy ze strony układu pokarmowego jak ból brzucha czy nudności a także ból głowy oraz podniesienie ciśnienia krwi. 

Przeciwwskazania

Jak w przypadku niemal wszystkich suplementów diety tak i w przypadku suplementu penilarge istnieją przeciwwskazania do stosowania produktu. 

Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie zaleca się również stosowania tabletek w przypadku cukrzycy i chorób wątroby.

Osoby z nadciśnieniem tętniczym czy nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem penilarge powinny skonsultować się z lekarzem. Przed rozpoczęciem kuracji koniecznie należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. 

FAQ

Co to jest penilarge i jak działa?

Penilarge to naturalne tabletki na powiększenie członka usprawniające krążenie krwi w naczyniach krwionośnych penisa oraz działające korzystnie na wzmocnienie erekcji oraz popęd seksualny. Preparat przeznaczony jest dla mężczyzn chcących poprawić zarówno rozmiar penisa jak i swoja sprawność seksualną. 

Czy są zamienniki dla tabletek penilarge?

Tak. Inne preparaty nasilające produkcję tlenku azotu mające stymulować wzrost rozmiaru prącia oraz poprawę erekcji to member xxl, penisizexl, xtrasize oraz gigantx. Każdy z wymienionych produktów bazuje na składnikach pochodzenia naturalnego i dostępny jest bez recepty. 

Czy penilarge jest bezpieczny?

Skład preparatu to kombinacja naturalnych składników co znacząco zwiększa bezpieczeństwo stosowania produktu. Warto jednak pamiętać aby przestrzegać zalecanego dawkowania. W przypadku problemów zdrowotnych należy uprzednio skonsultować chęć przyjmowania tabletek z lekarzem. 

Czy kupię tabletki penilarge w aptece?

Nie. Obecnie żadne tabletki na powiększenie penisa nie są dostępne w aptekach. Większość produktów zamówić można za pośrednictwem strony producenta, allegro lub w drogeriach erotycznych.

Czy mogę połączyć stosowanie tabletek z kremem lub żelem?

Tak. Połączenie tabletek penilarge oraz kremu działającego bezpośrednio na tkanki penisa może według producenta przyspieszyć uzyskanie efektów. 

Po jakim czasie widać pierwsze efekty stosowania penilarge?

Pierwsze efekty stosowania tabletek mogą być widoczne już w pierwszym miesiącu kuracji. Uzyskanie pełnego efektu wymaga natomiast co najmniej 2 miesięcy systematycznego stosowania preparatu. 

Na ile dni wystarczy jedno opakowanie?

Przy stosowaniu się do zalecanego dawkowania, które wynosi 2 kapsułki dziennie, jedno opakowanie wystarczy na 30 dni kuracji. 

Jak przechowywać produkt?

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od dzieci.

Nasza opinia o penilarge – Czy warto?

Dużą zaletą produktu jest to, że zawiera jedynie naturalne składniki co sprawia, że jego stosowanie wydaje się być bezpieczne nawet podczas dłuższego stosowania. Opinie mężczyzn na temat preparatu są w większości pozytywne a producent oferuje 30 na zwrot produktu w przypadku braku deklarowanych efektów. Plusem jest również długa obecność na rynku w przeciwieństwie do wielu produktów, które znikały tak szybko jak się pojawiły.

Logo Vesmed

Biorąc pod uwagę, wymienione czynniki oraz przystępną cenę – penilarge wydaje się być ciekawym i wartym uwagi produktem dla mężczyzn chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego.