Member XXL: Opinie, Cena, Efekty – Dobre tabletki na powiększenie penisa? [Recenzja 2022]

5/5 - (1 vote)

Aktualizacja 5 września, 2022

Member xxl to naturalne tabletki na powiększenie penisa cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Według producenta możliwy wzrost rozmiaru członka to nawet 9 cm a pierwsze efekty mają być widoczne już po trzech tygodniach stosowania. 

Member XXL

Dla zainteresowanych zakupem tabletek member xxl zamieszczamy link do zniżki obniżającej cenę o 20%. Cena member xxl po naliczeniu rabatu to 143,20 zamiast 179,00 zł. (na dowolną ilość opakowań).

Rabat -20% na Member XXL

W recenzji sprawdzimy jak działa preparat, czy jego stosowanie powoduje skutki uboczne oraz jakie są opinie mężczyzn na temat jego skuteczności. Na końcu recenzji znajduje się również sekcja FAQ gdzie można znaleźć odpowiedzi na często zadawane pytania.

Recenzja Member XXL: Podsumowanie

Member xxl to preparat skierowany do mężczyzn chcących powiększyć penisa bez konieczności poddawania się zabiegowi chirurgicznemu.

Opakowanie tabletek member xxl na stole

W skład tabletek member xxl wchodzi 11 naturalnych substancji mających zapewnić zarówno wzrost rozmiaru członka (wydłużenie i pogrubienie) jak i poprawę sprawności seksualnej (silniejsza erekcja i wzrost popędu seksualnego). 

Według producenta maksymalne zwiększenie rozmiaru penisa to 9 cm. Biorąc jednak pod uwagę opublikowane na stronie produktu wyniki testów, skuteczność member xxl zapewniła zwiększenie rozmiaru członka jedynie o 5 cm w 12 tygodni. Wynik ten co prawda jest mniejszy od maksymalnego, jednak i tak prezentuje bardzo przyzwoicie.

Minusem z pewnością jest ograniczona dostępność i brak możliwości zakupu tabletek w aptece czy sklepach stacjonarnych. Jednak zamawiając produkt bezpośrednio na stronie produktu można skorzystać z zakupu zestawów do -50% lub wspomnianej na początku recenzji zniżki -20% na dowolną ilość opakowań. 

Dawkowanie member xxl wymaga jedynie połknięcia 2 kapsułek w ciągu dnia. Najlepiej na 30 minut przed posiłkiem popijając szklanką wody (do 300 ml).

Cena preparatu member xxl to 179,00 zł za 60 kapsułek na miesięczną kurację. Jak było wspomniane wcześniej można tą cenę obniżyć korzystając z rabatu lub wybierając zestaw 3 lub 6 sztuk produktu.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

60 kapsułek

Dzienna dawka

2 kapsułki

Cena

179,00 zł

Jak działa member xxl i do kogo jest skierowany? 

Member xxl to wieloskładnikowy suplement diety dla mężczyzn chcących powiększyć penisa bez ingerencji chirurgicznej. 

Tabletki na powiększanie penisa

Jak działają tabletki member xxl? W skład produktu wchodzą naturalne składniki poprawiające ukrwienie członka i umożliwiające wypełnienie ciał jamistych większą ilością krwi. Mechanizm ten ma działać korzystnie zarówno na rozmiar penisa (grubość oraz długość penisa) jak i wzmocnienie erekcji a dzięki zawartości żeń-szenia czy buzdyganka naziemnego również na poprawę libido.  

Warto wziąć pod uwagę, że preparat nie działa doraźnie i niezbędne jest regularne stosowanie tabletek member xxl przez dłuższy czas. Jednak pierwsze efekty mogą być zauważalne już po 3 tygodniach od rozpoczęcia kuracji preparatem.

Member xxl: Opinie użytkowników (forum i komentarze)

Tabletki na powiększanie penisa to niestety kategoria produktów w której trudno znaleźć niezależne opinie mężczyzn na forum dyskusyjnym czy w komentarzach na blogach. Nie ma się czemu dziwić, nie wielu mężczyzn chce publicznie poruszać temat rozmiaru swojego członka. 

Kobieta z miarką

Nieliczne opinie o member xxl opublikowane są tutaj. Według nadesłanych opinii preparat member xxl działa skutecznie na powiększenie penisa, gdyż pozwolił uzyskać wzrost członka o 2 cm w zaledwie 3 miesiące. Panowie nie wspominają jednak wpływie tabletek na wzmocnienie erekcji czy wzrost libido.  

Fragment opinii ze strony producenta:

Member XXL okazał się w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem. Zdecydowanie poprawiło się moje współżycie seksualne. Przyjmowałem kapsułki przez 6 miesięcy i zwiększyłem rozmiar o 7 cm nie wspominając już o pogrubieniu członka.

Skład member xxl: Analiza

Pierwszą rzeczą na którą musimy zwrócić uwagę wybierając tabletki na powiększenie penisa jest ich skład. To właśnie wykorzystane w produkcie składniki aktywne odpowiadają za jego skuteczność a nie cena czy ładne opakowanie. 

Ginseng

Pod tym względem member xxl prezentuje się naprawdę dobrze. Naturalny skład w którym wykorzystano 11 substancji aktywnych mających działać zarówno pod względem wzrostu rozmiaru penisa jak i poprawy erekcji czy libido to z pewnością mocna strona produktu. 

W składzie member xxl znajduje się buzdyganek naziemny, l-arginina, palma sabałowa, żeń-szeń, kozieradka, czarny pieprz, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, szafran, cynk, witamina E, witamina B6. Formuła preparatu odpowiada za powiększenia członka, poprawę libido oraz wzmocnienie erekcji. 

Wykorzystanie jedynie naturalnych składników to również większe bezpieczeństwo stosowania i ograniczenie ryzyka wystąpienia efektów ubocznych nawet przy dłuższej kuracji. 

 • L-arginina: to silny prekursor tlenku azotu w organizmie. Dzięki temu skutecznie ułatwia transport krwi trafiającej do ciał jamistych członka umożliwiając w ten sposób uzyskanie silniejszej erekcji a w konsekwencji również powiększenia penisa na całej jego powierzchni. Niektóre badania wskazują, że stosowanie l-argininy może dać pozytywne efekty w przypadku mężczyzn z zaburzeniami erekcji [1][2]. W preparacie wykorzystano 200 mg chlorowodorku argininy (83% l-argininy).  
 • Buzdyganek naziemny: jest jednym z kluczowych składników w tabletkach na powiększenie penisa member xxl. Pomaga bowiem w zwiększeniu ilości krwi docierającej do ciał jamistych penisa co przy długotrwałym stosowaniu ma przełożyć się zarówno na pogrubienie jak i wydłużenie penisa. Buzdyganek naziemny (tribulus terrestris) jest również cennym źródłem saponin steroidowych, które poprzez swój wpływ na układ hormonalny mogą powodować wzrost poziomu testosteronu we krwi. Sprawia to, że działa korzystnie również na zwiększenie potencji a także podnosi libido. W 2 kapsułkach znajduje się 100 mg ekstrakt z buzdyganka naziemnego. 
 • Ekstrakt z owoców palmy sabałowej: stosuje się często w przypadku łagodnego przerostu gruczołu krokowego. Palma sabałowa pomaga bowiem w ograniczeniu aktywności enzymu 5-α-reduktazy powodującego nadmierną konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu DHT. Dzięki tym właściwościom saw palmetto ma także korzystny wpływ na ograniczenie łysienia androgenowego. Ponadto, działa korzystnie na zwiększenie popędu seksualnego (libido) a także na wzrost ilości produkowanego nasienia. Saw palmetto stosuje się także w przypadku łagodnego przerostu gruczołu krokowego [3]. W porcji znajduje się 200 mg ekstraktu. 
 • Żeń-szeń koreański (panax ginseng): także wykazuje działanie na powiększenie członka poprzez swoje właściwości rozkurczające naczynia krwionośne umożliwiając w ten sposób wypełnienie nie penisa większą ilości krwi. Żeń-szeń zawdzięcza to znajdującym się w nim ginsenozydom. Ponadto wpływa również pozytywnie na poziom energii, wytrzymałość a do tego zwiększa libido i ochotę na seks (znany jest jako afrodyzjak). Tabletki member xxl zawierają w porcji 100 mg ekstraktu z żeń-szenia. 
 • Wyciąg z kozieradki (200 mg)
 • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (100 mg)
 • Szafran (40 mg)
  Czarny pieprz (10 mg)
 • Witamina E (12 mg)
 • Cynk (7,5 mg)
  Witamina B6 (1,4 mg)
Member xxl skład

Tabletki member xxl: Efekty stosowania

Jakie efekty można uzyskać w trakcie kuracji preparatem member xxl? Efekty stosowania preparatu to przede wszystkim pogrubienie i wydłużenie penisa w sposób bezoperacyjny

Poza działaniem mającym zapewnić zwiększenie rozmiaru członka kuracja tabletkami member xxl może wpływać korzystnie również na poprawę potencji (l-arginina) oraz wzrost libido (tribulus terrestris oraz żeń-szeń).  

Według producenta w trakcie 12 tygodni badań klinicznych z wykorzystaniem tabletek na powiększenie członka memberxxl uzyskano średni wzrost rozmiaru penisa o 5 cm. Badanie przeprowadzone było z udziałem 90 mężczyzn w przedziale wiekowym od 22 do 50 lat.

Co prawda 5 cm to o 4 cm mniej niż możliwy do uzyskania maksymalny wynik, jednak trzeba przyznać, że i tak osiągnięty wzrost prezentuje się naprawdę dobrze.

Jak stosować member xxl? (dawkowanie, ulotka)

Zaletą z pewnością jest bardzo proste stosowanie member xxl, który ogranicza się do połknięcia porcji preparatu bez konieczności ćwiczeń manualnych czy noszenia urządzenia rozciągającego. 

Dzienna dawka member xxl to 2 kapsułki, które należy popić szklanką wody (wystarczy 300 ml). Kapsułki należy przyjmować na 20 minut przed posiłkiem np. przed śniadaniem. Preparat nie zawiera kofeiny co sprawia, że można przyjmować go o dowolnej porze dnia. 

Choć na liście składników tabletek member xx znajdują się jedynie bezpieczne i naturalne substancje nie należy przekraczać dziennej dawki do spożycia (2 kapsułki). Nie wpłynie to specjalnie na skuteczność member xxl za to mogą wystąpić dolegliwości ze strony układu pokarmowego (ból brzucha) a także wzrosną niepotrzebnie koszty kuracji. 

Gdzie kupić member xxl – Apteka, allegro czy strona producenta?

Choć ceny w serwisach aukcyjnych typu allegro czy w porównywarkach cen jak ceneo wydają się być atrakcyjne najpewniej będzie zamówić tabletki member xxl na oficjalnej stronie producenta. Dlaczego właśnie tam? 

To proste, zyskujemy w ten sposób pewność, że stosowany przez nas produkt jest oryginalny i pełnowartościowy. Jeśli nie mamy możliwości zakupu preparatu w aptece, wówczas zamówienie go bezpośrednio na stronie producenta wydaje się najrozsądniejsze. 

Zamówienie tabletek na oficjalnej stronie producenta to także możliwość skorzystania z wspomnianych wcześniej rabatów oraz zestawów w obniżonej cenie nawet do 50%. Więcej na ten temat w następnej części recenzji. 

Ile kosztuje member xxl: Cena i rabaty do -50%

Cena member xxl to 179,00 zł. W tej cenie otrzymujemy opakowanie zawierające 60 kapsułek na 30 dni codziennego stosowania. Dzienny koszt kuracji preparatem wyniesie nas więc 5,97 zł.

Opakowanie preparatu memberxxl

Na stronie producenta dostępne są także atrakcyjne zestawy dające nam możliwość obniżenia ceny za opakowanie nawet do 89,50 zł. Jedyne co musimy zrobić na wejść na stronę produktu www.memberxxl.pl a następnie na stronie z formularzem zamówienia wybrać jeden z dostępnych tam zestawów. 

Producent member xxl oferuje trzy pakiety:

 • OPTYMALNY: choć pakiet ten oferuje największe oszczędności skierowany jest raczej do tych mężczyzn, którzy mieli okazję testować działanie member xxl i są zdecydowani na dłuższą kurację. W pakiecie optymalnym znajduje się aż 6 opakowań tabletek w cenie 537,00 zł. Cena za opakowanie spada więc do 89,50 czyli aż o 50%.  
 • STANDARD: w pakiecie standardowym otrzymujemy 3 sztuki preparatu za 368,00 zł czyli za jedno opakowanie zapłacimy jedynie 119,33 zł. Zestaw ten to 3-miesięczna kuracja powiększania penisa. 
 • PODSTAWOWY: pakiet ten to tak naprawdę tylko jedno opakowanie preparatu w cenie podstawowej czyli 179,00 zł. 

Sprawdź zestawy do -50% taniej

Czy member xxl powoduje skutki uboczne?

Preparat member xxl swoje działanie opiera na składnikach pochodzenia naturalnego jak tribulus terrestris, l-arginina, cynk czy ekstrakt z owoców czarnego pieprzu. Sprawia to, że stosowanie produktu u zdrowych mężczyzn wydaje się być bezpieczne i nie powinno powodować skutków ubocznych. 

Każdy przypadek należy rozpatrywać jednak indywidualnie biorąc pod uwagę przeciwwskazania do stosowania produktu. 

Przeciwwskazania

Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników (przed użyciem tabletek member xxl należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania).

Warto również mieć na uwadze, że niektóre chorzenia jak np. choroby wątroby czy cukrzyca mogą stanowić przeciwwskazania do stosowania produktów zawierających nawet wyłącznie naturalne składniki.

W przypadku problemów zdrowotnych najlepiej skonsultować chęć przyjmowania tabletek z lekarzem.   

Preparat member xxl: Opinie lekarzy

W przypadku suplementów diety na powiększanie członka nie znajdziemy wielu opinii lekarzy. Lekarze rzadko wypowiadają się na temat suplementów diety, niełatwo więc znaleźć opinie na temat ich działania. Warto pamiętać, że suplement diety to nie leki. Nie można więc oczekiwać, że penis stanie się większy w ciągu kilku dni.

Zaletą jest jednak fakt, że w składzie znajdują się jedynie naturalne składniki dzięki czemu stosowanie tabletek u zdrowych mężczyzn wydaje się być bezpieczne i nie powinno powodować skutków ubocznych.

FAQ

Na ile dni stosowania wystarczy jedno opakowanie member xxl?

Jedno opakowanie preparatu zawiera 60 kapsułek. Stosując się więc do zaleceń producenta odnośnie dawkowania (2 kapsułki dziennie) opakowanie produktu wystarczy na 30 dni kuracji. 

Czy mogę kupić tabletki member xxl w aptece?

Nie. Niestety obecnie żadne dostępne na rynku tabletki na powiększenie penisa nie są dostępne w aptece. Preparat można zamówić bezpośrednio na stronie internetowej producenta z dostawą do domu a także na ceneo oraz allegro. 

Czy potrzebuje recepty?

Nie. Member xxl to suplement diety na bazie naturalnych składników, których stosowanie nie wymaga wizyty u lekarza i wystawienia recepty. Produkt można zamówić przez internet bez konieczności posiadania recepty. 

Czy uzyskane powiększenie penisa jest trwałe? 

Producenci często zapewniają, że uzyskane powiększenie penia jest trwałe. Biorąc jednak pod uwagę mechanizm działania tego typu produktów można założyć, że po zaprzestaniu przyjmowania składników mających wpływ na zwiększenie dopływu krwi do ciał jamistych prącia rozmiaru penisa może nie utrzymać się na stałe. 

Gdzie znajdę zdjęcia przed i po kuracji preparatem?

Niestety ze względu na przeznaczenie produktu czyli powiększanie penisa nie znajdziemy na forach internetowych czy w innych miejscach zdjęć przed i po stosowaniu tabletek memberxxl ani innych dostępnych na rynku produktów. Choć member xxl cieszy się sporą popularnością panowie niechętnie udostępniają zdjęcia po zakończeniu stosowania tabletek na powiększenie penisa.

Czy tabletki member xxl działają również na mocniejszą erekcję?

Tak. W preparacie znajduje l-arginina, która nasila rozkurcz naczyń krwionośnych umożliwiając zwiększenie napływu krwi do penisa. W ten sposób stosowanie preparatu ma prowadzić nie tylko do wzrostu penisa zarówno na długość jak i w obwodzie ale również ułatwić nieuzyskanie silniejszej erekcji.

Jak szybko pojawią się pierwsze efekty stosowania?

Według producenta pierwsze widoczne zmiany jeśli chodzi o rozmiar  penisa mogą pojawić się już w po 3 tygodniach stosowania tabletek member xxl. W ciągu 3 tygodni członek powinien wydłużyć o 2 cm (średni przyrost penisa). W przypadku suplementów na zwiększenie rozmiaru penisa kluczowe jest regularne stosowanie.

Czy muszę mieć 18 lat aby stosować tabletki member xxl?

Tak. W produkcie znajdują się składniki pochodzenia naturalnego jak buzdyganek naziemny mogące oddziaływać na układ hormonalny. Dlatego zaleca stosowanie preparatu wyłącznie u dorosłych mężczyzn.