Keto Core: Opinie, Cena, Skład, Efekty – Skuteczne krople na odchudzanie? [Recenzja 2022]

5/5 - (1 vote)

Aktualizacja 4 listopada, 2022

Keto Core to krople wspomagające odchudzanie przeznaczone szczególnie dla osób na diecie ketogenicznej (jednak nie tylko).

Według producenta krople keto core nasilają termogenezę, powodują przyspieszenie metabolizmu, hamują nadmierne uczucie głodu a także obniżają poziom cukru ułatwiając tym samym wejście w stan ketozy.

Keto Core

Zestawy Keto Core do -25% taniej

W recenzji szczegółowo przeanalizujemy skład kropli i to czy ich składniki aktywne rzeczywiście mogą ułatwić spalanie tkanki tłuszczowej i pomóc osiągnąć stan ketozy.

Sprawdzimy również opinie o keto core na forach internetowych, czy stosowanie preparatu może powodować skutki uboczne, jak wygląda prawidłowego dawkowanie oraz gdzie kupić krople aby zaoszczędzić nawet 25% podczas zakupu. 

Recenzja Keto Core: Podsumowanie

Keto Core to naturalny suplement diety w postaci kropli kompleksowo wspierający odchudzanie i utrzymanie prawidłowej masy ciała. 

Składniki aktywne preparatu mogą pomóc w oczyszczaniu organizmu z toksyn, usprawnić procesy trawienne a także obniżyć poziom cholesterolu. Jednak dla sprawnego procesu odchudzania kluczowe jest podniesienie termogenezy, przyspieszenie tempa przemiany materii, zwiększone uczucie sytości oraz obniżenie poziomu cukru we krwi (szczególnie istotne dla diety ketogenicznej). 

Keto core krople na odchudzanie leżące na stole

Wzrost temperatury ciała i szybszy metabolizm to więcej spalonych kalorii i pogłębienie deficytu kalorycznego. Z kolei zmniejszenie uczucia głodu zapobiega niekontrolowanemu podjadaniu i wyłamaniu się z założeń diety. 

Krople keto core zawierają w swoim składzie kilka składników mogących obniżyć poziom cukru we krwi. Dzięki temu preparat ułatwia wejście i utrzymanie stanu ketozy (korzystanie z tłuszczu jako źródła energii). 

Stosowanie produktu jest bardzo proste. Wystarczy dodać 20 kropli do wody lub ulubionego soku i dokładnie wymieszać. 

Niestety krople nie są dostępne w aptekach czy sklepach stacjonarnych. Utrudniona dostępność może być więc sporym minusem dla osób przyzwyczajonych do kupowania suplementów w lokalnych sklepach. 

Cena keto core również mogłaby być nieco niższa gdyż za opakowanie trzeba zapłacić 157,00 zł. W tej sytuacji można jednak zdecydować się na zakup produktu w zestawie co pozwoli zaoszczędzić od 5 do 25%

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Krople na odchudzanie

Pojemność opakowania

50 ml

Dzienna dawka

do 20 kropli

Cena

157,00 zł

Czym jest dieta ketogeniczna?

Dieta keto

Dieta ketogeniczna to inaczej dieta wysokotłuszczowa. Ten sposób odżywiana jest bardzo restrykcyjny i wymaga ograniczenia węglowodanów do niezbędnego minimum. Z reguły w trakcie diety ketogenicznej spożywa się do 50 g węglowodanów tak aby utrzymać poziom glukozy nie przekraczający 100 mg/dl.

Osiągamy w ten sposób stan ketozy, który jest wynikiem znaczącego wzrostu ilości ciał ketonowych wytwarzanych przez wątrobę. Wówczas organizm wykorzystuje tłuszcz jako podstawowe źródło energii zamiast glukozy.

Zwolennicy tego typu diety twierdzą, że dieta keto skutecznie zmniejsza uczucie głodu i ogranicza chęć na słodycze a także działa bardzo korzystnie pod względem redukcji tkanki tłuszczowej.

Jak działa Keto Core i dla kogo jest przeznaczony?

Krople keto core to suplement diety wspomagający odchudzanie, który może być szczególnie przydatny dla osób na diecie ketogenicznej.

Szczupła kobieta mierząca obwód pasa

Składniki zawarte w preparacie mogą wspomóc spalanie tłuszczu i utrzymanie prawidłowej wagi ciała poprzez swój wpływ na:

 • Nasilenie termogenezy i szybszy metabolizm. Wzrost temperatury ciała i szybsza przemiana materii sprawiają, że organizm zużywa więcej energii w trakcie codziennych aktywności. W ten sposób możemy pogłębić deficyt kaloryczny bez konieczności drastycznego zmniejszenia ilości jedzenia. Ma to wpływ nie tylko na szybsze utlenianie tłuszczu ale również dostarczamy więcej witamin i minerałów wspierając w ten sposób prawidłową pracę organizmu. 
 • Zwiększone uczucie sytości. Niestety deficytowi kaloryczne bardzo często towarzyszy nieprzyjemne uczucie głodu, które w wielu przypadkach kończy się podjadaniem w ciągu dnia. Wówczas może okazać się, że spożywamy zbyt dużo kalorii co może wpłynąć negatywnie na utratę wagi. 
 • Obniżenie poziomu glukozy we krwi. Niższy poziom glukozy we krwi działa korzystnie na ograniczenie chęci na słodycze ale również ułatwia wejście w stan ketozy oraz jej utrzymanie. 
 • Wzrost poziomu energii. Substancje jak yerba mate zawierające naturalną kofeinę dodają energii i poprawiają wytrzymałość. Dzięki temu możemy wykonać efektywniejszy trening w trakcie którego uda nam się “przepalić” większą ilość kalorii. 
Zalety
 • 7 składników aktywnych w porcji
 • Wyłącznie naturalne składniki (ekstrakty roślinne)
 • Wygodna forma (krople) dla osób nie przepadających za łykaniem tabletek
 • Wszechstronnie wspomaga redukcję zbędnych kilogramów
 • Wspiera wejście w stan ketozy
 • Łagodzi nieprzyjemne odczucia związane z dietą keto 
 • Możliwość zakupu w zestawie do -25% taniej
Wady
 • Słaba dostępność (możliwość zamówienia jedynie przez internet)
 • Brak preparatu w aptece
 • Cena mogłaby być nieco niższa

Krople Keto Core: Opinie użytkowników (forum)

Nieliczne opinie o keto core wraz ze zdjęciami przed i po zastosowaniu kropli można znaleźć w tym miejscu

Według Moniki dzięki stosowaniu keto core udało się nie tylko schudnąć 7 kg ale również pozbyć ciągłych wzdęć oraz ograniczyć spożywanie słodyczy. Z kolei według opinii Anety w pierwszych tygodniach waga spadła aż o 7 nadprogramowych kilogramów a w dalszej części kuracji o dodatkowe 3 kg. 

Niestety nie znajdziemy opinii na temat kropli keto core na forum wizaż, kafeteria czy abczdrowie. Może wynikać to z kilka czynników. Przede wszystkim jest to stosunkowo nowy produkt na rynku co ma duży wpływ na ilość opinii. 

Ponadto, preparat reklamowany jest jako spalacz tłuszczu dla osób na diecie ketogenicznej. Choć jest to prawda, tak składniki aktywne znajdujące się w produkcie mogą wspomóc spalanie tłuszczu na każdego typu diecie, nawet wysokowęglowodanowej. Tak więc choć dieta ketogeniczna jest dość popularna, tak może w pewnym stopniu ograniczać ilość osób decydujących się stosowanie preparatu.

Skład Keto Core: Nasza analiza

W skład keto core wchodzą ekstrakty z ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate), z mniszka lekarskiego, liści mięty pieprzowej, kłącza imbiru, lubczyku, fiolka trójbarwnego oraz szałwii lekarskiej. 

Fiołek trójbarwny

Jednym z ciekawszych naturalnych składników kropli jest yerba mate. Składnik ten działa korzystnie na przemianę materii, podniesienie temperatury ciała, ograniczenie nadmiernego uczucia głodu a dzięki zawartości kofeiny dodaje również energii. 

W preparacie znajdują się także substancje działające korzystnie na procesy trawienia, pomagające obniżyć poziom cholesterolu czy ułatwiające osiągnięcie stanu ketozy.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy opis każdego ze składników produktu.

Ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego

Ciekawym składnikiem w kroplach keto core jest ostrokrzew paragwajski znany również jako yerba mate. Yerba mate dodaje energii (zawiera kofeinę), przyspiesza metabolizm a także zmniejsza uczucie głodu czym wspiera spalanie tkanki tłuszczowej. Wydatkujemy w ten sposób więcej energii pogłębiając deficyt kaloryczny co przyczynia się do szybszej utraty wagi. 

Ostrokrzew paragwajski zawiera cenne witaminy i minerały oraz polifenole czyli silne antyoksydanty. Dzięki temu chroni komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Ponadto, działa korzystnie na koncentrację, pomaga obniżyć poziom cukru we krwi a także hamuje enzym lipazy czym ogranicza przyswajanie tłuszczu z pożywienia. 

Ekstrakt z ziela i korzenia mniszka lekarskiego

Mniszek lekarski ma działanie moczopędne. Dzięki czemu wspiera oczyszczanie organizmu z nagromadzonych toksyn a także pomaga pozbyć się nadmiaru wody. Kwas chlorogenowy znajdujący się w mniszku lekarskim ogranicza przyswajanie cukrów co może być szczególnie pomocne w przypadku diety ketogenicznej. 

Z kolei inulina z mniszka lekarskiego korzystnie wpływa na uczucie sytości i obniżenie poziomu cukru oraz cholesterolu we krwi. Ponadto, mniszek lekarski pobudza wydzielanie soku żołądkowego oraz żółci czym wspomaga procesy trawienie.

Ekstrakt z liści mięty pieprzowej

Krople na odchudzanie keto core zawierają także mięte pieprzową, która wzmaga wydzielanie żółci i soku żołądkowego dzięki czemu wpływa korzystnie na prawidłowe trawienie i usprawnia pracę jelit. Miętę bardzo często stosuje się na bóle brzucha czy niestrawność. 

Ekstrakt z liści kłącza imbiru

Imbir jest kolejnym składnikiem kropli keto core, który podnosi temperaturę ciała i wpływa na przyspieszenie metabolizmu. Powoduje w ten sposób szybsze spalanie kalorii w trakcie codziennych aktywności a co za tym idzie wspomaga utratę wagi. Korzeń imbiru pomaga także obniżyć poziom cukru we krwi co może obniżyć chęć na słodycze. Imbir działa również korzystnie na wzrost odporności organizmu i pracę układu pokarmowego.

Ekstrakt z korzenia lubczyku ogrodowego

Lubczyk ma działanie moczopędne dzięki czemu wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn. Wspomaga również proces trawienia co może mieć pozytywny wpływ na lepsze przyswajanie substancji odżywczych w tym cennych witamin i składniki mineralne.

Ekstrakt z ziela fiołka trójbarwnego

Fiołek trójbarwny przyspiesza przemianę materii. Dzięki korzystnemu wpływowi na metabolizm rośnie wydatek energetyczny i spalanie kalorii co może przełożyć się na szybszą redukcję redukcję tkanki tłuszczowej i zbędnych kilogramów. Działa również moczopędnie pomagając tym samym w pozbyciu się wody podskórnej a także wpływa na zwiększenie uczucia sytości. 

Ekstrakt z liści szałwii lekarskiej

Szałwia lekarska wspiera pracę jelit, pobudza wydzielanie soków żołądkowych ale co szczególnie istotne dla osób stosujących dietę ketogeniczną wspiera trawienie tłuszczów. Szałwia zawiera również cenne witaminy i składniki mineralne.

Jak stosować Keto Core (dawkowanie)

Dzienna dawka to 20 kropli keto core, które można dodać do 200 ml wody lub ulubionego soku (przed każdym użyciem należy wstrząsnąć buteleczką). Preparat można przyjmować niezależnie od posiłku. 

Otwarte opakowanie preparatu na odchudzanie z pipetą

Ze względu na naturalna kofeina znajdującą się w ostrokrzewie paragwajskim należy uważać na przyjmowanie preparatu w godzinach wieczornych. Jeśli jednak to właśnie wieczorem potrzebujemy dodatkowego zastrzyku energii to oczywiście nie ma ku temu przeciwwskazań.  

Dawkę można dobrać według własnych preferencji jednak maksymalna dawka to 20 kropli w ciągu dnia. Nie należy przekraczać dziennej porcji do spożycia zalecanej przez producenta gdyż może powodować to nadmierne pobudzenie, bóle głowy czy problemy ze strony układu pokarmowego. 

Keto Core: Efekty stosowania

Działanie preparatu polega na wsparciu procesu odchudzania szczególnie dla osób na diecie ketogenicznej. 

Regularne przyjmowanie preparatu dzięki zawartym w nim substancjom aktywnym ma zapewnić korzystny wpływ na przyspieszenie przemiany materii, nasilenie termogenezy, poprawę trawienia czy ułatwienie osiągnięcia stanu ketozy a tym samym ułatwić redukcję tłuszczu i utrzymanie prawidłowej wagi ciała.   

Jakie potencjalne efekty może zapewnić przyjmowanie preparatu keto core?

 • utrata zbędnych kilogramów
 • szybsze spalanie tłuszczu
 • wzrost temperatury ciała
 • przyspieszenie metabolizmu
 • większe uczucie sytości
 • łatwiejsze wejście w ketozę

Gdzie kupić Keto Core – Apteka czy strona producenta?

Niestety krople keto core nie są dostępne w sprzedaży w lokalnych sklepach czy aptekach. Preparat można zamówić jedynie na oficjalnej stronie producenta www.ketocore.pl lub w serwisie allegro. 

Pierwsza opcja czyli zakup preparatu keto core bezpośrednio na stronie produktu to nie tylko gwarancja oryginalności ale również okazja do pewnych oszczędności. Bowiem zamawiając preparat w zestawie składającym się z 2 lub 4 opakowań kropli można obniżyć cenę za opakowanie nawet o 25%. 

Ile kosztuje Keto Core: Cena i Rabaty do -25%

Cena keto core to 157,00 zł za buteleczkę o pojemności 50 ml. Na stronie producenta znajdują się również zestawy składające się z 2 sztuk preparatu za 299,00 zł oraz 4 opakowań kropli za 471,00 zł.

Opakowanie kropli odchudzających

Zestawy Keto Core do -25% taniej

Czy warto kupić keto core w zestawie? Wiele zależy od tego jak dużo nadprogramowych kilogramów mamy do zrzucenia i jak długo planujemy odchudzanie. Na stronie producenta dostępne są trzy warianty:

 1. NA DOBRY POCZĄTEK: pierwszy pakiet zawiera jedno opakowanie kropli keto core w cenie 157,00 zł. Może być to dobry wybór kiedy dopiero chcemy przetestować działanie produktu. 
 2. OPTYMALNE ROZWIĄZANIE: w skład tego pakietu wchodzą 2 opakowania preparatu za 299,00 zł. Wybierając pakiet optymalne rozwiązanie możemy zaoszczędzić 5%. 
 3. MAKSYMALNE KORZYŚCI: w największym zestawie otrzymujemy aż 4 opakowania produktu. Cena tego pakietu to 471,00 zł co oznacza, że koszt jednej sztuki to tylko 117,75 zł.

Czy Keto Core powoduje skutki uboczne?

Krople keto core należą do kategorii suplementów diety na bazie naturalnych składników. Dzięki temu stosowanie produktu przez zdrowe osoby wydaje się być bezpieczne i nie powinno powodować skutków ubocznych w trakcie kuracji.

Przeciwwskazania do stosowania Keto Core

Preparatu nie powinny stosować dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Nie należy stosować kropli keto core również w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. 

Choć preparat zawiera naturalne ekstrakty roślinne tak jeśli występują u nas problemy ze zdrowiem lub przyjmujemy leki, które mógłby by wejść w interakcje ze składnikami produktu, najlepiej skonsultować chęć stosowania kropli z lekarzem.

FAQ

Kiedy pierwsze efekty stosowania keto core?

Pierwsze odczuwalne efekty w postaci wzrostu poziomu energii czy zmniejszenia łaknienia mogą być odczuwalne już od pierwszego zastosowania. Natomiast widoczne efekty w postaci utraty tkanki tłuszczowej z reguły wymagają kilku tygodni. Efekty w dużym stopniu uzależnione są od naszej diety, aktywności fizycznej oraz indywidualnych predyspozycji. 

Czy jest zamiennik dla kropli keto core?

Keto core to preparat skierowany dla osób stosujących dietę ketogeniczną. W tej sytuacji alternatywę dla preparatu mogą stanowić takie suplementy dla diety ketogenicznej jak keto actives czy nuvialab keto

Jaka jest pojemność kropli keto core?

W jednej butelce znajduje się 50 ml kropli odchudzających dla osób stosujących dietę keto. 

Czy krople keto core można kupić w aptece?

Nie można kupić produktu w aptece ani lokalnych sklepach z suplementami diety. Preparat keto core dostępny jest jedynie na stronie producenta oraz na aukcjach w serwisie allegro. 

Czy krople keto core można stosować tylko na diecie ketogenicznej?

Formuła kropli keto core jest bardzo wszechstronna. Dzięki temu preparat można stosować na każdego typu diecie, zarówno wysokotłuszczowej, wysokowęglowodanowej jak i zbilansowanej.

Nasza opinia o Keto Core: Czy warto kupić? – Podsumowanie

Logo vesmed

Keto core to naturalne wsparcie dla osób chcących pozbyć się nadprogramowej tkanki tłuszczowej i wyszczuplić sylwetkę. Szczególnie pomocne mogą być w połączeniu z dietą ketogeniczną gdyż ułatwiają czerpanie energii z tłuszczu zamiast glukozy. 

Zalety keto core to z pewnością naturalny skład zawierający ekstrakty roślinne, łatwe stosowanie (krople zamiast kapsułek), wszechstronne działanie a także dostępne zestawy w niższych cenach.

Do wad produktu można zaliczyć utrudnioną dostępność gdyż nie kupimy preparatu w aptece czy sklepach stacjonarnych. Cena również mogłaby być nieco bardziej przystępna jednak decydując się na zakup zestawu możemy zmniejszyć cenę nawet do 117,75 zł za sztukę.