Keto Actives: Opinie, Efekty, Skład, Cena – Skuteczny na diecie ketogenicznej? [Recenzja 2022]

5/5 - (1 vote)

Aktualizacja 16 października, 2022

Dzisiejsza recenzja dotyczyć będzie tabletek na odchudzanie Keto Actives. Preparat przeznaczony jest przede wszystkim dla osób będących na diecie ketogenicznej, jednak może być z powodzeniem stosowany na każdego tego typu diecie. 

Keto Actives

Rabat -20% na KetoActives

Na potrzeby naszej recenzji przeanalizowaliśmy skład preparatu i to jak działają jego poszczególne składniki aktywne oraz czy ich skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Producent zapewnia, że tabletki keto actives pomagają wejść w stan ketozy, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, powodują zmniejszenie apetytu a także dodają energii do ciężkich treningów. 

Z recenzji dowiesz się jak działa suplement diety keto actives i czy jego stosowanie może powodować skutki uboczne dla zdrowia. Sprawdziliśmy również opinie o keto actives, jak wygląda prawidłowe dawkowanie a także jak zaoszczędzić od 20 do nawet 50% w trakcie zakupu (84,50 za sztukę).

Keto actives nie działa? – Czy na pewno?

W trakcie pisania recenzji keto actives natknęliśmy się na artykuł dotyczący produktu na stronie poznajmyopinie. Niestety trudno oprzeć się wrażeniu, że wspomniany artykuł ma na celu zniechęcić do zakupu preparatu keto actives polecając jednocześnie produkt konkurencyjny 😉

W artykule możemy przeczytać, że keto actives nie działa gdyż brak jest badań, które mogły być potwierdzić jego skuteczność. Czy to aby na pewno prawda? 

Gdy przyjrzymy się składnikom produktu znajdziemy tam choćby popularną kofeinę, która jest jednym z najlepiej przebadanych składników preparatów na odchudzanie (przykładowe badanie [1]). Składnik ten działa termogenicznie i wspomaga metabolizm komórkowy co z pewnością działa korzystnie w kontekście redukcji tkanki tłuszczowej. 

Możemy wymienić również sprzężony kwas linolowy CLA [2], synefrynę (naturalny termogenik) pozyskiwaną z gorzkiej pomarańczy [3], wspierającą redukcję masy ciała kapsaicynę [4] czy obniżający poziom glukozy chrom [5]. Wychodzi na to, że jednak jakieś badania udało się znaleźć. 

Możemy również przeczytać, że na forach dyskusyjnych masowo pojawiają się negatywne opinie o keto actives. Aby się przekonać czy to prawda wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce “keto actives opinie forum”. Wbrew zapewnieniom ze wspomnianego artykułu nie wyświetlą się nam negatywne opinie o preparacie. 

Przed wyborem interesującego nas produktu warto sprawdzić poszczególne składniki aktywne i upewnić się czy działają tak jak deklaruje producent. Niestety czasem treści publikowane w internecie mogą wprowadzać w błąd (celowo lub nieświadomie).  

Recenzja Keto Actives: Podsumowanie

Keto Actives to suplement diety na odchudzanie na bazie 8 naturalnych składników aktywnych. Zaletą produktu jest wykorzystanie naturalnych substancji, których skuteczność znajduje potwierdzenie w badaniach klinicznych (m.in. kofeina, chrom, synefryna czy forskolina). 

Działanie składników keto actives jest wszechstronne, dzięki czemu preparat nadaje się do stosowania na każdego rodzaju diecie a szczególnie na diecie ketogenicznej (dzięki zawartości składników ułatwiających wejście w stan ketozy). 

Opakowanie tabletek keto actives

W preparacie znajdziemy składniki wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej poprzez nasilenie termogenezy czy przyspieszenie metabolizmu jak kofeina, synefryna czy forskolina.

Skład keto actives pomaga również ograniczyć nadmierny apetyt a także zwiększyć poziom energii i wytrzymałość organizmu. Z kolei chrom ułatwia osiągnięcie ketozy na skutek obniżenia poziomu glukozy we krwi i poprawy wrażliwości komórek na insulinę. W ten sposób organizm może wykorzystywać tłuszcz zamiast glukozy jako główne źródło energii.

Dzięki wygodnej formie żelowych kapsułek stosowanie suplementu jest bardzo proste. Dzienna dawka to tylko 2 kapsułki keto actives, które należy popić szklanką wody. Kapsułki najlepiej przyjmować na 30 minut przed posiłkiem (lub treningiem). 

Minusem pewnością jest ograniczona dostępność produktu, gdyż tabletki można zamówić jedynie przez internet (brak w aptece czy lokalnych sklepach).

Cena keto actives również mogłaby być nieco niższa. Jedno opakowanie kosztuje 169,00 zł i wystarcza na miesięczną kurację. Choć koszt kuracji może wydawać się wysoki warto wziąć pod uwagę, że w preparacie znajdują się skuteczne składniki w rozsądnych dawkach. 

Cenę można jednak nieco obniżyć decydując się na zakup jednorazowo 3 lub 6 opakowań (do -50%) lub korzystając z 20% rabatu na dowolną ilość sztuk. 

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

60 kapsułek

Dzienna dawka

2 kapsułki

Cena

169,00 zł

Jak działa keto actives i dla kogo jest przeznaczony? 

Suplement diety keto actives przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn chcących zrzucić zbędne kilogramy i poprawić wygląd sylwetki. Tabletki keto actives wspierają proces odchudzania poprzez swój wpływ na:

Szczupła kobieta
 • Podniesienie temperatury ciała i przyspieszenie metabolizmu co przekłada się na większy wydatek energetyczny i więcej spalonych kalorii. Nasilona termogeneza i szybszy metabolizm wspomagają proces lipolizy czy rozkładu tłuszczu to kwasów tłuszczowych i glicerolu. 
 • Utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy co z kolei ułatwia wejście w stan ketozy. Za te właściwości odpowiada przede wszystkim chrom, który bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku diety ketogenicznej (dieta wysokotłuszczowa).
 • Zmniejszenie apetytu i chęci na podjadanie ułatwia utrzymanie założeń dietetycznych i pozostaną w deficycie kalorycznym. Gdy odczuwamy nadmierny głód bardzo często sięgamy po niezdrowe jedzenie oraz słodycze co utrudnia redukcję tkanki tłuszczowej. 
 • Wzrost poziom energii i poprawę wytrzymałości wpływa na efektywniejsze treningi i większą spontaniczną aktywność w ciągu dnia (wszystkie czynności wykonywane poza treningiem). Spalamy dzięki temu więcej kalorii. 
Zalety
 • 8 składników aktywnych w porcji
 • Wyłącznie naturalne składniki
 • Wspiera proces odchudzania na kilka sposobów
 • Pomocny dla osób stosujących dietę ketogeniczną
 • Tylko 2 kapsułki dziennie
 • Opakowanie wystarczy na 30 dni
 • Wygodne stosowanie (żelowe kapsułki)
 • Możliwość zakupu w zestawie w niższej cenie
 • Dostępny 20% rabat
Wady
 • Słaba dostępność (możliwość zamówienia jedynie przez internet)
 • Brak preparatu w aptece
 • Cena mogłaby być nieco niższa

Co to jest dieta ketogeniczna? (dieta keto)

Dieta ketogeniczna polega na ograniczeniu do minimum spożycia produktów bogatych w węglowodany na rzecz produktów tłuszczowych. Ograniczenie spożycia węglowodanów na diecie keto umożliwia wprowadzenie organizmu w stan ketozy (wzrost ciał ketonowych) w trakcie której organizm może pozyskiwać energię z tłuszczu zamiast glukozy. 

Dieta ketogeniczna

Decydując się na dietę niskowęglowodanową konieczne jest obniżenie węglowodanów do około 50 gramów dziennie. Na diecie ketogenicznej spożywać należy natomiast białko i dużą ilość tłuszczów.

Dieta ketogeniczna nie tylko ułatwia redukcję tłuszczu ale również zapewnia efekty prozdrowotne np. utrzymując prawidłowe stężenie glukozy we krwi.

Keto actives: Opinie użytkowników (forum i komentarze)

Niestety nie znajdziemy wielu opinii na temat keto actives w internecie, czy to na forum wizaż, kafeteria czy też w komentarzach na blogach. Produkt reklamowany jest bowiem jako suplement dla osób na diecie ketogenicznej co jest prawdą, jednak może być z powodzeniem stosowany na również na diecie zbilansowanej czy high carb. 

Niestety dieta ketogeniczna nie jest specjalnie popularna w naszym kraju stąd też ciężko znaleźć opinie na temat skuteczności preparatu. Jeśli jednak zwrócimy uwagę na składniki zawarte w produkcie to mogą one wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej na dowolnym typie diety. 

W tym miejscu można natomiast znaleźć zdjęcia przed i po kuracji odchudzającej. Nie są to co prawda opinie o keto actives jednak mogą w pewnym stopniu przybliżyć nam skuteczność preparatu. 

Warto jednak wziąć pod uwagę, że uzyskane efekty mogą zależeć od indywidualnej reakcji organizmu na poszczególne składniki, regularności stosowania keto actives, naszego sposobu odżywiania a także aktywności fizycznej. 

Skład keto actives

W skład keto actives wchodzi 8 substancji w tym kofeina bezwodna, sprzężony kwas linolowy, ashwagandha, ekstrakt z owoców papryki gorzkiej, esktarakt z owoców papryczki rocznej, ekstrakt z pokrzywy indyjskiej, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego oraz chrom

Połączenie naturalnych składników preparatu wspiera proces odchudzania poprzez m.in.  podniesienie temperatury ciała i przyspieszenie przemiany materii oraz obniżenie poziomu glukozy we krwi (ułatwia wejście w ketozę). Skład suplementu pomaga utrzymać również prawidłowy poziom cholesterolu we krwi a także zmniejsza apetyt. 

Dzięki wykorzystaniu naturalnych składników ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest niewielkie. Warto jednak pamiętać, że nawet w przypadku naturalnego suplementu diety keto actives mogą wystąpić np. reakcje uczuleniowe. 

Naturalna kofeina bezwodna

Kofeina jest najczęściej spotykanym składnikiem suplementów wspomagających odchudzanie. Jest to również jedna z najlepiej przebadanych naturalnych substancji mogących ułatwić redukcji masy ciała i niechcianej tkanki tłuszczowej [1]

Kofeina przyspiesza metabolizm komórkowy i zwiększa temperaturę ciała (efekt termogeniczny) co sprawia, że organizm zużywa większą ilość energii w trakcie codziennych czynności. 

Ponadto, kofeina bezwodna dodaje energii, znosi uczucie zmęczenia i zwiększa wytrzymałość organizmu. Wyższy poziom energii i lepsza wydolność mogą wpłynąć na lepszy trening i więcej spalonych kalorii. 

Sprężony kwas linolowy (CLA) – Clarinol®

Obiecującym składnikiem tabletek na odchudzanie keto actives jest sprężony kwas linolowy (CLA). W ciągu 6 miesięcy badań grupa stosująca CLA w porównaniu do grupy placebo uzyskała znaczną utratę tłuszczu a także ograniczyła przybieranie na wadze w okresie wakacyjnym [2].

Niektóre badania sugerują wręcz, że CLA może zapewnić zmniejszenie tłuszczowej masy ciała niezależnie od stosowanej diety czy aktywności fizycznej. Jednak tutaj przydałoby się więcej dowodów. CLA poprawia wrażliwość insulinową i obniża poziom glukozy we krwi. 

Ekstrakt z korzenia ashwagandhy

Ashwagandha nie ma bezpośredniego wpływu na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Jest natomiast silnym adaptogenem co oznacza, że pomaga lepiej radzić sobie ze stresem a tym samym obniżyć poziom kortyzolu.

Wysoki kortyzol może powodować zatrzymywanie wody w organizmie i utrudniać redukcję tłuszczu, szczególnie iż dużo osób “zajada” stres. Ashwagandha działa również korzystnie pod względem pracy tarczycy, która również pełni istotna rolę w procesie odchudzania. 

Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej

W tabletkach keto actives znajduje się również ciekawy składnik jakim jest ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy o 6% zawartości synefryny. Synefryna jest bowiem uznawana za naturalny termogenik i bardzo często można znaleźć ją w składzie “spalaczy tłuszczu”. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy [3] i może być stosowana zarówno na diecie ketogenicznej jak i wysokowęglowodanowej.

Synefryna podnosi temperaturę ciała (nasila termogenezę) dzięki czemu organizm zużywa więcej energii w trakcie codziennych czynności. Aktywuje również proces lipolizy czyli rozkładu tłuszczu. Ponadto, podnosi ciśnienie, poprawia krążenie krwi a także rozszerza oskrzela czym wpływa korzystnie na wydolność organizmu.

Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej – ForsLean®

W suplemencie znajduje się również ekstrakt  z korzenia pokrzywy indyjskiej o 10% zawartości forskoliny. Forskolina wspomaga metabolizm tłuszczów oraz ma działanie termogeniczne dzięki czemu nasila proces lipolizy wspomagając w ten sposób redukcję zbędnych kilogramów. Forskolinę można stosować zarówno z dietą ketogeniczną  jak i bazującą na wysokiej dawce węglowodanów.

Ekstrakt z owoców papryki rocznej

Papryka roczna dostarcza kapsaicyny, która wspomaga odchudzanie zarówno w przypadku diety ketogenicznej, wysokowęglowodanowej jak i zbilansowanej.

Kapsaicyna działa bowiem korzystnie na przyspieszenie metabolizmu oraz proces termogenezy [4] a co za tym idzie nasila wydatkowanie energii i przyczynia się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Ponadto, kapsaicyna wpływa korzystnie na pracę układu trawiennego i w dodatku hamuje apetyt, dzięki czemu ogranicza chęć na podjadanie w ciągu dnia. 

Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – BioPerine®

Znajdująca się w ekstrakcie z owoców czarnego pieprzu piperyna może zapewnić liczne korzyści prozdrowotne. Piperyna wspomaga bowiem prawidłową pracę układu pokarmowego poprzez zwiększone wydzielanie soków żołądkowych.

Ponadto, poprawia przyswajanie składników odżywczych dzięki czemu może wspomagać wykorzystanie pozostałych składników aktywnych znajdujących się w keto actives. Niektóre źródła sugerują, że piperyna może również działać przeciwzapalnie, powodować podniesienie temperatury ciała (termogeneza) a także działać wzmacniająco na układ immunologiczny. 

Chrom

Chrom jest mikroelementem biorącym udział w procesie metabolizmu glukozy. Zmniejsza zapotrzebowanie organizmu na insulinę (poprawia wrażliwość insulinową) i pomaga utrzymać prawidłowe stężenie glukozy we krwi [5] co jest bardzo istotne w przypadku diety ketogenicznej (dieta wysokotłuszczowa).

Chrom ułatwia tym samym wejście w stan ketozy co oznacza pozyskiwanie energii z tłuszczu zamiast glukozy. Stabilny poziom cukru we krwi działa korzystnie na zmniejszenie łaknienia i ograniczenie chęci na słodycze. 

Jak stosować keto actives? (dawkowanie)

Dzienna dawka keto actives to 2 kapsułki, które należy obficie popić wodą (do 300 ml). Zaleca się stosowanie preparatu na 30 minut przed posiłkiem. 

Przyjmowanie keto actives w godzinach wieczornych może nie być najlepszym pomysłem. Preparat zawiera bowiem naturalne substancje o działaniu stymulującym jak kofeina (150 mg) czy synefryna (6 mg) znajdująca się w ekstrakcie z gorzkiej pomarańczy. Jeśli jednak to właśnie wieczorem oczekujesz dodatkowej energii i zastrzyku motywacji do treningu to nie ma przeciwwskazań do stosowania produktu późniejszych godzinach. 

Stosowanie wyższych dawek nie będzie miało większego wpływu na przyspieszenie procesu odchudzania. Może natomiast powodować skutki uboczne ze strony układu pokarmowego (ból brzucha, nudności) jak i rozdrażnienie czy nadmiernie pobudzenie od dużej ilości kofeiny. 

Gdzie kupić keto actives: Apteka, strona producenta czy allegro?

Preparat keto actives niestety nie jest dostępny w aptekach czy miejscowych sklepach z suplementami diety. Jeśli więc chcemy mieć w tej sytuacji pewność, że stosujemy oryginalny i pełnowartościowy produkt to najlepiej zamówić tabletki keto actives bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta www.ketoactives.pl

Decydując się na zamówienie produktu na stronie producenta możemy także skorzystać z oferowanych tam zestawów z naliczonym rabatem sięgającym do 50%. Preparat dostępny jest również na allegro, jednak ta forma zakupu nie oferuje możliwości zamówienia tabletek w zestawie. 

Ile kosztuje keto actives: Cena i Rabaty do -50%

Cena keto actives to 169,00 zł za 60 kapsułek na miesięczną kurację. Na stronie producenta można zamówić również zestawy składające się z 3 opakowań za 338,00 zł oraz 6 sztuk tabletek za 507,00 zł.

Suplement na odchudzanie

Rabat -20% na KetoActives

Niestety proces odchudzania wymaga czasu co sprawia, że aby zrzucić nagromadzoną tkankę tłuszczową czasem trzeba poświęcić nawet kilka miesięcy. W tej sytuacji warto zastanowić się czy korzystniejsze nie będzie zamówienie zestawu z naliczonym rabatem. W ten sposób możemy zaoszczędzić w ciągu 6 miesięcy nawet 50%.   

Jakie zestawy oferuje producent na swojej stronie?

 1. PAKIET OPTYMALNY: decydując się na zamówienie pakietu optymalnego można zmniejszyć cenę za opakowanie o 50%. W zestawie znajduje się 6 opakowań preparatu w cenie 507,00 zł. Cena za 1 opakowanie wyniesie więc tylko 84,50 zł.
 2. PAKIET STANDARD: w pakiecie standardowym znajdują się 3 sztuki za 338,00 zł co daje nam 112,66 zł za opakowanie. Taka ilość opakowań wystarczy na 3 miesiące odchudzania. 
 3. PAKIET PODSTAWOWY: w skład pakietu podstawowe wchodzi tylko jedno opakowanie keto actives za 169,00 zł. Zestaw ten nie zapewnia żadnych oszczędności, daje nam za to możliwość przetestowania na sobie działania produktu. 

Czy keto actives powoduje skutki uboczne?

Suplement diety keto actives to naturalny spalacz tłuszczu, który swoje działanie opiera na składnikach pochodzenia naturalnego co wpływa korzystnie na bezpieczeństwo stosowania produktu. Sprawia to, że u zdrowych osób stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami producenta nie powinno powodować skutków ubocznych. 

Przeciwwskazana do stosowania keto actives

Choć tabletki na odchudzanie keto actives zawierają w swoim składzie dobrze przebadane i naturalne składniki, tak i w tym wypadku istnieją pewne przeciwwskazania do przyjmowania suplementu. 

Nie należy stosować keto actives w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Niestety nawet w przypadku naturalnych składników (np. ekstraktów roślinnych) mogą wystąpić reakcje alergiczne. 

Preparatu nie powinny stosować również dzieci, kobiety w ciąży jak i matki karmiące piersią. Osoby u których występują problemy ze zdrowiem jak np. cukrzyca, choroby wątroby, nadciśnienie czy problemy z układem krążenia przed rozpoczęciem stosowania preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. 

Keto actives: Efekty stosowania

Stosowanie suplementu keto actives ma zapewnić efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej i utrzymanie zdrowej wagi ciała. Preparat dzięki zawartości substancji jak chrom ma również ułatwić wejście w ketozę osobom stosującym dietę ketogeniczną.

Jakie potencjalne efekty mogą zapewnić substancje aktywne preparatu keto actives?

 • przyspieszenie metabolizmu
 • nasilona termogeneza
 • szybsza utrata tkanki tłuszczowej
 • zmniejszenie apetytu
 • wzrost poziomu energii
 • poprawa wytrzymałości organizmu

FAQ

Jak przechowywać produkt?

Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej z dala od dzieci. 

Czy stosowanie keto actives jest bezpieczne?

Jeśli nasz stan zdrowia nie stanowi przeciwwskazania do stosowania produktu a także nie występuje u nas uczulenie na żaden ze składników to tak, stosowanie keto actives wydaje się być bezpieczne i nie powinno powodować efektów ubocznych. 

Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty stosowania keto actives?

Według producenta pierwsze efekty stosowania keto actives mogą być widoczne już po kilku tygodniach stosowania. Trzeba jednak pamiętać, że pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej to długotrwały proces, dlatego nie można oczekiwać efektów z dnia na dzień.

Czy tabletki keto actives są dostępne w aptece?

Nie. Suplement diety dostępny jest wyłącznie w sprzedaży internetowej. Tabletki keto active można więc zamówić jedynie na oficjalnej stronie producenta lub na allegro. 

Czy keto actives działa skutecznie tylko na diecie wysokotłuszczowej (ketogenicznej)? 

Tabletki keto actives mogą być stosowane zarówno przez osoby stosujące dietę ketogeniczną jak i każdy inny rodzaj diety w tym dietę wysokowęglowodanową, śródziemnomorską czy paleo.

Nasza opinia o keto actives: Czy warto kupić?

Keto actives to naturalny wieloskładnikowy suplement diety mający zapewnić przyspieszenie procesu odchudzania. 

Zaletą preparatu keto actives jest to, że zawiera składniki mogące ułatwić osiągnięcie stanu ketozy co jest bardzo istotne dla osób na diecie ketogenicznej ale może być również stosowany w przy dowolnym modelu odżywiania. Plusem jest również naturalny skład preparatu, wszechstronne działanie oraz prostota stosowania. 

Opakowanie tabletek keto actives

Minusem jest brak możliwości zakupu keto actives w aptece czy sklepach stacjonarnych. Cena również mogłaby być nieco niższa. Jednak zamawiając produkt w zestawie można zmniejszyć koszt opakowania nawet o 50% dzięki czemu cena wyniesie tylko 94,50 zł za miesiąc kuracji.