GigantX: Opinie, Efekty, Skład – Lepsza sprawność seksualna? [Recenzja 2022]

5/5 - (1 vote)

Aktualizacja 28 października, 2022

GigantX to naturalny preparat dla mężczyzn mający działać zarówno na powiększenie penisa jak i poprawę sprawności seksualnej. W recenzji znajdziesz informacje na temat prawidłowego dawkowania preparatu, możliwych skutków ubocznych czy sposobów na zaoszczędzenie nawet 50% podczas zakupu. 

GigantX

Według producenta kuracja preparatem gigantx może zapewnić zwiększenie rozmiaru penisa o kilka centymetrów, a także wzmocnienie erekcji oraz popędu seksualnego a pierwsze efekty mogą być widoczne już po miesiącu stosowania

Analizując skład preparatu oraz opinie użytkowników o gigantx wydaje się jednak, że większe korzyści ze stosowania produktu mogą uzyskać mężczyźni z problemami z erekcją czy osłabionym libido niż małym rozmiarem penisa. 

Mężczyźni których celem jest powiększenie penisa mogą zainteresować się tabletkami member xxl (www.memberxxl.pl). Według przedstawionych przez producenta informacji na temat badań klinicznych, w ciągu 12 tygodni testów udało się uzyskać średni wzrost rozmiaru członka o 5 cm

Zestawy GigantX do -50% taniej

Recenzja GigantX: Podsumowanie

GigantX jest w pełni naturalnym preparatem skierowanym dla mężczyzn zainteresowanych zarówno powiększeniem penisa jak i poprawieniem swoich możliwości w sypialni. 

Opakowanie gigantx trzymane w dłoni

Formuła preparatu gigantx składa się z 9 substancji aktywnych jak cynk, ekstrakt z mumio, jabłczan cytruliny czy żeń-szeń koreański. Składniki te choć mogą w pewnym stopniu oddziaływać na rozmiar penisa (rozkurcz naczyń krwionośnych i rozciągnięcie ciał jamistych) przede wszystkim jednak mają wzmocnić erekcję, nasilić popęd seksualny, wydłużyć stosunek oraz poprawić jakość nasienia. 

Dawkowanie to 2 kapsułki gigantx dziennie, rano i wieczorem a pierwsze efekty mogą być odczuwalne już w ciągu miesiąca od rozpoczęcia kuracji. 

Minusem z pewnością dla wielu osób może być utrudniona dostępność (brak produktu w aptekach) i konieczność zamówienia preparatu przez internet. 

W tej sytuacji można skorzystać jednak z oferowanych przez producenta zestawów z naliczonym rabatem sięgającym nawet 50%. Standardowa cena gigantx to 189,00 zł za opakowanie na miesiąc kuracji, natomiast po naliczeniu rabatu cena ta może wynieść tylko 94,50 zł.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

60 kapsułek

Dzienna dawka

2 kapsułki

Cena

189,00 zł

Jak działa gigantx i do kogo jest skierowany?

Tabletki gigantx to kompleksowy suplement diety dla mężczyzn z małym rozmiarem penisa i chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego

Mężczyzna i kobieta w sypialni

Preparat gigantx ma zapewnić zwiększenie rozmiaru penisa poprzez usprawniony przepływ krwi przez naczynia krwionośne, tak aby ciała jamiste członka mogły wypełnić się większą ilością krwi. Mechanizm ten dzięki systematycznemu przyjmowaniu składników o działaniu rozkurczającym i rozciągającym ciała jamiste prącia ma zapewnić zwiększenie zarówno długości jak i obwodu penisa. 

Preparat (jego składniki aktywne) przede wszystkim zwiększa zdolności seksualne mężczyzn. Składniki preparatu odpowiadają bowiem za zwiększenie popędu seksualnego, wzmocnienie erekcji a nawet wzrost objętości nasienia działając korzystnie na ogólną sprawność seksualną u mężczyzn. 

Zalety
 • Tylko naturalne składniki
 • 9 substancji aktywnych
 • Korzystne działanie na sprawność seksualną (wzmocnienie erekcji, wzrost libido, jakość nasienia)
 • Atrakcyjne rabaty
 • Wygodnie stosowanie (2 kapsułki dziennie)
Wady
 • Słaba dostępność (do zamówienia jedynie przez internet)
 • Cena gigantx nie należy do najniższych

Gigantx: Opinie użytkowników (forum, komentarze)

Tabletki na powiększenie penisa mają to do siebie, że panowie niechętnie publikują opinie czy zdjęcia przed i po kuracji danym preparatem na forum internetowym czy w innych ogólnodostępnych miejscach. 

Kobieta z miarką w dłoni

Można natomiast zapoznać się z opiniami przesłanymi przez użytkowników preparatu znajdującymi się w tym miejscu. Z opinii mężczyzn wynika, że gigantx nie tylko skutecznie ułatwił osiągnięcie erekcji ale również zapewnił wzrost popędu seksualnego

Niestety opublikowane opinie na temat gigantx w żaden sposób nie dotyczą wpływu preparatu na powiększanie penisa a jedynie jego działania wzmacniającego sprawność seksualną. 

Warto również wziąć pod uwagę, że opinie mogą w znacznym stopniu różnić się w zależności od indywidualnej reakcji organizmu. Jednak w przypadku recenzowanego produktu działanie to przede wszystkim wzrost popędu płciowego oraz silniejsza erekcja.

Skład gigantx – Wspomaga sprawność seksualną? 

W składzie gigantx znajduje się m.in. cytrulina, ekstrakt z buraka zwyczajnego, ekstrakt z mumio, żeń-szeń koreański, kofeina oraz cynk. Wymienione składniki aktywne wspierają bardziej poprawę mocy erekcji, libido oraz jakości nasienia (sprawność seksualna) niż wzrost objętości penisa. 

Papryka roczna

Z pewnością do zalet zaliczyć można w pełni naturalny skład gigantx oraz to, że w preparacie wykorzystano aż 9 substancji aktywnych. Dzięki temu, że zastosowano jedynie naturalne składniki znacząco maleje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych nawet podczas dłuższego stosowania. Stężenie poszczególnych składników również prezentuje się przyzwoicie gdyż w porcji preparatu znajduje się aż 10 mg cynku, czy 350 mg jabłczanu cytruliny.  

Jabłczan cytruliny

Jabłczan cytruliny to połączenie cytruliny oraz kwasu jabłkowego w stosunku 2:1. Składnik ten bardzo często wykorzystywany jest w suplementach dla sportowców gdyż usprawnia krążenie krwi i nasila uczucie “pompy mięśniowej” a także podnosi wytrzymałość w trakcie wysiłku. 

Cytrulina to aminokwas biorący udział w procesie tworzenia argininy przez co pobudza wydzielanie tlenku azotu i rozszerza naczynia krwionośne umożliwiając wypełnienie ciał jamistych zwiększoną ilością krwi i uzyskanie długotrwałej erekcji. 

Systematyczne dostarczanie składników jak jabłczan cytruliny sprawia, że ciała jamiste prącia rozciągają się i są w stanie pomieścić większe ilości krwi a tym samym zapewnić poprawę mocy erekcji a nawet wpłynąć pozytywnie na rozmiar penisa.

Cytrulinę stosuje się również w takich sytuacjach jak łagodne zaburzenia erekcji, które wynikają z wysokiego ciśnienia krwi. Suplement gigantx w 2 kapsułkach dostarcza 350 mg jabłczanu cytruliny. 

Ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego – RedNite™

Burak zwyczajny (beta vulgaris) to cenne źródło azotanów mających korzystny wpływ na obniżenie ciśnienia krwi i rozszerzenie naczyń krwionośnych obrębie narządów płciowych. Zwiększa również stężenie cGMP usprawniając tym samym krążenie krwi. 

Dzięki temu burak zwyczajny może być pomocny u mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji jak i chcących wspomóc swoją sprawność seksualną. 

Ekstrakt z mumio

Mumio shilajit ma wiele cennych właściwości prozdrowotnych w tym choćby działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne a także wzmacniające układ odpornościowy.

W suplementach na poprawę sprawności seksualnej u mężczyzn jak preparat gigantx najważniejszą rolę pełni wpływ mumio na nasilenie spermatogenezy a także zwiększenie ilości nasienia oraz lepszą ruchliwość plemników działając korzystnie na wzrost płodności.  Działa również antyoksydacyjne chroniąc organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników czym spowalnia procesy starzenia.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego

Żeń-szeń koreański uznawany jest za silny afrodyzjak. Dzięki znajdującym się w nim ginsenozydom nie tylko podnosi libido (wzrost popędu seksualnego) ale również powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych. Ułatwia w ten sposób przepływ krwi do ciał jamistych prącia umożliwiając osiągnięcie silnej erekcji. 

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia może być więc stosowany zarówno przez mężczyzn z obniżonym libido jak i u panów, których problemem jest mały rozmiar penisa. W porcji preparatu znajduje się 150 mg ekstraktu z żeń-szenia koreańskiego.  

Kofeina bezwodna

Kofeina bezwodna jest rzadko spotykanym składnikiem w preparatach na poprawę sprawności seksualnej. Nie ma bowiem wpływu na powiększenie penisa czy nawet wzmocnienie erekcji.

Kofeina znana jest natomiast ze swoich właściwości poprawiających wytrzymałość, dodaje energii a także zmniejsza uczucie zmęczenia i zwiększa wytrzymałość organizmu. 

Ekstrakt z owoców papryki rocznej

Papryka roczna i znajdująca się w niej kapsaicyna ma wiele cennych właściwości, które mogą zwiększyć możliwości w sypialni. Kapsaicyna usprawnia bowiem krążenie krwi poprawiając tym samym ukrwienie penisa (mocniejsza erekcja) a także zwiększa wydzielanie endorfin czyli hormonów szczęścia. 

Cynk

Choć organizm jest w stanie produkować cynk samodzielnie, w wielu przypadkach niezbędna jest jego dodatkowa suplementacja (z pożywienia lub suplementów diety). Gigantx zawiera w porcji 10 mg tego pierwiastka czyli około 100% dziennego zapotrzebowania. 

Cynk wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi a także zwiększa libido i ochotę na seks. Wysoki poziom testosteronu zwiększa sprawność seksualną mężczyzn a także poprawia samopoczucie.

Co więcej, cynk działa również korzystnie na proces spermatogenezy i zwiększenie ilości oraz ruchliwości plemników (poprawia jakość nasienia). Mężczyźni starający się o potomstwo powinni zadbać o dostarczenie odpowiedniej ilości cynku. 

Lista składników GigantX:

 • Jabłczan cytruliny 2:1 [350,00 mg]
 • Ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego [300,00 mg]
 • Ekstrakt z mumio [150,00 mg]
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego [150,00 mg]
 • Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego [80,00 mg]
 • Kofeina bezwodna [40,00 mg]
 • Ekstrakt z owoców papryki rocznej [20,00 mg]
 • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego [5,00 mg]
 • Cynk [10,00 mg]

Pełny skład tabletek GigantX:
Jabłczan cytruliny 2:1; ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego (Beta vulgaris) [1.5%-2.75% nitratów] – RedNite™; otoczka kapsułki – żelatyna; ekstrakt z mumio [20% kwasów fulwowych]; ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng) [5% ginsenozydów]; ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) [24% glikozydów flawonowych]; cytrynian cynku; kofeina bezwodna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z owoców papryki rocznej (Capsicum annuum) [2% kapsaicyny]; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny]; barwniki – tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu, azorubina**.

Jak stosować gigantx? (dawkowanie, ulotka)

Zalecane dawkowanie to 2 kapsułki gigantx dziennie (po 1 kapsułce rano i wieczorem). Kapsułki należy popić około 300 ml wody (szklanka wody). Preparat można przyjmować po posiłku co zapewni lepsze przyswajanie substancji odżywczych. 

Należy wziąć pod uwagę, że w składzie preparatu znajduje się kofeina (40 mg w porcji). Dlatego najlepiej przyjmować preparat najpóźniej na kilka godzin przed planowanym położeniem się spać. Należy również stosować się do dawkowania zalecanego przez producenta i nie zwiększać dziennej porcji do spożycia na własną rękę.

Tabletki gigantx: Efekty stosowania

Działanie gigantx jest wszechstronne i wspomaga męską sprawność seksualną na kilku płaszczyznach. Dzięki składnikom aktywnym produktu poprawie ulega erekcja, która staje się mocniejsza i utrzymuje dłużej a także wzrost ochoty na seks, wydłużenie czasu trwania współżycia oraz szybsza regeneracja po odbytym stosunku. 

Preparat usprawnia krążenie krwi w obrębie narządów płciowych dzięki czemu przy regularnym stosowaniu nasila napływ krwi do ciał jamistych mając zapewnić wzrost objętości penisa.

efekty stosowania tabletek gigantx:

 • Silniejsza erekcja
 • Wzrost popędu seksualnego (zwiększenie poziomu libido)
 • Zwiększenie rozmiaru członka 
 • Dłuższy czas trwania stosunku
 • Lepsza jakość spermy
 • Poprawa sprawności seksualnej

Gdzie kupić gigantx – apteka, allegro czy strona producenta?

Ze względu na brak dostępności produktu w aptekach czy sklepach z suplementami diety najlepiej zamówić tabletki gigantx bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta www.gigantx.pl.

Ta forma zakupu nie tylko daje nam gwarancję, że stosujemy oryginalny i pełnowartościowy produkt ale również umożliwia zamówienie jednorazowo 3 lub 6 sztuk tabletek w niższej cenie.

Ile kosztuje gigantx – Cena i rabaty do -50%

Cena gigantx to 189,00 zł za opakowanie na miesięczną kurację. Producent oferuje także zestawy składające się z 3 sztuk za 387,00 zł (126,00 zł/szt.) oraz 6 opakowań preparatu w cenie 567,00 zł (94,50 zł/szt.).

Na stronie producenta dostępne są trzy zestawy dzięki którym można obniżyć cenę o maksymalnie 50%. Wybór zestawu może być korzystny dla tych mężczyzn, którzy planują co najmniej kilkumiesięczną kurację preparatem i chcą trochę zaoszczędzić. 

 • OPTYMALNY:  Mężczyźni zainteresowani dłuższą kurację preparatem gigantx mogą wybrać największy pakiet i zaoszczędzić 50% czyli 567,00 zł. W cenie 567,00 zł otrzymujemy 6 opakowań na 180 dni codziennego stosowania. W pakiecie optymalnym cena za opakowanie to 94,50 zł. 
 • STANDARD: W pakiecie standardowym znajdują się 3 opakowania za 387,00 zł co daje nam 126,00 zł za sztukę. 
 • PODSTAWOWY: pakiet podstawowy świetnie nadaje się na początek aby przekonać się o skuteczności produktu. W skład pakietu podstawowego wchodzi jedno opakowanie gigantx za 189,00 zł.

Zestawy GigantX do -50% taniej

Czy tabletki gigantx powodują skutki uboczne?

Gigantx jest naturalnym suplementem diety bazującym na składnikach pochodzenia naturalnego, których zastosowanie dla zdrowych mężczyzn jest bezpiecznie i nie powinno powodować skutków ubocznych. 

Należy jednak zawsze stosować się do dawkowania zgodnego z zaleceniami producenta preparatu. Stosowanie zbyt dużych ilości nawet naturalnych składników może powodować skutki uboczne w tym choćby problemy ze strony układu pokarmowego jak ból brzucha, nudności czy zaparcia. 

Przeciwwskazania

Nie należy stosować tabletek na powiększenie penisa gigantx w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Preparatu nie powinny stosować osoby z zaburzeniami krzepliwości krwi lub stosujące środki zmniejszające agregację płytek krwi (miłorząb lekarski). Warto również wziąć pod uwagę, że miłorząb lekarski zwiększa działanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, leków moczopędnych a także popularnego paracetamolu.

Choć preparat skierowany jest do mężczyzn z małym rozmiarem członka oraz chcących poprawić jakość życia seksualnego należy wspomnieć, że po tabletki nie powinny sięgać kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. 

W przypadku problemów ze zdrowiem najlepiej zasięgnąć porady lekarza przed zastosowaniem gigantx.

FAQ

Co to jest gigantx?

Gigantx jest naturalnym suplementem diety w formie kapsułek skierowanym do mężczyzn chcących poprawić swoje życie seksualne. Poprzez wspomaganie krążenia krwi preparat poprawia potencję, polepsza moc erekcji, ma również zapewnić wzrost rozmiaru członka (długość oraz grubość prącia). Składniki aktywne tabletek wspierają także wzrost popędu seksualnego oraz wytrzymałości w trakcie stosunku. 

Jak szybko zobaczę pierwsze efekty stosowania gigantx? 

Pierwsze efekty przyjmowania preparatu mogą być odczuwalne już po pierwszym miesiącu kuracji. Kapsułki gigantx nie działają doraźnie, dlatego należy przyjmować je regularnie przez dłuższy okres czasu. 

Czy preparat gigantx jest dostępny w aptece?

Nie. Tabletki na powiększenie członka jak gigantx, member xxl, penisizexl czy penilarge nie są dostępne w aptece. Preparat można zamówić na oficjalnej stronie produktu lub poprzez aukcje na allegro.

Czy środek jest na receptę?

Nie. Gigantx należy do kategorii suplementów diety a nie leków. Można więc kupić go bez konieczności wizyty u lekarza i posiadania recepty. 

Czy można połączyć tabletki z kremem?

Tak. Kapsułki gigantx można połączyć z kremem lub żelem bezpośrednim działaniu na tkanki penisa. Producenci często zalecają takie połączenie gdyż może ono przyspieszyć uzyskane efekty w postaci wzrostu rozmiaru penisa. Niestety gigantx nie jest dostępny w zestawie z kremem, dlatego konieczne jest dokupienie go oddzielnie od innego producenta. 

Jak przechowywać produkt gigantx?

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od dzieci.

Nasza opinia o gigantx – Czy warto?

Logo Vesmed

Analizując skład gigantx oraz opinie mężczyzn wydaje się on być ciekawym produktem na wzmocnienie erekcji, zwiększenie popędu seksualnego, poprawę jakości nasienia czy szybszą regenerację po odbytym stosunku. Bardzo ważne jest regularne stosowanie tabletek gigantx gdyż suplementy diety z reguły nie działają doraźnie.

W preparacie brakuje jednak składników jak tribulus terrestris czy l-arginina, które stanowią bazę wysokiej jakości środków na powiększenie penisa. Cena za opakowanie mogłaby być nieco niższa jednak korzystając z oferowanych przez producenta zestawów rabatowych można obniżyć cenę nawet o 50% co z pewnością jest duża zaletą tabletek gigantx.