Fat Burn Active: Opinie, Efekty, Skład, Cena – Przyspiesza spalanie tłuszczu [Recenzja 2022]

5/5 - (1 vote)

Aktualizacja 15 października, 2022

Producent Fat Burn Active zapewnia, że formuła preparatu skutecznie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i przyczynia się do utrzymania prawidłowej masy ciała.

Na potrzeby naszej recenzji przeanalizowaliśmy składniki zawarte w fat burn active i to czy rzeczywiście dodają energii, zmniejszają uczucie głodu oraz powodują wzrost temperatury ciała i przyspieszenie metabolizmu (poparte badaniami klinicznymi). 

Fat Burn Active

Rabat -20% na FatBurnActive

Z recenzji dowiesz się jak działają poszczególne składniki aktywne preparatu oraz czy ich stosowanie może powodować skutki uboczne dla zdrowia. Sprawdziliśmy również opinie o fat burn active, jak prawidłowo dawkować suplement oraz jak zaoszczędzić podczas zakupu od 20 do nawet 50%

Zadbaliśmy również o specjalny 20% rabat dla osób zainteresowanych zakupem preparatu, który można znaleźć tutaj lub w linku znajdującym się powyżej.

Recenzja Fat Burn Active: Podsumowanie

Fat Burn Active to naturalny spalacz tłuszczu na bazie 11 składników aktywnych.

Działanie fat burn active jest bardzo wszechstronne i uderza w kluczowe mechanizmy wpływające na proces odchudzania. Przede wszystkim składniki aktywne preparatu nasilają proces termogenezy (wzrost temperatury ciała) i tempo przemiany materii. Powoduje to wzrost wydatku energetycznego i przyspiesza spalanie tłuszczu. 

Opakowanie tabletek na nadmiar tkanki tłuszczowej fat burn active

Formuła fat burn active dzięki zawartości stymulantów jak kofeina czy guarana zapewnia również wzrost poziomu energii oraz wydolności organizmu. W preparacie znajdują się również substancje mające ograniczyć nadmierne uczucie głodu dzięki czemu zmniejsza się chęć na podjadanie w ciągu dnia. 

Do zalet fat burn active z pewnością zaliczyć można wykorzystanie składników jak kofeina, kapsaicyna czy ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (synefryna), których działanie znajduje potwierdzenie w badaniach klinicznych

Ze względu na postać produktu (żelowe kapsułki) stosowanie preparatu nie wymaga wiele wysiłku. Wystarczą 2 kapsułki fat burn active dziennie na 30 minut przed posiłkiem lub treningiem.

Minusem jest natomiast ograniczona dostępność produktu (brak w aptece czy lokalnych sklepach). Preparat można więc zamówić jedynie przez internet. Cena to 189,00 zł za opakowanie na miesięczną kurację. Można jednak zamówić produkt w zestawie 3 lub 6 opakowań i oszczędzić nawet do 50%.

Można także skorzystać z 20% rabatu na dowolną ilość opakowań produktu.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

60 kapsułek

Dzienna dawka

2 kapsułki

Cena

189,00 zł

Jak działa fat burn active i dla kogo jest przeznaczony?

Fat burn active to suplement diety skierowany zarówno do kobiet jak i mężczyzn chcących zredukować tkankę tłuszczową i poprawić sylwetkę. 

Szczupła kobieta

Plusem jest wszechstronne działanie produktu, fat burn active działa bowiem na kilka sposobów:

 • Przyspiesza metabolizm i nasila termogenezę oraz proces lipolizy (rozkład tłuszczu do kwasów tłuszczowych i glicerolu) powodując tym samym wzrost wydatku energetycznego i szybsze spalanie kalorii w trakcie codziennych aktywności (np. treningu, spaceru a nawet pracy przy komputerze). 
 • Dodaje energii i zwiększa wydolność organizmu co sprawia, że treningi są efektywniejsze a my możemy trenować przez dłuższy czas na wysokich obrotach. Cięższe treningi to również większa ilość spalonych kalorii a co za tym idzie pogłębienie deficytu kalorycznego. 
 • Wspomaga trawienie i wpływa na ograniczenie apetytu co przekłada się na mniejszą ochotę na podjadanie w ciągu dnia czy sięganie po słodycze. 
Zalety
 • 11 składników aktywnych w porcji
 • Naturalny skład
 • Kompleksowo wspiera odchudzanie
 • Zawiera składniki przebadane klinicznie
 • Ekonomiczne opakowanie
 • Proste stosowanie (wygodne żelowe kapsułki)
 • Dostępne zestawy niższych cenach
 • Możliwość skorzystania z 20% rabatu
Wady
 • Słaba dostępność (możliwość zamówienia jedynie przez internet)
 • Brak preparatu w aptece
 • Cena mogłaby być nieco niższa

Fat burn active: Opinie użytkowników (forum i komentarze)

Niestety w momencie pisania tej recenzji nie ma jeszcze opinii o preparacie na forum jak wizaż, kafeteria czy nawet w komentarzach na blogach. Fat burn active to stosunkowo nowy produkt na rynku więc na opinie dotyczące jego go skuteczności w niezależnych serwisach przyjedzie jeszcze trochę poczekać. 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to pozytywne opinie na temat fat burn active można znaleźć tutaj. Według zamieszczonych opinii regularne stosowanie fat burn active zapewniło więcej energii do treningów oraz szybsze spalanie tłuszczu. Według opinii Beaty dzięki połączeniu stosowania suplementu oraz aktywności fizycznej w dwa miesiącu udało pozbyć się nadwagi. 

Szybsze spalanie tłuszczu i utrzymanie prawidłowej masy ciała może zapewnić połączenie zbilansowanej diety (z deficytem kalorycznym) z aktywnością fizyczną oraz dodatkiem spalaczy tłuszczu jak fat burn active. 

Skład fat burn active

Skład suplementu fat burn active prezentuje się naprawdę dobrze. W środku znajdziemy bowiem aż 11 naturalnych substancji wspierających tempo metabolizmu i proces termogenezy, hamujących nadmierny apetyt a także dodających energii czy wspierających procesy trawienne. 

Zielona herbata

W składzie fat burn active znajduje się naturalna kofeina bezwodna, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, ekstrakt z nasion aframonu madagaskarskiego, ekstrakt z nasion guarany, ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej, ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej, zielona herbata, kapsaicyna, kwas pantotenowy oraz cynk. 

Szersza analiza składu fat burn active znajduje się poniżej.

Naturalna kofeina bezwodna

Bez wątpienia podstawowym i najlepiej przebadanym [1] składnikiem większości suplementów wspomagających redukcję zbędnych kilogramów jest kofeina. 

Składnik ten przede wszystkim nasila termogenezę (wzrost temperatury ciała) i powoduje przyspieszenie metabolizmu. Dzięki temu rośnie wydatek energetyczny i spalanie kalorii w tracie codziennych aktywności co pozytywnie wpływa na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

Ponadto, kofeina dodaje energii i zwiększa wydolność organizmu przez co pozwala nam trenować ciężej i przez dłuższy czas. Działanie kofeiny ma również korzystny wpływ na zmniejszenie apetytu co z kolei ułatwia utrzymanie diety z deficytem kalorycznym i pozwala ograniczyć podjadanie w ciągu dnia. Właściwości kofeiny to również nasilenie procesu lipolizy czyli rozkładu tkanki tłuszczowej gliceryny i kwasów tłuszczowych.  

Mikrokapsułkowana fenylkapsaicyna aXivite®

Interesującym składnikiem jest również mikrokapsułkowa fenylkapsaicyna czyli czterokrotnie lepiej wchłania forma kapsaicyny. Kapsaicyna nie tylko odpowiada za ostry smak papryczek chili ale również skutecznie wspomaga proces odchudzania. 

Badania kliniczne potwierdzają wpływ kapsaicyny zarówno na ograniczenie apetytu [2] jak i szybszy metabolizm [3]. Zwiększa również produkcję dopaminy i adrenaliny a co za tym idzie podnosi również temperaturę ciała (działanie termogeniczne). Ponadto, wspiera pracę układu pokarmowego i poprawia trawienie.  

Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej (6% synefryny)

Bardzo często spotykanym składnikiem “spalaczy tłuszczu” jest ekstrakt z gorzkiej pomarańczy. Gorzka pomarańcza jest bowiem bogatym źródłem synefryny, której a tabletkach fat burn active znajduje się 6%.

Działanie synefryny jest bardzo wszechstronne. Przede wszystkim wpływa korzystnie na tempo metabolizmu czym nasila proces lipolizy. Wspomaga również proces termogenezy (podnosi temperaturę ciała) dzięki czemu zwiększa wydatek energetyczny i ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej.

Synefryna dział również korzystnie na zwiększenie wydolności organizmu, usprawnia krążenie krwi i rozszerza oskrzela. Według badań [4] synefryna powoduje znaczny wzrost spoczynkowego tempa przemiany materii. 

Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej

Za właściwości wspomagające kontrolę masy ciała i zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej odpowiada zawarta w pokrzywie indyjskiej forskolina (w fat burn active znajduje się ekstrakt o 10% zawartości forskoliny). 

Forskolina nasila lipolizę (proces rozkładu tkanki tłuszczowej) a także działa termogenicznie, wspiera metabolizm oraz budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej czym może ułatwiać pracę nad estetyczną sylwetką.  

Ekstrakt  liści zielonej herbaty

Ekstrakt z liści zielonej herbaty może wspomóc odchudzanie na kilka sposobów. Zielona herbata dostarcza bowiem katechin, które nie tylko ograniczają wchłanianie tłuszczów z pożywienia ale również zmniejszą ilość oraz objętość komórek tłuszczowych.

Dzięki zawartości kofeiny ekstrakt z zielonej herbaty wykazuje pewne właściwości termogeniczne i dodaje energii do ciężkich treningów. Wspiera również procesy trawienne. 

Ekstrakt z nasion aframonu madagaskarskiego

Nasiona aframonu madagarskiego zawierają 6-paradol. Składnik ten wspiera układ trawienny oraz prawidłową pracę jelit. Działa również korzystnie pod względem poprawy wrażliwości insulinowej, szybszego metabolizmu oraz zwiększenia temperatury ciała. 

Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – BioPerine®

Bioperine nasila termogenezę dzięki zawartości piperyny uznawanej za naturalny termogenik. Ponadto, piperyna pobudza wydzielanie soków żołądkowych dzięki czemu wspiera trawienie. 

Pełna lista składników:

Nazwa składnika2 kapsułki
Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej [10% forskoliny]250,00 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty [40% EGCG]250,00 mg
Ekstrakt z nasion guarany [22% kofeiny]200,00 mg
aXivite® – Mikrokapsułkowana fenylkapsaicyna [1% fenylkapsaicyny]112,00 mg
Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej [6% synefryny]100,00 mg
Ekstrakt z nasion aframonu madagaskarskiego [12.5% 6-paradol]80,00 mg
Naturalna kofeina bezwodna76,00 mg
Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego [95% piperyny] – BioPerine®5,00 mg
Witamina B614,00 mg (100%*)
Kwas pantotenowy30,00 mg (500%*)
Cynk10,00 mg (100%*)

Jak stosować fat burn active (dawkowanie, ulotka)

Dzienna dawka to 2 kapsułki fat burn active, które należy obficie popić wodą (do 300 ml). Preparat najlepiej przyjmować na 30 minut przed posiłkiem lub na 30 minut przed planowanym treningiem. 

Choć fat burn active jest suplementem diety opartym na składnikach pochodzenia naturalnego należy stosować się do zalecanego przez producenta dawkowania. Niestety nawet naturalne substancje w nadmiarze mogą powodować działanie niepożądane jak ból, brzucha, nudności czy nadmierne pobudzenie (zawartość kofeiny i guarany). 

Należy uważać również na przyjmowanie preparatu fat burn active w godzinach wieczornych gdyż w 2 kapsułkach znajduje się aż 526 mg składników o działaniu pobudzającym co może utrudniać zasypianie. 

Gdzie kupić fat burn active – apteka allegro czy strona producenta?

Suplement diety fat burn activce można zamówić bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta www.fatburnactive.pl lub za pośrednictwem allegro. 

Pierwsza opcja daje najwięcej korzyści gdyż zyskujemy wówczas pewność, że stosujemy oryginalny i pełnowartościowy produkt. Choć nie spotkaliśmy dotąd podróbek preparatu nigdy nie można wykluczyć takiego ryzyka, szczególnie w przypadku popularnych produktów. 

Na stronie producenta można znaleźć także atrakcyjne zestawy w niższych cenach do nawet -50%. Osoby zainteresowane zakupem mogą skorzystać również z wspomnianej na samej górze recenzji 20% zniżki na dowolną ilość opakowań produktu. 

Ile kosztuje fat burn active: Cena i Rabaty do -50%

Cena fat burn active to 189,00 zł za opakowanie na miesięczną kurację (60 kapsułek). Producent fat burn active oferuje również na swoje stroje zestawy składające się z 3 opakowań produktu za 378,00 zł oraz 6 sztuk za 567,00 zł. 

Opakowanie fat burn active

Rabat -20% na FatBurnActive

Choć preparat kompleksowo wspiera odchudzanie tak spalanie tkanki tłuszczowej to długotrwały proces. W wielu przypadkach redukcja zbędnych kilogramów może trwać nawet 3-4 miesiące. Wówczas korzystne może okazać się zamówienie produktu w zestawie co pozwoli nam na obniżenie ceny za opakowanie nawet do 94,50 zł. 

Warto jednak zastanowić się na jak długo planujemy się odchudzać i czy na pewno potrzebujemy tak dużą ilość opakowań. Co oferuje nam producent?

 1. PAKIET OPTYMALNY: największy pakiet to również największe oszczędności. W skład zestawu wchodzi 6 opakowań preparatu w cenie 567,00 zł. Oznacza to, że cena za sztukę to tylko 94,50 zł. Za to cenę otrzymujemy aż 360 kapsułek na 6 miesięcy kuracji. 
 2. PAKIET STANDARD: w pakiecie standardowym znajdują się 3 sztuki preparatu za 378,00 zł dzięki czemu koszt jednego opakowania to tylko 126,00 zł. 
 3. PAKIET PODSTAWOWY: w składzie tego pakietu znajduje się tylko jedno opakowanie za 189,00 zł. 

Czy fat burn active powoduje skutki uboczne?

Fat burn active to suplement diety wspomagający utratę tkanki tłuszczowej zawierający bezpieczne i naturalne składniki. Dlatego stosując się do dawkowania zalecanego przez producenta preparat nie powinien powodować skutków ubocznych u osób zdrowych. 

Przeciwwskazania do stosowania fat burn active

Naturalny spalacz tłuszczu fat burn active opiera swoje działanie na naturalnych składnikach co zwiększa bezpieczeństwo jego stosowania. Niestety nawet w tym przypadku istnieją pewne przeciwwskazania do stosowania produktu. 

Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników (nawet naturalne substancje mogą powodować reakcje alergiczne). Preparatu nie powinny stosować dzieci, kobiety w ciąży i matki w okresie karmienia piersią. 

Schorzenia takie jak m.in. cukrzyca, nadciśnienie, wrzody żołądka czy choroby wątroby mogą stanowić przeciwwskazanie do przyjmowania suplementu. W przypadku problemów ze zdrowiem najlepiej skonsultować chęć przeprowadzenia kuracji preparatem fat burn active z lekarzem.

Fat burn active: Efekty stosowania

Suplement diety fat burn active to skuteczny spalacz tłuszczu mający zapewnić utrzymanie prawidłowej masy ciała i wspomóc pozbycie się zbędnych kilogramów. Substancje aktywne preparatu przy regularnym stosowania mają zapewnić takie efekty jak:

 • przyspieszenie metabolizmu
 • nasilenie termogenezy
 • szybsze spalanie tkanki tłuszczowej
 • mniejsze uczucie głodu
 • lepsza wydolność organizmu
 • wzrost poziomu energii

Jeśli nie fat burn active to co? – Zamienniki

Rynek suplementów diety jest bardzo szeroki, dlatego możemy trafić na produkty zawierające bardzo zbliżone substancje aktywne jednak wzbogacone również o unikalne składniki. 

Spalacze tłuszczu, które mają zbliżony skład do fat burn active to nutrigo lab burner, keto actives, nuvialab keto, piperinox oraz fast burn extreme. Wymienione preparaty również bazują na naturalnych składnikach i dostępne są bez recepty.

FAQ

Na ile dni kuracji wystarczy jedno opakowanie fat burn active?

W opakowaniu znajduje się 60 żelowych kapsułek co oznacza, że stosując się do dawkowania zalecanego przez producenta jedno opakowanie wystarczy na pełne 30 dni kuracji odchudzającej.

Czy suplement diety fat burn active można kupić w aptece?

Nie. Spalacz tłuszczu fat burn active dostępny jest jedynie w sprzedaży internetowej – na stronie producenta lub allegro. Preparat nie jest dostępny w aptekach ani lokalnych sklepach z suplementami.

Jak szybko pojawią się pierwsze efekty stosowania?

Tempo utraty tkanki tłuszczowej w trakcie stosowania fat burn active to bardzo indywidualna kwestia. Wiele zależy od naszego sposobu odżywiania, aktywności fizycznej i regularności w przyjmowaniu suplementu. Pierwsze efekty według producenta mogą pojawić się już w ciągu kilkunastu dni od rozpoczęcia przyjmowania produktu. 

Jak przechowywać produkt?

Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Preparat należy trzymać z dala od dzieci. 

Czy stosowanie suplementu jest bezpieczne?

Preparat zawiera dobre znane i stosowane od lat naturalne substancje wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli stosujemy się do zaleceń producenta odnośnie dawkowania, nie występuje u nas uczulenie na któryś ze składników lub nie mamy problemów ze zdrowiem preparat nie powinien powodować efektów ubocznych a jego stosowanie wydaje się być bezpieczne. 

Nasza opinia o fat burn active: Czy warto kupić?

Logo Vesmed

Fat burn active to produkt zawierający składniki pochodzenia naturalnego mające wspomóc odchudzanie i utrzymanie prawidłowej wagi ciała. 

Zaletami produktu jest zawartość składników, których skuteczność znajduje potwierdzenie w niezależnych badaniach (np. kofeina, guarana, kapsaicyna). Formuła preparatu sprawia, że jego działanie wydaje się być  wszechstronne i wspiera spalanie tłuszczu na kilka sposobów. 

Tabletki na spalanie tluszczu

Wykorzystane w suplemencie diety naturalne składniki nie tylko wspomagają redukcję tłuszczu ale również zwiększają bezpieczeństwo jego stosowania minimalizując ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Minusem produktu jest brak możliwości zakupu czy w lokalnych sklepach (ograniczona dostępność). Cena to 189,00 zł jednak można zamówić tabletki w zestawie i zaoszczędzić do -50%.