Cellactiv: Opinie, Cena, Skład – Skuteczne tabletki na redukcję cellulitu? [Recenzja 2022]

Oceń artykuł

Aktualizacja 19 lipca, 2022

Dziś zrecenzujemy tabletki na cellulit Cellactiv, które jak deklaruje producent potrafią zredukować pomarańczową skórkę nawet o 85% w 4 tygodnie

Z informacji jakie znajdziemy na stronie producenta, cellactiv w trakcie badań klinicznych zapewnił widoczną redukcję cellulitu w zaledwie 28 dni, a także zmniejszenie obwodu ud o 3 cm oraz poprawę wygładzenia skóry o 68%. 

Cellactiv

Przeanalizujemy skład preparatu aby upewnić się czy rzeczywiście może on przyczynić się do redukcji cellulitu. Sprawdzimy również opinie użytkowników na temat tabletek oraz to czy podczas stosowania suplementu cellactiv mogą wystąpić skutki uboczne. 

Niestety strona produktu jest już od jakiegoś czasu niedostępna. Obecnie adres ten przekierowuje nas do innego ale bardzo podobnego preparatu na cellulit Cellinea. Więcej na jego temat można dowiedzieć się z linku poniżej.

Sprawdź nowy produkt

Recenzja Cellactiv: Podsumowanie

Cellactiv to naturalny preparat zawierający 5 substancji aktywnych wspierających walkę z pomarańczową skórką. W tabletkach znajdziemy popularne w tego typu produktach składniki jak zielona herbata, ekstrakt ze skrzypu polnego czy pokrzywę. 

Opakowanie tabletek na cellulit cellactiv

Działanie cellactiv wspiera spalanie tkanki tłuszczowej dzięki nasileniu lipolizy, przyspieszeniu przemiany materii czy podniesieniu temperatury ciała. Ponadto, zawarta w preparacie kofeina hamuje nadmierny apetyt dzięki czemu ułatwia utrzymanie założeń dietetycznych. 

Składniki jak pokrzywa czy skrzyp stosuje się przede wszystkim w celu usunięcia nadmiaru wody i zalegających w organizmie toksyn. Pokrzywa oraz ziele skrzypu polnego wykazują bowiem działanie moczopędne. 

Dzienna dawka preparatu to 2 kapsułki, które należy przyjmować po posiłku popijając dużą ilością wody. To wszystko. 

Cena cellactiv to 149,00 zł za opakowanie w którym znajduje się 60 kapsułek na 30 dni codziennego stosowania. Cenę to jednak można obniżyć nawet o 60% decydując się na zakup produktu w zestawie.

Informacje o produkcie:

Oficjalna strona

Opinie użytkowników

Dostępne promocje

Forma produktu

Kapsułki

Liczba kapsułek

60 kapsułek

Dzienna dawka

2 kapsułki

Cena

149,00 zł

Jak działa cellactiv i do kogo jest skierowany?

Cellactiv to suplement diety przeznaczony dla kobiet chcących pozbyć się uporczywego cellulitu z ud i pośladków. 

Kobieta z cellulitem na udach

Dzięki zawartości 5 składników działanie tabletek na cellulit cellactiv jest wszechstronne i wspomaga walkę z pomarańczową skórką na kilka sposobów.

Przede wszystkim ułatwia spalanie tłuszczu i ogranicza jego odkładanie się w tkance podskórnej. Jak wiadomo, cellulit tworzą przerośnięte komórki tłuszczowe (adipocyty). Choć cellulit powstaje również u szczupłych kobiet tak nadwaga może zwiększać ryzyko pojawienia się nieestetycznych zmian skórnych określanych jako “skórka pomarańczowa”. 

Suplementy diety na cellulit jak cellactiv wykazuje także działanie moczopędne co pomaga w usuwaniu nadmiaru wody z tkanki podskórnej oraz gromadzących się w organizmie toksyn. W ten sposób uderzają w często występujący u szczupłych kobiet cellulit wodny. 

Efekty stosowania suplementu cellactiv to:

  • Redukcja cellulitu o 85% w 4 tygodnie
  • Zmniejszenie obwodu ud
  • Wygładzenie skóry
  • Poprawa nawilżenia skóry

Jak stosować cellactiv? (dawkowanie, ulotka)

Stosowanie cellactiv polega na przyjmowaniu 2 kapsułek dziennie np. po śniadaniu. Preparat najlepiej stosować po posiłku aby poprawiać absorpcję substancji aktywnych oraz uniknąć problemów trawiennych. Kapsułki należy obficie popić wodą. 

Tabletki cellactiv należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta i nie przekraczać sugerowanego dawkowania. Choć w preparacie wykorzystanie jedynie naturalne składniki, których przyjmowanie jest bezpieczne, tak nawet one w zbyt dużych dawkach mogą zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. 

Redukcja cellulitu to długotrwały proces, dlatego należy pamiętać o regularnym stosowaniu tabletek. Warto również zadbać o zbilansowaną dietę połączoną z aktywnością fizyczną. Takie połączenie może zapewnić nam uzyskanie optymalnych efektów. 

Skład cellactiv: Analiza składników 

Zaletą preparatu z pewnością jest naturalny skład w którym znajduje się 5 substancji mogących ułatwić pozbycie się cellulitu (zarówno wodnego jak i tłuszczowego). 

W skład cellactiv wchodzi zielona herbata, skrzyp polny, pokrzywa zwyczajna, ekstrakt z pestek winogron oraz ekstrakt z wodorostów. Składniki aktywne wspierają walkę z pomarańczową skórką poprzez m.in. ułatwienie redukcji tkanki tłuszczowej, przyspieszenie metabolizmu oraz usuwanie nadmiaru wody podskórnej i gromadzących się w organizmie toksyn. 

Preparaty tego typu w większości wymagają długotrwałego przyjmowania, dzięki temu, że w produkcie wykorzystano naturalne składniki znacznie zwiększa to bezpieczeństwo jego stosowania i minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

1. Zielona herbata

Zielona herbata jest jednym z podstawowych składników suplementów przeznaczonych do redukcji cellulitu. W swoim składzie zawiera bowiem dwie cenne substancje ułatwiające walkę z pomarańczową skórką jak teina i kofeina. 

Zarówno kofeina jak i teina pobudzają metabolizm, zmniejszają nadmierny apetyt, wykazują również działanie termogeniczne (podniesienie temperatury ciała). Dzięki tym właściwością nie dość, że utrzymanie diety jest łatwiejsze to dodatkowo rośnie ilość wydatkowych kalorii w trakcie tych samych aktywności co z kolei ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej.

Zielona herbata ma także właściwości przeciwutleniające dzięki czemu chroni przed uszkodzeniem komórki skóry o włókna kolagenu. 

2. Skrzyp polny

Ekstrakt z ziela skrzypu polnego ma właściwości moczopędne dzięki czemu świetnie sprawdza się jako wsparcie w redukcji cellulitu wodnego. Skrzyp polny pomaga usunąć zalegające w organizmie toksyny oraz nadmiar wody gromadzącej się pod skórą. 

3. Ekstrakt z pestek winogron

Ekstrakt z pestek winogron ma silne działanie przeciwutleniające. W swoim składzie zawiera bowiem oligomeryczne proantycyjanidany czyli jedne najsilniejszych przeciwutleniaczy. Nie tylko wspiera tkankę łączną ale również chroni włókna kolagenowe przed uszkodzeniem. Kolagen jest niezwykle istotny dla zachowania gładkiej, elastycznej i napiętej skóry. 

4. Ekstrakt z pokrzywy

Pokrzywa zwyczajna znana także jako urtica dioica dzięki wysokiej zawartości witamin i minerałów ma bardzo korzystny wpływ na organizm. Ekstrakt z pokrzywy wspomaga trawienie i podobnie jak skrzyp polny wspiera usuwanie wody podskórnej i toksyn gromadzących się w organizmie. 

5. Ekstrakt z wodorostów

Algi morskie mają silne właściwości detoksykujące. Ekstrakt z wodorostów skutecznie wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn.  

Cellactiv: Opinie użytkowników (forum i komentarze)

Dla zainteresowanych pań, opinie o tabletkach cellactiv wraz ze zdjęciami przed i po można znaleźć w tym miejscu. Według opinii kobiet stosujących preparat cellactiv udało się znacząco zredukować widoczność cellulitu i poprawić wygładzenie i napięcie skóry. Według Justyny zaletą produktu jest jego szybkie działanie gdyż pierwsze efekty zauważalne były już po tygodniu przyjmowania suplementu. 

Nie są to co prawda opinie zamieszczone na niezależnych forach jak wizaż, kafeteria czy dyskusje24, jednak nawet komentarze i oceny opublikowane na stronie produktu również mogą być pomocne. 

Zawsze należy również brać pod uwagę, że wpływ na opinie o produkcie ma również to jak się odżywiamy oraz czy mamy w ciągu dnia jakąkolwiek aktywność fizyczną. Jeżeli w trakcie stosowania interesującego nas produktu będziemy jeść zbyt dużo i nasza waga będzie rosnąć, ciężko będzie zredukować cellulit i poprawić wygląd ud i pośladków.   

Gdzie kupić cellactiv na problemy z cellulitem?

Biorąc pod uwagę, że tabletki cellactiv nie są dostępne w aptece, drogeriach ani sklepach stacjonarnych z suplementami diety najpewniej zamówić preparat na stronie producenta www.cellactiv.pl

Zamawiając produkt poprzez oficjalną stronę producenta poza gwarancja oryginalności produktu zyskamy także gwarancję zwrotu oraz możliwość zamówienia preparatu w zestawie. Wybierając zestaw można oszczędzić nawet do 60%, więcej na temat rabatów w można dowiedzieć się w  następnej części recenzji.  

Dla osób preferujących zakup na aukcjach suplement można zamówić także na allegro jednak wówczas nie skorzystamy z 90-dniowej gwarancji zwrotu ani zestawów rabatowych. Produkt nie jest dostępny za pośrednictwem ceneo. 

Ile kosztują tabletki cellactiv: Cena i rabaty

Cena cellactv to 149,00 zł. W tej cenie otrzymamy jedno opakowanie zawierające 60 kapsułek na 30 dni stosowania. Cenę tę można zmniejszyć zamawiając preparat w zestawie w którego skład wchodzą 3 opakowania za 229,00 zł lub 6 sztuk produktu za 447,00 zł czyli taniej aż o 60%. 

Jak zamówić tabletki w zestawie? Wystarczy wejść na oficjalną stronę producenta www.cellactiv.pl a następnie po przejściu do etapu składania zamówienia wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów.

  • PRÓBA SKUTECZNOŚCI: jest to pakiet startowy w którego skład wchodzi tylko 1 opakowanie tabletek za 149,00 zł. Co prawda nic nie zaoszczędzimy, jednak zestaw ten świetnie nadaje się do tego aby przetestować działanie produktu. 
  • NAJLEPSZA OFERTA: w tym pakiecie otrzymamy 3 opakowanie w cenie 229,00 zł. Wychodzi więc na to, że płacimy za dwie sztuki a trzecią otrzymujemy gratis. 
  • SUPER WYGŁADZENIE: pakiet ten może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla kobiet, które są w pełni zdecydowane na dłuższe stosowanie produktu gdyż w składzie zestawu znajduje się aż 6 opakowań tabletek. Za cenę 447,00 zł (-60%) otrzymamy 360,00 kapsułek na 180 dni kuracji antycellulitowej. 

Czy tabletki cellactiv powodują skutki uboczne dla zdrowia?

Cellactiv to suplement diety na redukcję cellulitu co oznacza, że swoje działanie opiera na w dużej mierze bezpiecznych i naturalnych składnikach. W tej sytuacji jego stosowanie u osób zdrowych nie powinno powodować skutków ubocznych. 

Jednak jak każdy suplement diety może powodować działania niepożądane jak choćby reakcje uczuleniowe na któryś ze składników produktu. W przypadku stosowania zbyt wysokich dawek istnieje ryzyko wystąpienia dolegliwości ze strony układu pokarmowego (np. ból brzucha, zgaga, niestrawność). 

Po suplementy diety na redukcję cellulitu nie powinny bez konsultacji z lekarzem sięgać również kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. W przypadku problemów ze zdrowiem lub przyjmowaniem leków należy skonsultować chęć stosowania preparatu z lekarzem. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do stosowania suplementu diety cellactiv to uczulenie na którykolwiek składnik znajdujący się w produkcie. Ponadto po tabletki na cellulit nie powinny sięgać kobiety w ciąży i matki w okresie karmienia piersią. W przypadku problemów zdrowotnych należy zasięgnąć porady lekarza przed rozpoczęciem kuracji. 

FAQ

Czy suplement diety cellactiv można kupić w aptece?

Nie. Suplement diety cellactiv nie jest dostępny w aptekach zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych. Tabletki można zamówić poprzez oficjalną stronę producenta z dostawą do domu. 

Na jak długo wystarczy jedno opakowanie?

Przy sugerowanym dawkowaniu, które wynosi 2 kapsułki dziennie jedno opakowanie wystarczy na 30 dni codziennego stosowania. 

Po jakim czasie widać pierwsze efekty stosowania tabletek cellactiv?

Według informacji od samego producenta pierwsze widoczne zmiany w postaci wygładzenia skóry mogą pojawić się już w po 5 dniach stosowania. Natomiast znacząca redukcja cellulitu nawet o 85% może wymagać 4 tygodni przyjmowania preparatu. 

Czy tabletki na cellulit cellactiv można łączyć z kremem?

Tak. Suplementy diety działają od wewnątrz natomiast kremy jak celleasy perfect body serum działają bezpośrednio w miejscach w których występuje cellulit. W ten sposób mogą wzajemnie wspierać swoje działanie i potencjalnie zapewnić szybsze efekty. 

Czy cellactiv skuteczny suplement na problemy z pomarańczową skórką? – Podsumowanie

Cellactiv jest suplementem diety przeznaczonym dla kobiet chcących zmniejszyć widoczność cellulitu (zarówno wodnego jak i tłuszczowego).

Opakowanie tabletek na cellulit

W przypadku tabletek cellactiv zaletą jest ich naturalny skład co zwiększa bezpieczeństwo stosowania przy dłuższej kuracji. Na stronie producenta znajdziemy również pozytywne opinie użytkowniczek produktu a także atrakcyjne zestawy pozwalające na obniżenie całkowitego kosztu kuracji od 45 do 60%.